PDA

View Full Version : Сценична треска!!!



meyramm
05-13-2013, 09:25
Здравейте,утре ми е изпращането, и аз ще трябва да прочета няколко прощални слова.знаете как е,но сега почнах да се притеснявам.ако се
се притесня пък почвам да треперя.вярно ли е,че валериана помага да се отпуснеш,и по колко се пият на ден?:-)на някой от вас случвало ли се е нещо подобно?

YSMF
05-13-2013, 09:54
Има вероятност от валериана да ти се доспи ако вземеш повече. Една приятелка, която ходи на театрално, ми каза, че преди представление им дават да си пийнат малко и така не се притеснявали и се раздавали повече.

strawberry88
05-13-2013, 10:25
Една приятелка, която ходи на театрално, ми каза, че преди представление им дават да си пийнат малко и така не се притеснявали и се раздавали повече.

Да, да! 8-) И на танците ми преди концерт така са им давали преди. 8-)

YSMF
05-13-2013, 10:32
Аз до последно мислех, че се шегува 8-)
Иначе една голяма част от 12 клас са на успокоителни и са най - доволни от Невротон, Валериана и Алора.

EternalDream
05-13-2013, 10:32
Аз преди каквито и да е изяви пия по една чашка вино. Много ме отпуска, пък не се напивам. Успех :D

Supermassive____
05-13-2013, 10:44
Пий едно и ще видиш как ще се отпуснеш. :д Дишай и спокойно, не се притеснявай ще се справиш :)

gabi_94
05-13-2013, 10:50
Ох, аз треперех цялата като го прочетох, но поне според останалите не си личало. Иначе аз съм пробвала всичко срещу тази сценична треска, понеже се занимавах и с пеене, еми не ми се получи... Но казват, че една малка чашка няма да ти се отрази зле, ако искаш пробвай.

Amore-Mio*
05-13-2013, 14:43
Мен всичките тия неща ми се струват безсмислени - чаши, успокоителни.

Няма от какво да се притесняваш.
Нормална е тая топка в стомаха ти, но дишай и не му мисли. Защото, продължиш ли да го мислиш, ще се притесняваш все повече и повече и дори алкохола няма да ти помогне.

sashinka95
05-13-2013, 14:54
Здравей,
Няма смисъл да пиеш каквото и да било (алкохол, успокоителни) от тях само ще ти се доспи. Просто утре се забавлявай, не го мисли и не бъди перфекционист, колкото по-емоционално и естествено ти се получи по-добре. Казвам го като човек, който е много емоционален и притеснителен, а често се налага да се изявявам пред публика. Оставям се на течението и момента, колкото повече го мислиш и планираш, вероятността за гаф е по-голяма.