PDA

View Full Version : Да му простя ли?



muaa.
05-12-2013, 17:03
Преди година се запознах с едно момче и оттогава се случиха доста неща. Наранявал ме е неведнъж, но всеки път се връщаше и аз му прощавах. От всичките тези прошки и шансове не излезе нищо хубаво. Последния път когато се разделихме спряхме всякакви контакти, но ето че той реши да ми пише. Каза ми доста мили неща , много истински (или поне така звучаха). Излязохме и за момент беше както преди , но веднага след това се появиха подозренията към думите и действията му. Казах му за тази моя несигурност , а той ми отвърна , че съжалява за постъпките си, за това, че не ме е оценил навреме, че си го е заслужил, но недоверието ми към него го измъчвало най-много, каза дори че е плакал за мен. Мисля, че хората не се променят и повтарят грешките си отново и отново както направи той, но виждам промяна в него по-мил е и по-сериозен.Ох каза ми толкова истински неща, но не знам дали да вярвам на думите му.Каза също, че ще ми докаже че хората се променят, но чувствата не. Обичам го и съм готова да му простя, но разбрах, че понякога трябва да постъпваме както трябва, а не както искаме. Та въпросът ми е да му простя или да продължа напред? И хората променят ли се наистина?

pifiella
05-12-2013, 17:42
Че ние от къде да знаем?

Tsukuda_Hiroshi
05-12-2013, 17:59
Хората не се променят!!

102
05-12-2013, 18:03
АххАхаХа, хората не се променят.... хАХАХАХАХаХ.

AnarchyBoy
05-12-2013, 18:14
Вижте ми подписа ;)
не хората се променят, променят се ситуациите, чувствата и т.н, хората си остават същите. ;)

xXxPETYAxXx
05-12-2013, 18:23
Абе, понякога хората се осъзнават и се променят частично.
Обаче специално тоя - за една година си му прощавала много пъти(не знам какво точно), какво те кара да мислиш, че този път е искрен в намеренията си? Нормално е думите му да стават все по-обещаващи и да звучат все по-любовно, просто защото си търси нови начини да му простиш. Няма да мине номера по стария начин, трябва да си надгради словата.

klimatronik
05-12-2013, 18:32
прости ми

muaa.
05-12-2013, 19:23
благодаря ви много :)

Amore-Mio*
05-12-2013, 19:52
Не си струва.
Сама си видяла, че за една година не се е променил или поне не в добра посока, кое те кара да вярваш, че сега е искрен? Иначе да, хората се променят, но когато имат желание и разбират, че нещо не е наред.

muaa.
05-12-2013, 20:01
Amore-Mio просто се държи по различно по-мило както споменах и е някак си по-заинтересован и загрижен. Опитах се да му кажа, че няма смисъл да се връщаме назад, но той продължава да настоява вече месец. Прекалено много го обичам и не мога да му кажа не, но обичам и себе си затова не казвам да. Сега просто излизаме държим се сякаш сме гаджета, но скоро ще променя това.

Mary_Jane_69
05-12-2013, 20:49
Хората са си го казали - Вълкът козината си мени, но нрава не.
Не мисля, че трябва да се жертваш толкова за него. Не си заслужава.
A guy should make a girl's p*ssy wet, not her eyes... A girl should make a guy's c*ck hard, not his life.
И тук обяснявам, че става въпрос за две животинки, нищо перверзно. : ))))

r0073x
05-13-2013, 06:27
Може да му дадеш шанс, но стой по-резервирано към всичко. В момента, в който нещо те притесни/усъмни - adios !

LadyDi
05-13-2013, 07:02
A guy should make a girl's p*ssy wet, not her eyes... A girl should make a guy's c*ck hard, not his life.
И тук обяснявам, че става въпрос за две животинки, нищо перверзно. : ))))

Аха, да. Понеже всяко момиче си има котка, а всяко момче си отглежда петел.

Към авторката: На мен ми е интересно, какво толкова си му прощавала? Какво толкова е прегрешил, което смяташ, че не би могъл да промени...?

muaa.
05-13-2013, 10:56
Първо избра друго момиче, после ме остави защото съм му омръзнала и последния път се разделихме, защото видях, че нещата не вървят. И ми се струва, че пак ще му омръзна или пък няма да ми обръща внимание след време.

LadyDi
05-13-2013, 11:03
Питах те, защото има причини и причини.
На твое място, не бих се върнала.

kammi
05-13-2013, 13:30
Amore-Mio просто се държи по различно по-мило както споменах и е някак си по-заинтересован и загрижен. Опитах се да му кажа, че няма смисъл да се връщаме назад, но той продължава да настоява вече месец. Прекалено много го обичам и не мога да му кажа не, но обичам и себе си затова не казвам да. Сега просто излизаме държим се сякаш сме гаджета, но скоро ще променя това.



Познавам това държание...държи се по-мило и по-различно,защото е бил самотен може да се е пробвал с други и да не са му връзвали и е решил да пробва пак с теб,защото все още има някакви чувства към теб,но съм сигурна че не са напълно същите както са били преди.Помисли си добре. ;) Ако си готова да пробваш въпреки това,че вероятността да бъдеш наранена отново е голяма-пробвай човек се учи докато е жив.Ще правиш грешки отново и отново докато един ден ще ти се случи нещо подобно и вече няма да направиш същата грешка,защото ще си си взела поука. На някой хора им е нужно малко,за да се поучат на други повече. Говоря от опит иначе не бих си позволила да съм толкова директна. :- )

UniCoWN
05-13-2013, 22:48
Не знам, ЛейдиДи, понякога когато наистина силно обичаш прощаваш всичко. Казвам го, защото ми се е случвало. Ситуацията, в която е авторката ми е много позната.


Аз всъщност вярвам, че хората се променят. Когато има за какво и когато има за кого. Когато наистина поисках да стана друга - станах.

LadyDi
05-14-2013, 04:46
Не знам, ЛейдиДи, понякога когато наистина силно обичаш прощаваш всичко. Казвам го, защото ми се е случвало. Ситуацията, в която е авторката ми е много позната.
Не споря. Затова казах, че АЗ не бих простила.
И аз обичам силно, но пък най-много обичам себе си. И след като веднъж е избрал друга пред мен, а вторият път съм му омръзнала... няма смисъл да се надявам на дълготрайно щастие с този човек.
Но все пак, това съм си аз :)

anonymous708973
05-14-2013, 11:49
A guy should make a girl's p*ssy wet, not her eyes... A girl should make a guy's c*ck hard, not his life.

Хах, тва е готинко.

tori
05-14-2013, 11:54
Вижте ми подписа ;)
не хората се променят, променят се ситуациите, чувствата и т.н, хората си остават същите. ;)
Абе за подписа не знам ама този от аватара ти има ебати яката татуировка. <3
Към авторката - ами не знам, според мен е добре да се видите още няколко пъти и чак тогава да дадеш шанс или да не дадеш такъв. Ама не гледай през розовите очила.

Jayce
05-14-2013, 15:20
Не му прощавай и мама прощаваше на баща ми много време (20) години инсега развеждат за това не му прощавай

analgin
05-15-2013, 20:52
Съмнението убива , според мен дори да опиташ да сте отново заедно винаги ще си с едно, пет , шест.. наум и няма да е същото както преди , но ако наистина се обичате или поне мислиш , че той те обича , а ти него със сигурност опитай ."Каза ми доста мили неща , много истински (или поне така звучаха)." явно опитваш да му вярваш , но ако не се получава не се насилвай да вярваш на мили думи , които в повечето случаи нямат никакво значение , всеки човек е мил ,когато се извинява и казва какво ли не .
Все пак това са си вашите отношения , хора във форум не биха могли да ти дадат максимално правилен съвет.

Markuss
05-15-2013, 21:14
Наранявал ме е неведнъж, но всеки път се връщаше и аз му прощавах. От всичките тези прошки и шансове не излезе нищо хубаво.
Не разбирам, защо пускате теми, на които реално сами си отговаряте?
Инак човек действително се променя, дори чувствата си може да промени, въпрос на осъзнаване и възприятие е. Толкова малко са ни учили и знаем изобщо за емоциите си, чувствата си, че всичко в тази сфера може да е "иновация", съвсем реална. Щом засега ти показва, че се е променил, може да му дадеш шанс (така и така ги раздаваш като топъл хляб) и виж как ще се развият нещата, като разбира се остани малко резервирана. Хората имат навика като им счупят оковите на угризението, да се връщат обратно към пороците си. Ако го приемеш обратно му покажи, че няма да е като преди, че това действително е последния му шанс, а той вече сам за себе си ще реши дали говориш сериозно. Естествено обаче ти самата ще играеш на хазарт с чувствата и времето си, но това е рискът. Успех, каквото и да решиш.