PDA

View Full Version : Какво предпочитате?



LovEsIckk
05-13-2013, 14:25
Знам, че едва ли е това, което искаме, но на този етап..
Герб + Атака
БСП + ДПС + Атака

Тия тъпири дето вчера протестираха , тия същите платените, напрайха рекламка на БСП-то, и ся кво..Пак турци и бесепари..Браво бе,народееееееееееее

SummerWave
05-13-2013, 14:34
второто никога няма да стане/
всичко е в ръцете на Атака.

LovEsIckk
05-13-2013, 14:42
Ще си говорим след 1 седмица.

SummerWave
05-13-2013, 14:45
пускаш тема и казваш че ще си говорим след седмица,найс:Д

ShtrudeL
05-13-2013, 15:16
Залагам на второто.

П.П. НИЩО не разбирам.

Chacho
05-13-2013, 15:26
да

OoVasKoO
05-13-2013, 16:07
БСП + Атака или Атака сама

LovEsIckk
05-13-2013, 16:24
Няма как да е само Атака, нито БСП + Атака


http://25.media.tumblr.com/tumblr_med6veIenp1rqt0kqo1_500.jpg

RedArmy
05-13-2013, 16:35
второто никога няма да стане/
всичко е в ръцете на Атака.
:lol:
Волен е такава фурнаджийска лопата, че и с ДПС би се коалирал, но единствената причина, поради която няма да го направи е че ще изгуби повече от 80-90% от избирателите си, които са гласували за него "защото мрази турците".
П.П: ДПС не е етническа партия, те не са нищо по-различно от всички други парламентарно представени партии, просто всяка партия е намерила своя трик за привличане на избирателите. Както БСП заблуждават бабичките и старците че са социалистическа и социална партия, използвайки направеното преди 89-та, което си приписват, както ГЕРБ лъжат стадото, че са алтернативата им, както Атака лъжат че са националистическа партия, така и ДПС непублично са обявени за партията на малцинствата. Дефакто нито на ДПС, нито на някой друг, му пука за турците и помаците, които стават в 3 през нощта да берат тютюн и да се опитват да свързват двата края, въпреки че те са им основния електорат.
Няма борба на идеали и виждания, има борба за кокала. Мръсна, гнусна, лайняна и жалка.

yakuza_
05-13-2013, 16:41
^ много вярно за това на коя партия, каква им е таргет групата

Според мен всяка партия си има един кръг от фирми, които ще спечелят в зависимост коя е на власт. Макар че ТИМ са били и с БСП и с ГЕРБ.

SummerWave
05-13-2013, 16:50
хич да не е етническа партия,зомбиран червен мозък.
само виж в кои градове ДПС получава най-много гласове/Разград,Кърджали+Шумен/ отново,селата нема смисъл и да ти ги казвам,винаги е така.Сам си прави сметка що точно в тия градове НЕетическата партия получава най-много гласове,а Атака има по 3-4 процента.
ДПС е незаконна партия, рожба на БКП-ДС, затова винаги дават гъз на комунистите


к.у.р за всички.

RedArmy
05-13-2013, 16:51
^ много вярно за това на коя партия, каква им е таргет групата

Според мен всяка партия си има един кръг от фирми, които ще спечелят в зависимост коя е на власт. Макар че ТИМ са били и с БСП и с ГЕРБ.

Nobody should have any illusions. The United States has essentially a one-party system and the ruling party is the "business party".

Казано е за САЩ, но важи и за тук.

RedArmy
05-13-2013, 16:52
хич да не е етническа партия,зомбиран червен мозък.
само виж в кои градове ДПС получава най-много гласове/Разград,Кърджали+Шумен/ отново,селата нема смисъл и да ти ги казвам,винаги е така.Сам си прави сметка що точно в тия градове НЕетическата партия получава най-много гласове
Аре да ме научиш да чета без да влючвам мозъка си, виждам че ти се отдава

domain
05-13-2013, 18:11
12 отговора и никъде не се споменава за ДОИП... кофата е мъртва - да живее кофата

Oy7ofCon7roL
05-13-2013, 19:08
волен трябва да е луд да подкрепи герб........... oh wait





п.п http://store.picbg.net/pubpic/52/00/c7c46ca2c61c5200.jpg

Borislav,Georgiev
05-13-2013, 19:10
Картофи с лук...

nqmaznacheniee
05-13-2013, 19:41
май ще е второто, а бате бойко е мат :D

Supermassive____
05-14-2013, 00:07
Пф.. не знам. Такава каша е цялата работа, че направо майката си ебало.

psychopath
05-14-2013, 03:39
Абе хубаво е да се вземат предвид окончателните резултати.
Да не се окаже, че БСП+ДПС е достатъчно, в което се съмнявам.
До този момент...всеки, които се е поинтересувал малко би трябвало да е очаквал тази патова ситуация, изненадите бяха дребни.
Никак не изключвам възможността от нови избори.

yakuza_
05-14-2013, 05:27
Абе хубаво е да се вземат предвид окончателните резултати.
Да не се окаже, че БСП+ДПС е достатъчно, в което се съмнявам.
До този момент...всеки, които се е поинтересувал малко би трябвало да е очаквал тази патова ситуация, изненадите бяха дребни.
Никак не изключвам възможността от нови избори.

Не е, ГЕРБ + АТАКА = 120 депутата, БСП + ДПС = 120 депутата :D

DoubleDMG
05-14-2013, 11:01
typa rrrazggoonneena swirkadjiiika predddpoochhhitam..

AngelAntichrist
05-14-2013, 11:34
ГЕРБ = Атака. Той Воленчо има прекрасни идеи и не се и съмнявам, че е прекрасна личност, но има други приоритети. И го разбирам, това му е работата.Никой не се занимава с политика, защото му е на сърце, примерно.
Охлюва Боко има ли нужда да го коментираме? Излезте на улицата или си спомнете какво беше преди да дойде на власт.
Не вярвах, че някога ще го кажа, но искам комунистите + турците. Можем да седнем да се правим на принцеси и патриоти, но вече става въпрос за оцеляване. С ГЕРБ ще си седим на едно място и ще циклим, и циииклим. А турците, какво? Смятате, че и без друго не са уредени? Отидете в един Кърджали, пък да не говорим за селата, където не можеш да си купиш хляб, ако не знаеш турски. Воленчо какво може да направи? М? Геноцид ли? Той ще си скандира "патриотизъм, турците под ножа", но какво от това? Не сме в САЩ, че да става въпрос за принципи.
А, докато Воленчо скандира и харчи пари по курви, и хотели във Франция, Бойко ще харчи пенсиите на българите да подслушва дружките си, пък майната й на България, така ли? Ама добре, че на се турците и комунистите, пък каквото ще да става......Моля ви се!
А комунистите, какво? Все едно са тръгнали да издигат нов СССР, по дяволите. Тук пак е същата история - "те са комунисти, как ще ме управляват комунисти".....Ми, да те управляват тия лайнари тогава, бре, пиле златно. Като станеш на 70 и взимаш сто лева пенсия ще си говорим пак колко са гадни комунистите, 'щото са комунисти, видиш ли ти.
Но това е просто една изпълнима теория....

Принципно ми се ще да имаме една хубава демократична християнска партия, която набляга на икономиката и една, която набляга на образованието, екологията и младите + ДОИП, ама на...Хубаво ми се иска.

psychopath
05-14-2013, 14:35
Не е, ГЕРБ + АТАКА = 120 депутата, БСП + ДПС = 120 депутата :D

Пфхахахахахаххаха :Д

Ами по всичко личи, че очакваме нови избори значи...

yakuza_
05-14-2013, 14:41
Всъщност още броели гласовете, а от чужбина май още не са. До седмица ще се знае на 100%.

Chacho
05-14-2013, 14:41
Е нали уж приключи преброяването?

Аха, my bad, ся проверих.

klimatronik
05-14-2013, 14:47
нищо няма да се оправи ;) мога да се хвана на без за 1 000 000 за това

nqmaznacheniee
05-14-2013, 14:53
С гласовете от чужбина и главно от Турция ДПС ще дръпнат и нищо чудно БСП+ДПС да съберат 121 депутата.

klimatronik
05-14-2013, 15:00
С гласовете от чужбина и главно от Турция ДПС ще дръпнат и нищо чудно БСП+ДПС да съберат 121 депутата.

Ако бяхме някоя друга държава , отдавна щяхме да сме свалили дпс и Доган.

RagioL
05-14-2013, 18:14
Ще се кандидатирам за президент на следващите избори.
Дрога за всеки който ме подкрепи.

RagioL
05-14-2013, 18:14
:D

psychopath
05-14-2013, 19:12
К'ур за тези, които чакат някой да ги оправи...