PDA

View Full Version : Коментар по адрес на бившите.



kammi
05-13-2013, 17:04
,,Говоря цинично за моето момиче, а всъщност я обичам!''

Бих искала някой мъж да ми обясни защо е така? ( И женските мнения не са излишни : - ) )
Aз за себе си имам някакво обяснение,но искам да чуя мъжко мнение.
Били сте да кажем дълго време повече от една година и след като се разделите след известно
време се започва едно плюене и псуване пред приятели и т.н според вас правилно ли е да се
прикриват чувствата по този начин?
Не е ли по-добре след като си наранен и стане въпрос за бившата ти половинка да се държиш възпитано и цивилизовано-да замълчиш или да кажеш,че не ти е приятно да коментираш темата,а не да почнеш да я псуваш като каруцар и въпреки,че вътрешно в себе си знаеш,че тя е не е к*рва,б*клук и т.н. ( Ако описаните неща съвпадат с истината е по-приемливо въпреки,че е грозно да се говори така.)

Искам да разбера мъжката психология по тази тема.
Пуснах темата защото напоследък тези неща ми правят впечатление и въпреки,че не съм чувала нищо за себе си
от бившия си съм сигурна,че ако питам някой ще чуя нещо неприлично.

ShtrudeL
05-13-2013, 17:16
тваЙ абсолютна простащина и бих се чувствала тъпа ако говорех така, заради това, че съм била с човек, който да кажем хипотетично бих наричала с цветущи думи.
Несериозна работа.. смешни отношения и т.н..
И като цяло мисля, че е присъщо за под 15 годишните. Ако е 'над', то значи са мега зле нещата.

kammi
05-13-2013, 17:22
За над 15 годишните ми е мисълта за по-малките не се учудвам,изумяват ме 19,20,21..годишните.

pifiella
05-13-2013, 17:42
Чувстват се наранени по някакъв начин и така си изкарват злобата и разочарованието от самите себе си.

sneering
05-13-2013, 18:54
Ако човек може да разсъждава,ще говори смесено за бившите си щото отношенията винаги са смесени в една връзка. Това,това,това ми харесваше,онова ме дразнеше и трето ме радваше и прочие.
Не може само в една поточна линия лошо или само добро,тва не е някакъв уред с една честота.
За бившата винаги мога да кажа общоприетите за всички лоши черти,добрите и страни и това което смятам за нередно в нея,но никога няма да говоря само лошо :)

Amore-Mio*
05-13-2013, 19:18
Не го разбирам аз лично това.
Не са се получили нещата, не знам изобщо защо трябва да се коментира. Случвало ми се е да ме питат за бивши - казвам по две-три думи и това е. Обяснявам, че двете страни сме имали вина и въпреки всичко, не съжалявам за това, че съм била с еди-какъв си човек. Изобщо не се впускам в подробности като да пускам разни слухове за мой бивш и подобни простотии.

anonymous708973
05-13-2013, 21:32
Често се случват подобни коментари, когато стане дума за изневяра на бившата половинка, защото обиждащата страна не осъзнава, че и тя има вина... в повечето случаи, айде.

Незряло и отблъскващо е, винаги имам едно наум за такива хора и не мисля, че бих се захванала с някой, който говори лошо за бивша. Самата аз не позволявам в мое присъствие да се обижда мой бивш. Всички си имаме недостатъци, но щом съм била с тоя човек, как да го плюя? Това са камъни в моята градинка и плюене по моята собствена преценка.

melany94
05-13-2013, 21:46
Когато човек на когото си имал доверие, те е направил на идиот. Едва ли ще се сдържиш да не напсуваш него и цялата му семка.

Fisherman
05-13-2013, 21:51
Чувстват се наранени по някакъв начин и така си изкарват злобата и разочарованието от самите себе си.

да така съм аз в момента

XTREMEFREERIDE
05-14-2013, 10:21
Вследствие на яд и обгръщаща злоба май често се получава. На мен лично не ми се е случвало. Не го разбирам това.