PDA

View Full Version : Помощ за мен и приятеля ми



lady1996
05-13-2013, 18:15
Здравейте!
Искам да ви помоля за помощ... Вчера с приятеля ми правихме секс три пъти - сутринта, следобед и вечерта. Следобеда след като го направихме отидохме в банята и приятеля ми като си го миеше каза, че изпитва пареща болка от водата около главичката, но реших, че е протъркан просто. Същият ден след известно време ми каза, че като пипа главичката го боли, но тогава също си помислих същото и не обърнах внимание. Вечерта като го правехме в началото ми каза, че като го вкарва го боли, но странното беше, че бях влажна и не знам вече от какво е. Днес сутринта ми каза, че е зачервен около главичката отстрани и има бели люспички като сирене. Днес по едно време ме засърбя около вътрешните срамни устни и вагиналния отвор. Преди малко, преди да вляза да се къпя видях, че и аз имам бели люспички, както и бяло течение по бельото, също и сърбеж и леко зачервяване. С приятеля ми го правим от 2 месеца без презерватив и винаги след секс редовно си взимаме душ. Може ли да е от интимния ми гел, защото му го дадох да го ползва? Някой имал ли е същия проблем? Моля ви, ако знаете нещо по въпроса помогнете, защото не знам какво да правя, никога до сега не ни се е случвало...

domain
05-13-2013, 18:20
най-доброто предположение - бактериална инфекция...
Марш на доктор и двамата

jajjaj
05-13-2013, 19:00
Вървете на доктор

draid
05-13-2013, 20:39
Инфекция ! Каква точно обаче, ще ви каже лекаря.

marilyn
05-14-2013, 09:41
Лекар, лекар... и двамата.

r0073x
05-14-2013, 21:50
И ако не сте били по басейни или подобни съмнителни места, не е лошо да си поговорите за изневярата и последиците от нея :D

kaRamella
05-29-2013, 16:33
Това е от теб, може да имаш някаква инфекция, гъбички от немиене, напукала си му кожата, това си е сериозно изгаряне.

sweetycherry33
05-29-2013, 18:46
Казаха ти го вече - само лекар може да ви помогне. :)

firerose
05-30-2013, 02:02
Отивате на лекар и ще ви орпави и от сега нататък с презерватив... :)