PDA

View Full Version : Кое е по важно?



hakerche33
05-13-2013, 11:38
На кратко: Кое е по важно според вас - отлични оценки и малко приятели или лоши оценки и много приятели (става дума за момичета)? Уточнявам че съм момиче на 16 години и си имам приятел на 20. Да предположим че той ще е с мен във всеки от случаите. Моля кажете вашето мнение по въпроса! Благодаря!

girlwithblueeyes
05-13-2013, 11:41
Винаги съм предпочитала момчета за приятели но както и да е

По темата - Трябва баланс между двете и хубави оценки и приятели .
Но пък не е важно количеството а качеството на тези приятели

dark_girl
05-13-2013, 12:29
И двете не са хубави.
Ако имаш малко приятели ще ти е кофти,както и ако имаш слаби бележки.Щом има и от двете е добре.

Amore-Mio*
05-13-2013, 14:45
А не може ли да имаш добри оценки и приятели?

GeGaSa
05-13-2013, 14:57
Ами бива да си ОТЛИЧНИК, но и МНОГО ДОБЪР, пак става. 8-)
А за приятели чак пък-много не е на хубаво, може и да имаш малко но да са истински приятели.. да си помагате в всичко!

Chacho
05-13-2013, 14:58
Можеш да имаш и двете, и всички заживяли щастливо до края на мандата.

tonssy
05-13-2013, 15:35
На кратко: Кое е по важно според вас - отлични оценки и малко приятели или лоши оценки и много приятели (става дума за момичета)? Уточнявам че съм момиче на 16 години и си имам приятел на 20. Да предположим че той ще е с мен във всеки от случаите. Моля кажете вашето мнение по въпроса! Благодаря!

Дали не си малко повече във филма ?
Успехът в училище не определя броя на приятелите ти. И, да- да имаш и двете е напълно възможно.

Cооkie
05-14-2013, 01:39
Най-важно е да се намери баланса между двете ;) Много добри/отлични оценки + качествени приятели (те няма как да са прекалено много така или иначе :D)

scrooper
05-14-2013, 06:33
Oценките не влияят на броя приятели.

hakerche33
05-15-2013, 12:20
Написах тази тема, защото се оказа, че ако имаш много приятели и добри оценки всичките са с теб, за да им помагаш (подсказваш и даваш да преписват) и много малко са онези които са с теб заради самия теб!

Chacho
05-15-2013, 12:22
Написах тази тема, защото се оказа, че ако имаш много приятели и добри оценки всичките са с теб, за да им помагаш (подсказваш и даваш да преписват) и много малко са онези които са с теб заради самия теб!

Ми ако "самият теб" е пиклив характер, кво друго да търсят от теб?

hakerche33
05-15-2013, 12:24
Може някой да каже това само ако не ме познава - проблемът ми е, че бях прекалено дълго време добра с тях и веднъж като им отказах и се оказа че са били с мен само заради помощта ми.

Chacho
05-15-2013, 12:34
А ти тях за какво ги търсиш? Освен за домашни, други общи теми с тях имаш ли?
Защо ти не покажеш себе си, а чакаш някой да те опознава?

Не мога да повярвам, че един готин, комуникативен човек ще го търсят само за домашни.

girlwithblueeyes
05-15-2013, 12:38
Защото така й е по -лесно и удобно
Тъпо е защото никой на никой не длъжен да вади думите с ченгел от устата, или да се опитва да го опознава без отсрещният да има желание затова .
Щом са били с теб само за домашните значи ти може би самата си позволила това .

Chacho
05-15-2013, 12:39
самата си позволила това .

По-скоро наложила.

girlwithblueeyes
05-15-2013, 12:42
В какъв смисъл наложила ?
По скоро не е позволила да я опознаят извън средата с домашните . Логично е тези хора да я използват само за домшните щом самата тя не се оиптав да промени това .

DisappointedDreamer
05-15-2013, 12:45
Много мразя такива теми. Мязат на въпроси от сорта - можеш да спасиш баща си или майка си; кого би избрал? Тц.

Чачо е прав - наложила го е. Не е до позволяване. Позволяване щеше да бъде, ако авторката не искаше да бъде приятелка с тях освен по домашни.

xoxi
05-15-2013, 14:03
Ако имаш малко приятели ще ти е кофти

Защо?

scrooper
05-15-2013, 14:16
Има и друго нещо. Колкото и да си прекрасна, ако винаги досега си им давала да преписват, и изведнъж откажеш, приятелите ти ще решат, че си им сърдита или им се дразниш за нещо. Проблемът е, че те са свикнали да преписват от теб.
Трябва да говориш с тях и да им обясниш внимателно защо не им даваш да преписват. Ще те разберат и ще се оправите, ако са ти истински приятели. Ако не- супер че си се отървала от използвачи.

sunshine :**
05-20-2013, 11:34
трябват ти и двете - ако имаш ниски оценки едвам ще завършиш, а и после си проваляш цялото бъдеще....Ако имаш малко приятели не че е кофти , но винаги е по-хубаво да си в по-голяма банда , такаче се стреми и към двете повечко приятели и забава и повечко учене :)