PDA

View Full Version : На абитуриентска ( интересни моменти)



klimatronik
05-14-2013, 14:29
Имате ли някакви запомнящи случки ,които помните от абитуриентските ви? Как изкарахте ?

DoubleDMG
05-14-2013, 15:30
ooo golf 3ka 160 kk zavoite na albena s 80 .. ideotite s bavarec dishaha prahta ;]

Chacho
05-14-2013, 15:43
Бая.
Сутринта след балната вечер, по път за даскало, някъв пияница ни събра и рече: "Глей кво моо напраа!" и влезе с глава през стъклената врата на магазин.
Класната танцува еротичен танц и ни спечели шише вино.
Един приятел вдигна най-емоционалния тост в живота ми.
Вози ме някъв македонец в съмнителен миниван в 2 нощес, за да си купим цигари от няква бензиностанция.
Изнесохме един съученик (пиян и заспал) на шосето и го оставихме да си доспива на пътната лента.
Играх кючек на мантинела.
Към 200 махмурлии пихме кафе в 8 сутринта и никой не можеше да мръдне или промъца.
Бахти яките, позитивни и забавни съученици.
Отидох да търся даскала по БГ, ма се оказа, че бил от един край с охраната на хотелската механа и са се почерпили по повода, та трябваше да обикалям по стаите, докато не разбера, че си допива с още 40 ученици в няква стая, в което шоу и аз се включих.
Леглата не пропадат много трудно.
И най-вече запомних, че приятелите ми от класа ще са ми такива доживот.

marilyn
05-14-2013, 15:49
Спомням си много неща, някакви мили моменти... как се пазех кучето ми да не ми остави косми по роклята, докато бях вкъщи, как хората по улицата ми махаха, докато бях в колата, защото беше много ретро и правеше впечатление, пълната дискотека, в която едвам се навряхме, пих една водка и отидох на друго място, как един от най-близките ми приятели дойде от Бургас за да може да ме уважи... и куп други хубави моменти... :)

Fisherman
05-14-2013, 16:12
Аз съм лузър и няям спомени от бала