PDA

View Full Version : Удължение за коса-опашка?



ehooo
05-12-2013, 15:10
Здравейте , искам да си купя удължение за коса - опашка ,но честно казано нямам никаква представа от къде ,какъв вид , цена и т.н мога да си взема. Въпросът ми е ако може някой ,който знае или е имал удължения да ми обясни горе долу за какво става въпрос. Например също се чудя дали да е от естествен косъм или от изкуствен .. и също така да си кажа ,че доста често си правя прически с преси ,маши ,а доколкото знам има някои удължения ,които може ли при еди колко си градуса да се минават с преса/маша .. А и ако някой знае магазин ще е идеално :D

ivonkaaaa
05-12-2013, 16:46
Значи ако искаш да си я боядисваш опашката по-добре да е естествена. Аз най-добре те съветвам да си вземеш опашка от естествен косъм, защото иначе другите за 1-2 седмици и се раздърпват, но да отбележа, че опашките от естествен косъм са скъпички(100 лв) някъде са. Така че ти си преценявай! :)

Едит: Иначе да и изкуственият косъм може да се изправя до 120 градуса. А за магазин, най-добре фризьорски салон за естествен косъм да ти е или ако си решила да е изкуствен в продавалник има много такива обяви разгледай :)