PDA

View Full Version : Бръснене дайте ми съветт !!



miss_12
05-13-2013, 13:51
На 13 съм и започнах да имам доста косми на краката срам ме е да нося къси гащи всичките ми приятелки са обръснати баща ми не ми позволява но реших днес да се обръсна със самобръсначка нямам епилатор а депилатоите са доста скъпи чета в нета че със самобръсначка оставали точки и редовно трябва да се брасна защото растели бързо нямам лосион за браснене със сапун ставали? моля дайте ми съвети незнам какво да правя !!

PeaceOfMe
05-13-2013, 14:18
Според мен е най-добре да отидеш на козметичка, няма да ти струва повече от 5-6 лв. и ще си готова за 3 мин. ;)

Seli94
05-13-2013, 15:18
Грешката е,че си започнала със самобръсначка :oТрябваше като за първи път да ги махнеш с кремче на Veet и после отиваш да косметик.Ако искаш да ходиш на косметик,недей повтаря и потретва със самобръсначка,защото после много ще те боли...знам го от личен опит.Кратата стават като на мъж :x

tonssy
05-13-2013, 15:31
косметик
уааааааааааааааааааааааау .


По темата- да, за предпочитане е да отидеш на кола маска, но като гледам вашите едва ли ще ти дадат пари за това (след като не ти разрешават да си махаш космите). На колко си?

mi6eto942
05-13-2013, 15:39
Ами и аз си ги махам със самобръсначка,става със сапун,но наистина растат по-бързо,въпреки,че при всеки човек е различно,на мен лично ми растат на 3-4 дена и не ми остават точки,точки остават след епилатор.

Amore-Mio*
05-13-2013, 16:23
Вземи си кола маска на Jankar - от аптеките, за макс. 2 лева.
Хем ефектът ще е дълготраен, хем космите няма да стават гадни.

UniCoWN
05-13-2013, 23:03
Еми ти си го каза - чела си в нета - продължавай!
Сериозно, нищо против бръсненето, всеки избира удобния за себе си начин. Ако прецениш, пробвай с кола маска или пък при козметик.

Deni_028
05-14-2013, 07:33
По-добре не започвай със самобръсначка, защото след време ще съжаляваш. Казвам ти го от личен опит. Най-добре започни с кола маска. :)

tonssy
05-14-2013, 09:53
^ Ама тя вече е започнала :Д

ross
05-14-2013, 10:54
Вече си започнала с бръсненето,така че най-добре си купи някаква макар и евтина пяна за бръснене. Много по-добре е от сапун. Когато имаш възможност посети козметик, за да си направиш кола маска. След това можеш да започнеш да си я прави сама с лентички или да си вземеш епилатор. Внимавай с бръсненето и проверявай за поява на подкожни косми.