PDA

View Full Version : Friends with benefits



juniper
05-13-2013, 21:25
Моята история е като много други, но все пак си остава уникална по рода си. Проблема е че заочнах да се влюбвам в момче, с което реших да пробвам така модерното "приятели с привилегии". От самото начало се опитвах по всякакъв начин да се държа максимално естествено и свободно пред него така че да започне да се привързва към мен. Харесва ме на външен вид и като човек вижда, че съм сериозна но просто "Не искам връзка". Напоследък започна да изпитва нещо повече от позволеното привличане(това се вижда по начина по който ме гледа докато сме заедно и това как тръгва да ме целува и прегръща), но за мой огороомен "късмет" взе че му писа бившата му приятелка, за която той сам е тръгвал да ми разква и да ми говори. Има още чувства към нея, тъй като връзката която са имали е неговата най-сериозна. И нормално в такъв момент той да започне да си мисли постоянно за нея и да се отчужди от мен и то точно в момента, в който започна да се привързва. Не мога, по-скоро не искам да спра да се виждам с него и още по-малко не мога да се самонавия да си изкарам от главата, това че все пак с времето човек се привързва. Той е много сериозен като характер и не е емоционален. ВЪПРОСА ми е някой изпадал ли е от вас в такава ситуация не само конфликта с бившите, но и тези приятели с привилегии? пп: до колкото знам тя си има приятел и няма как да се съберат... А и друг огромен проблем е че не е много навит да излизаме заедно навън, по скоро само да се виждаме, когато ... но се познавам с приятелти му и съм прекарвало известно време и с тях.

Fisherman
05-13-2013, 21:31
Сигурно е хубаво да те третират като неодушевен предмет

juniper
05-13-2013, 21:43
СУПЕР Е !!! Върховно чувство :(

Ahcy
05-13-2013, 22:09
Еми ако правиш всичко по силите си, да си с него и не се получава ще го духаш и буквално и не буквално и това е.

ranieri
05-13-2013, 22:12
секс да има

AliceSw
05-13-2013, 23:25
мразя хора, които се опитват да (при)вържат някого със секс...така не става, романтичните филми не се сбъдват, затова са филми


да, той няма да бъде с бившата си, но ще се занимава с нея и ще му е кофти да е с друга, докато го търси тя...ти не си в списъка обаче, защото вече имате установени отношения...развръзката обикновено се свежда до "ще си останем по същия начин, аз ще си мисля за предишната, няма да съм емоционално задоволен, но пък ще ми е кофти да имам нова приятелка"

ShtrudeL
05-14-2013, 03:31
Много кофти.

xXxPETYAxXx
05-14-2013, 03:41
Грешката си е твоя, че при ясни условия се надяваш на нещо повече. По-добре спри с илюзиите, ако не можеш - направо спри да се занимаваш с въпросния.