PDA

View Full Version : Къна Herbal Time



Elsawmetoo
05-13-2013, 14:54
Здравейте! Решила съм се да си направя временни червени кичури и си взех къна Herbal Time. Искам да попитам някой с естествено руса коса, който я е ползвал, дали се отмива напълно или си остават някакви отенъци?

BeautyBeast
05-13-2013, 21:00
С къна временни ?

DragonLady
05-13-2013, 22:01
Къната махане няма! По-добре с боя, тя поне се отмива, за разлика от къната. А ако нещо не се харесаш, върху къна, боя не хваща! Имай го в предвид.

Elsawmetoo
05-14-2013, 17:54
То не е истинска къна. Общо взето кой знае какви химикали са и пише, че се маха след 3-6 измивания. Четох в един друг форум за нея, но момичето беше с тъмна коса и беше използвало цвят "шоколад". Понеже моята коса е светла и исках червени кичури исках да потърся мнението на някой, който е ползвал този вид оцветител (не знам как точно да го нарека). Но вече така или иначе ги направих. Благодаря все пак за мнението :)

Зайче..
05-14-2013, 18:02
а защо не си вземеш шампоан-оцветител? гаранция, че няма да ти останат отенъци, а пък тази къна нещо ме съмнява .. ;д
правила съм се с къна и едно, че червеното след 2 седмици става керемидено (от хубаво, става циганско :Д) ами друго, че като се боядисвах после с черна боя тва червено си избиваше за няма и седмица ;д

Elsawmetoo
05-15-2013, 07:29
Защото не мога да си намеря шампоан-оцветител в цвета, който искам. Иначе и през този варянт минах. Но с тази боя сега ако трябва да сме честни за момента съм доволна. Кичура стана преливащ се и същевременно доста виждащ се (леко ombre ако мога да кажа) и не ми увреди косата. На допир няма разлика боядисания кичур с останалата коса. Само трябва да видя отмиването как ще е ;д