PDA

View Full Version : ... ммм ?



Nana_12
05-13-2013, 19:57
Здравейте... Понякога си внушавам много глупости.. та пак да попитам. Декември месец си бях втълпила че съм бременна.. нямаше от какво да се притеснявам но за всеки случай си направих тест,отрицателен беше. Януари месец тази година,цикъла ми дойде. И тъй като с приятеля ми имахме навика да проверяваме все презерватива... един път не го направихме и аз... реших да си направя още един тест но това беше чак март месец. Пак беше отрицателен.. ;д да,да знам моето вече е болестно състояние. След което ми дойде април месец. А и да кажа попринцип цикъла ми е нередовен. На 17 съм и пропуска по 1 месец,понякога по 2. Та оня ден една позната ми сподели че се притеснява и тя да не е .. нещо го оплескала и почна да ми чете симптомите. И аз пак като си внуших разни глупости то аз почти всички симптоми ги имам ;ддд Знам,че си внушавам ама пак си го вкарах в главата... та какъв е шанса последния тест като е отрицателен и после като ми дойде цикъла ВЪПРЕКИ това да съм бременна? Моля ви без упреци и майтапи щот...много зле положението ;д :))

xXxPETYAxXx
05-13-2013, 20:14
Ами, те симптомите на бременност се припокриват с ПМС, така че сигурно е второто(при теб със сигугност, за приятелката ти не знам). Ама, за тоя нередовния цикъл по-добре иди на гинеколог.

102
05-13-2013, 20:25
Остра форма на пристрастяване към тестове за бременност !!

Ahcy
05-13-2013, 21:20
Трябва да те запозная с един мой познат, много ще си паснете. Той обича да кара приятелката си, да си прави по 2,3 теста след ВСЕКИ път когато го правят, поне до преди няколко месеца беше така, де.

Violenza
05-14-2013, 07:37
Абе, обяснете ми, защо въобще правите секс като сте толкова необразовани? За малко кеф се побърквате после от притеснения. Дечковци.

Няма как да си бременна.

marilyn
05-14-2013, 09:39
С тоя нередовен цикъл ходи на лекар. И да, Виоленца е права.