PDA

View Full Version : До лятото.



normalisboring
05-12-2013, 20:25
Искам да започна коремни примерно от утре.Започвам с 20 и всеки ден увеличавам с 10.Започвам и да бягам ,защото знам ,че без кардио няма да стане.Та въпроса ми е от утре до края на юни дали ще имам ефекта стегнат корем?
Разбира се,че няма да ям боклуци!Всичко както му е реда - ще спазвам! Това са някъде около месец и половина,ще има ли някакъв ефект според вас?

scioquoniamsuccedere
05-12-2013, 20:36
аз мисля, че ще има .. и ти завиждам на мотивацията :D Успех!

FuckingFreak
05-12-2013, 20:51
20 коремни преси? Сериозно ли?
Това дори и като загрявка трудно бих го определила... :)
И какъв е тоя въпрос дали ще стане? От теб зависи, не от нас. Пробваш, ако стане - супер, ако не - значи трябва да промениш нещо, за да има ефект.

ivonkaaaa
05-13-2013, 05:56
Аз правя по 50 и почнах да ги увеличавам, но и аз съм като теб.Така че успех! :)

scrooper
05-13-2013, 06:41
Много ясно, че ще стане. Ако днес правиш 20, утре 30 и т.н., то в края на май ще бъдеш машина за коремни преси ;д
Да знаеш, че кардиото ти е много по-важно от тях, а храненето най.

Bunny ^.^
05-13-2013, 06:56
Аз честно казано трябва да направя поне 50, за да усетя някакво натоварване. Но пък след около седмица ще станат около 100. Освен това можеш да правиш на Джилиан 6 Week Six-Pack Abs Workout(това наистина помага, но го правех по два пъти на ден) и/или 30 Day 6 Pack Abs. Ако наистина го искаш трябва да положиш повече усилия и ще стане, но иначе само с тези коремни преси не ми се вярва много.

strawberry88
05-13-2013, 07:07
Ще има ефект, но увеличи броя на коремните преси.

tonssy
05-13-2013, 07:14
20 коремни преси? Сериозно ли?


Да не говорим, ако са от обикновените.

Виж клипчета в youtube и редувай поне 3-4 вида.

monroe999
05-13-2013, 07:40
в youtube има много серии с упражнения, има и такива по 5мин. и лесни като за начинаещи

Nevrotika
05-13-2013, 10:21
Всичко е от метаболизма ,ако е с бърз и по 20 да прави ще се вижда разлика , но ако е с бавен трябва да се скъса от тренировки

strawberry88
05-13-2013, 10:30
Всичко е от метаболизма ,ако е с бърз и по 20 да прави ще се вижда разлика , но ако е с бавен трябва да се скъса от тренировки

Може и да се забърза с начина на хранене.

weheartiit
05-13-2013, 10:38
^ не само с начина на хранене,а и с физическа дейност ,но
това обикновенно става много бавно - трябват много постоянство и усилия

Pamaa
05-13-2013, 11:57
Няма да има ефект, 'щото вероятността да се откажеш е МНОГООООООООО голяма. Тия, които отслабват само и единствено, защото идва лятото никога не са били (и няма да бъдат) хората с хубави тела, по простата причина, че масово ги мързи в червата да тренират и решават, че ще се преборят с проблема си като започнат да живеят на солети и "здравословни" бисквити и да правят някакво подобие на тренировка, с продължителност не повече от 10 минути, което се прекратява в момента, в който се изпита дори и съвсем лек дискомфорт. Пък ако приемаш тренировките и здравословното хранене като някакъв вид наказание, или пък ако за теб са само и единствено задължение, което не ти доставя никакво удоволствие, то тогава по-добре не започвай. :)

FuckingFreak
05-13-2013, 13:08
^ Напълно подкрепям.


Всичко е от метаболизма ,ако е с бърз и по 20 да прави ще се вижда разлика , но ако е с бавен трябва да се скъса от тренировки

Хах, ако авторката имаше въпросния бърз метаболизъм, надали щеше да се чуди как да сваля и да си "стяга" корема с по 20 коремни преси на ден ;)

cyclops
05-13-2013, 14:14
20 са може би достатъчни за нея, ако не е правила досега. То и аз правя в пъти повече, но си е до тяло. Не е хубаво да се изхвърля. Да почне с 20 пък тя сама ще разбере по колко може и с колко ще увеличи

BloodyDreamer
05-13-2013, 19:15
И не забравяй да се разтягаш преди и след тренировка, защото ако избягваш първото, ще се контузиш, а ако избягваш второто, мускулите ти ще станат твърди и неразтегливи.
Ако не искаш да сваляш килограми, а само да се стегнеш, ти препоръчвам каланетика. Или ето тези упражнения - http://zamunda.se/details.php?id=143105&hit=1 Тези сега ги виждам, но може да ги погледнеш, ако искаш - http://zamunda.se/details.php?id=275142&comments=1#startcomments

tonssy
05-14-2013, 09:43
^ Как ще се разтяга преди тренировка!
В началото мускулите ИЗОБЩО не са достатъчно загрели и най-много точно тогава да вземе да се контузи. Разтягане само след тренировка.

weheartiit
05-14-2013, 16:47
^не е така
преди тренировка също трябва да има някаква разгрявка/разтягане
е не сега да вземеш да се чекнеш да си разтегнеш някой мускул де,но
просто да подготвиш мускулите за натоварването.
ако почнеш веднага тренировката без да загрееш има голяма вероятност да се
контузиш (казвам от личен опит)

tonssy
05-14-2013, 17:41
Аз загрявам с по-леко кардио просто. Разтягала съм се преди тренировка и добре, че усетих навреме, че нещо ще се случи с коляното ми, та спрях.

MaLkaTa_LaDy
05-15-2013, 06:49
Има различни видове коремни преси и някои ако ви накарам и 20 няма да можете да направите, като много знаете.
Щом си е решила да започне от 20, значи за нея толкова са добре, все пак всеки ден ще вдига с по 10.

normalisboring
05-15-2013, 13:19
Няма да има ефект, 'щото вероятността да се откажеш е МНОГООООООООО голяма. Тия, които отслабват само и единствено, защото идва лятото никога не са били (и няма да бъдат) хората с хубави тела, по простата причина, че масово ги мързи в червата да тренират и решават, че ще се преборят с проблема си като започнат да живеят на солети и "здравословни" бисквити и да правят някакво подобие на тренировка, с продължителност не повече от 10 минути, което се прекратява в момента, в който се изпита дори и съвсем лек дискомфорт. Пък ако приемаш тренировките и здравословното хранене като някакъв вид наказание, или пък ако за теб са само и единствено задължение, което не ти доставя никакво удоволствие, то тогава по-добре не започвай. :)

Еми грешиш.
Не слагайте всички под един знаменател. ;)
Започнах да бягам всяка сутрин и вече правя по 70 коремни и както казах всеки ден увеличавам с 10.
Наистина имам огромна воля.Ако не аз,то тогава кой? Кой ще ми помогне да си стегна корема? НИКОЙ!

И не разбрах какво е това ''нападане'' . Това ,че почвам с 20 нищо не означава ;) Прочетохте ли до край изречението?
Начинаеща съм и почвам с 20 и всеки ден увеличавам с 10,но всъщност започнах да увеличавам с повече.


Има различни видове коремни преси и някои ако ви накарам и 20 няма да можете да направите, като много знаете.
Щом си е решила да започне от 20, значи за нея толкова са добре, все пак всеки ден ще вдига с по 10.

Тя ви каза всичко. :)

normalisboring
05-15-2013, 20:08
^ Напълно подкрепям.



Хах, ако авторката имаше въпросния бърз метаболизъм, надали щеше да се чуди как да сваля и да си "стяга" корема с по 20 коремни преси на ден ;)

Не съм питала как.Попитах за това време дали ще има резултат ;) И ти четеш ли? Пише ,че ще започна с 20 и всеки ден увеличавам с 10 . :)
Не се заяждам просто търсите кусури.

lubovvv
05-16-2013, 13:52
Aз правя по 65 коремни преси на ден като ги правя по 4 различни начина и съм мн доволна от резултата. Отдавна ги правя и свикнах с тях, иначе в началото правех само обикновените и то по 20. С постоянство се постигат нещата :)

cyclops
05-16-2013, 14:00
Да се включа с разтягането, защото го правя ежедневно. Не бива да се разтягаш директно. Трябва лека разгрявка на мускулите първо, после се разтягаш и то ако практикуваш спорт/танц, който изисква гъвкавост. Ако е за едната аеробика/фитнес и т.н. разтягането се прави в края на тренировката.