PDA

View Full Version : Незнам как да постъпя



sunnyxbunny
05-12-2013, 15:30
Здравейте.Знам че това може би е поредната клиширана детска история,но това вече се превръща в тормоз за мен..Та да започна с 'историята' си.Преди няколко месеца едно момче (ще го кръстя..Т) ме добави в Фейсбук(явно ме е видял от една страница ) .Запознахме се и всичко е окей,нали,но започнахме да се сближаваме твърде много .Писахме си всеки божи ден по часове наред,и винаги имаше тема за разговор,а през това време аз си имах приятел (С).Но просто не виждах нищо лошо в това да си пиша с въпростното момче(Т).Когато си пишех с него,просто забравях за абсолютно всичко ..Когато виждах приятеля си(С) в училище ,постоянно си мислих за другото момче.Беше гадно наистина,но не казах на приятеля си.С него нямахме никаква химия и ..нямаше смисъл да съм с него .Та зимата бившия ми приятел (Д) ми пишеше постоянно и ме караше да излезем ,но аз все отказвах,защото не исках да нараня приятеля си (С),а и постоянно мислех за Т ..С Т постоянно си правехме планове как ще се видим(тъй като аз не бях от неговия град ,и само си пишехме ).Знаех че това което правя не е редно,но не спрях.След време с Т постепенно спряхме да си пишем ..Не си писахме с дни,и накрая видях че е обвързан с едно момиче.Имах чувството че сърцето ми се къса..След 1/2 седмици може би мълчание ,той ми писа и ми се извини ,че ме е наранил.Каза че съжалява,а аз се направих на луда и казах че няма нищо,че аз си имам приятел,и че той си има приятелка ,и просто всичко е окей.Е не беше така..Не спирах да мисля за него и това ме влудяваше.Видях че той ме е махнал от приятели,за това аз го блокирах.Разделих се с приятеля си (С).Беше за добро и не се чувствам виновна,защото просто нищо нямаше между нас,а сега сме си много добри приятели.След време започнах да си пиша много често с бившия ми приятел (Д) и решихме да се видим ..(Само да изясня че и преди съм била с него,но се разделихме).Та видяхме се,поговорихме ,той каза че не иска да ме предава,ще направи всичко по силите си да не се разделим и такам..събрахме се.Той е прекрасен наистина,дори да ме изнервя понякога,той ме кара да се усмихвам.Хубаво ми е с него..Преди бяхме заедно само 2 месеца и се разделихме,но от както се събрахме станаха знам ли ..4 месеца ?Не сме в перфектни отношения разбира се,тъй като нашата връзка е по-специфична.Не можем да се виждаме много често,но се радвам на всяка минутка когато съм с него.И ето тук е проблема..Когато съм с него забравям за всичко,забравям и за Т,но когато се прибера сякаш изпитвам някаква вина че съм с него.Постоянно мисля за приятеля си,но секунди след това ,лицето на Т ми се появява пред очите.Т не беше от онези " яки батки",нито беше първия красавец,но ме очарова страшно много.Харесваше това което аз слушам,винаги имахме тема за разговор,а със сегашния ми приятел..харесва ми да съм с него,просто я няма тръпката както преди.И станало каквото станало.Преди знам ли ...няма и месец сигурно Т ми писа в Скайп за да ми се извини.Каза че е сърцеразбивач и че съжалява,а аз му обясних че не трябва да съжелява за нещо което го прави щастлив.
.Пита защо съм го блокирала и му казах че той пръв ме е махнал,но той обясни че приятелката му ме е махнала.Каза че наистина ме е харесвал,но просто това с неговата приятелка се е случило много бързо,и сега той е самотен,защото с неговата приятелка не се виждат много.Тя е от друг град..Виждала съм я на снимки,момичето е красиво,а аз просто не мога да се меря с нея.И знам ли..общо взето това е цялата история.Знам че е твърде банално и клиширано,но просто ме влудява всичко.Постоянното мислене за него,а аз дори не съм се запознавала на живо с него ,тц,тц..

Amore-Mio*
05-12-2013, 20:17
Забрави за тоя Т.
Забрави и за Д.
В крайна сметка нито с единия, нито с другия ще се получи нещо. И особено когато сравняваш непрекъснато Д. с Т. и става гадно. Точно затова може би не се и получава, де.

Mary_Jane_69
05-12-2013, 20:45
Поне ти е интересно, имаш си филм на главата. :D Аз си нямам и се чудя какво да правя хах.
Амиииии не си застрахована да не те озари и теб някаква мисъл да се върнеш при С... Въртележка - тва е. Не знаеш кво ти предстои...
Изолирай се за малко от цялата тая ситуация да си подредиш мислите и да разбереш за самата себе си кое е правилното... Винаги ще има някой, на който да му е тъпо, все... Дори и от друга история, но няма вечни неща и нищо не трябва да те спира, когато сама предопределиш целите си.

sunnyxbunny
05-13-2013, 15:56
Благодаря за съветите.Няма как да се върна при С,познавам себе си,а и плюс това в момента сме в адски добри отношения и няма да ги развалям.Та колкото да забравя за Т..Как ?Как да го забравя,та аз дори не съм го виждала на живо,а не спирам да мисля за него.Повярвайте опитах какво ли не,но накрая все той ми е в ума..

balu4ka
05-14-2013, 08:24
В ума ти е ,защото си го опознала на едно по-различно ниво.Искам да кажа-повече от физическо.Явно досега никой не е могъл да те грабне така както той,но явно той не е държал толкова на теб,а и може би не е виждал преспектива във взаимотношенията ви,дотолкова ,че да се впусне във връзка с теб.Но нали знаеш хората винаги са искали да имат това ,което не могат да притежават.Та затова ти е такава тръпка.
Според мен,зарежи всичките си "изгори" и се отдай малко на себе си ,не се чуди с кой да тръгнеш просто така.Защото явно нито С,нито Д,нито Т са за теб : )

Djenka
05-14-2013, 17:39
Според мен пък трябва да се видиш с Т., за да си изнясниш на себе си как се чувстваш. Не като среща, а просто като приятелско излизане, защото на живо човек създава много по-различно впечатление, отколкото по скайп/фейса. Колкото до Д. ... според мен трябва да скъсате, щом се чувстваш виновна, че си с него, просто не го мъчи момчето. Или просто му дай повече шанс, прекарвайте колкото се може повече време заедно, говорете си за всичко, за което сте си говорили и с T., може пък и да излезе нещо от него.

Не се връщай отново при С. Според мен вашето време заедно е минало.

Другия вариант е да не си поддържаш никакъв контакт повече с Т., или просто да го питаш какво иска от теб, защо постоянно ти пише и т.н. Аз имах един приятел момче, от друг град, с който си писахме известно време и скоро спряхме, малко след това той писа да ми се извинява, че си бил намерил друга приятелка, а преди ми бил казал, че ме харесва. :D Според мен трябва да кажеш на Т., че си имаш приятел и да те остави намира, кажи му, че не можеш да сте само приятели и по-добре нищо, отколкото да страдаш.

Доста объркано ми стана писанието, съжалявам за което 8-) :)

sunnyxbunny
05-14-2013, 18:05
Не е объркано,разбрах какво имаш предвид.За С-всичко е минало ,да ..,а колкото до Т ,той ми е писал само един единствен път да ми се извини и повече не ме е занимавал.Колкото до Д-не че се чувствам виновна,но просто когато съм с него забравям за Т,забравям всичко,а сега не сме в много добри отношения,защото започнахме да се отдалечаваме един от друг,но мисля че ще го преодолеем.Ще почакам още време да видим какво ще излезе с него.За Т е ясно че не иска нищо от мен ,и не смятам че би искал да се видим дори по "приятелски". Благодаря много на всички за съветите :)

Djenka
05-15-2013, 18:06
А, не съм разбрала добре значи. Ами пожелавам ти успех и можеш после малко ъпдейт да дадеш, ако искаш, разбира се. :)

prosto_chovek
05-15-2013, 19:51
Едно по едно. Ти не познаваш Т лично. Харесваш идеализирания му образ, който съществува в твоята глава. Не можеш да виниш човек, когото не познаваш, че си е хванал гадже. Ти просто си мислиш за него, защото явно си видяла само хубавата му страна, идеализирала си го и го мислиш за перфектен. Набил се е в главата ти с това. "С" явно няма нужда от коментар, не е играл особена роля за теб. От тези двете следва, че и двамата е хубаво да ги забравиш, за да не си мислиш глупости, които да спъват връзката ти с Д. А той си те харесва явно. Може просто да е останал сам, но по - скоро си е мислил за теб точно така, както ти за Т и сега иска да си бъде с теб. Ти си правиш избора в крайна сметка.

analgin
05-15-2013, 22:49
не знам*
съжалявам*

Привързала си се към човек , който както е казано по-горе е напълно идеализиран в съзнанието ти и не познаваш в действителност , най-добре продължи напред . Букви от азбуката много , както се казва

sunnyxbunny
05-26-2013, 19:56
Сега се държа с Д.Не са ни зле отношенията,но просто всеки път когато се скараме и се замислям какво би било ако бях с Т..Опитвам се да продължа ,просто незнам как ..

Tajnomomiche
05-27-2013, 00:44
Любовта по интернет е като усмивка по радиото. Никога не съм я разбила тази любов,ами ако се окаже , че не е това за което се представя ? И по дяволите не знам са две отделни думи....

tireheb
05-27-2013, 01:24
std

LadyTerrible
05-27-2013, 15:32
Можеш да се опиташ да си контактуваш пак с Т,обаче наистина ли искаш това? Ако чувствата ти към Д ги няма,значи няма смисъл да сте заедно,но недей да го режеш само заради Т. Ако и той има нещо към теб,вижте се първо и тогава си прави изводите.От интернет контактите човек може да си създаде напълно грешно впечатление,имай това предвид.Ти решаваш дали ще избереш момчето от интернет,което не познаваш лично или приятеля ти,който веднъж те е загубил и се е постарал да си те върне и да те задържи.

sunnyxbunny
06-01-2013, 07:18
Ами какво да ви кажа ..Вчера Д скъса с мен.Може би е било за добре,може би не..

sunnyxbunny
06-13-2013, 18:57
В момента си оправяме отношенията..Той има много проблеми,и аз до колкото мога съм до него.А за Т-мисля си за него все още , и едва ли ще спра,но мисля че времето всичко ще излекува.Сега важни са отношенията ми с Д,защото не смятам да развалям всичко заради едно "виртуално момче".Стискайте палци всичко да се получи :)