PDA

View Full Version : Добър фризьор във Варна



DragonLady
05-13-2013, 20:10
Понеже моята фризьорка замина за чужбина момичето, ми се налага да си намеря нова и то до неделя. Къде в трошево, или района на мол варна; двете кули, ( но и да не е в тоя квартал, пак не ми е кой знае какъв проблем ), има добър фризьорски салон?
Идеята ми е да не е от тея дето режат много - ти да и кажеш само крайщата ( както в моя случай ще бъде ), а тя да ти окастри поне едно 5 санта. Имам доста дълга коса, и искам да си я запазя такава.
Мерси предварително.

пс: знам, че сигурно има много такива теми, но искам актуална информация.

vampire_girl_
05-14-2013, 08:05
Нуши в Палах

~sweeettt~
05-14-2013, 18:27
''Красен Стил'' виж в интернет къде имат салони във твоя край поне 6-7 би трябвало да има само в моя квартал има към 4

DragonLady
05-19-2013, 19:41
Отидох в студио Плам, намиращо се в кв. Трошево улица фантазия 17А ( точно на ъгъла на улицата ), и останах много доволна. Много е точна мацката, не ми отряза много от косата, само крайщата, както се бяхме разбрали. Не взема и много скъпо - 7 лева ми взе. Ако някой се чуди къде да отиде на фрозьор, да ходи там, няма да съжалява!
пс. понеже може да са повече от 1 фризьорките там, да оточня, че тази беше с руса, къдрава коса.

IvyLoo
05-21-2013, 07:37
''Красен Стил'' виж в интернет къде имат салони във твоя край поне 6-7 би трябвало да има само в моя квартал има към 4

И като е красен стил значи че всичките им фризьори са добри ли? Ела да ги видиш тия във възраждане :D

hariti
10-11-2016, 06:13
Отидох в студио Плам, намиращо се в кв. Трошево улица фантазия 17А ( точно на ъгъла на улицата ), и останах много доволна. Много е точна мацката, не ми отряза много от косата, само крайщата, както се бяхме разбрали. Не взема и много скъпо - 7 лева ми взе. Ако някой се чуди къде да отиде на фрозьор, да ходи там, няма да съжалява!
пс. понеже може да са повече от 1 фризьорките там, да оточня, че тази беше с руса, къдрава коса.

Отидох в студио Плам тази фризьорка не работи вече там.