PDA

View Full Version : взе да ми писва.



trevorbg
05-12-2013, 16:57
ПИСВА МИ ВСИЧКО! всяка сутрин се събуждам с омразата към целия свят та даже и към себе си за това, че съм се родил.
Това трябва да се направи! Онова трябва да се направи! Пари не стигат, ето ти тая сметка, телефон ли ти трябва!? Еми нямаш, изключиха го!!! Кво днеска цигари ли искаш? Ми няма, ще пушиш утре, ако родителите ти имат пари и не се разполагат с твоите отново!
Общо взето е такава ситуацията, на всичкото отгоре работното време ми увеличиха, а и почивните дни ми намалиха.
Нямам никакво свободно време, даже вече съм забравил какво е чуството момиче да те целуне, защото всеки ден съм зает да работя по 13 часа за да мога да издържам малоумното семейство в което съм се родил.
Пък и времето минава толкова бавно, че 1 час ми се минава като 3, не знам вече дали да не почна да се друсам постоянно на работа белкем ми минава по-бързо това време.
Съвсем сериозно вече обмислям да прасна, някое чейндж бюро, ако ме хванат ще си тегля един коршум и готово, ако не ме живота ще ми стане малко по спокоен.
Знам ли къв друг избор имам.

Nakadah
05-12-2013, 17:07
Трол...

pifiella
05-12-2013, 17:46
Объркал си тийна със сподели.ком