PDA

View Full Version : Аз тук,той там :(



Seli94
05-12-2013, 15:42
Здравейте,преди 1 година и половина се преместих да живея в Америка,но в България остана момчето,което наистина адски много харесвам.Преди си бяхме просто добри приятели,но той ми каза неща които никога няма да забравя.Когато е на линия във facebook просто не мога да му пиша,за да не изглеждам тъпо.Не мога да спра да мисля за него,наистина.Другите момчета ми се струват нищо сравнение с него..смисал не е кой знае какво,но...
Знам,че няма смисал защото сме на хиляди километри разстояние!Ако някой може да ми даде съвет ще съм му много благодарна :)

XTREMEFREERIDE
05-12-2013, 16:27
Изобщо някаква връзка имате ли? Принципно връзките от разстояние сък-ват според мен. Имала съм такава връзка 4 години и сега никога не бих повторила, въпреки, че не ни е било зле през това време. Ако нямате нищо, по-добре така и да си остане.

marilyn
05-12-2013, 23:25
Ти самата можеш ли да си представиш връзка САЩ-България?! Звучи прекалено невъзможно.

Amore-Mio*
05-13-2013, 16:06
Глупаво би било да си във връзка от разстояние, като дори разбирам, че и на идея си нямаш кога ще се върнеш в България и дали изобщо ще се върнеш.

Забрави за тия чувства.
Знам, че звучи гадно и невъзможно, но е постижимо. Намери си хоби/развлечение и постепенно ще се разсейваш, и ще мислиш по-малко за него.