PDA

View Full Version : На дискотека.



klimatronik
05-14-2013, 14:32
Каква е главната ви цел, когато ходите на дискотека?
Бихте ли отишли сами или с 1 приятел?
Кога се научихте да танцувате?
Заговарят ли ви непознати?
Заговаряте ли непознати? :Д

ameli
05-14-2013, 16:15
Не бих отишла на дискотека сама, в много краен случай с гадже. Предпочитам компанийка.
Кога се научи да говориш?
Заговарят мен, но е малко шумничко да се проведе пълноценен разговор, а и нацепени бичета не ми представляват интерес.

freakydeakymonster
05-14-2013, 19:10
Главната ми цел е да се забавлявам.Ами честно казано,сама не бих отишла,но с приятел..защо да не ?Ами никой не е казал че съм се научила,то си идва от душата когато си в дискотека.Ами за сега не се е случило такова нещо,нито пък аз да ги заговоря..

pifiella
05-14-2013, 19:49
Аз ходя за да се надрусам,че как иначе!

anonymous708973
05-15-2013, 03:49
Винаги отивам с цел да пийна, да танцувам и да ми е готино.
Тъй като си имам приятел и в 99% от случаите съм с него на бар, не заговарям, а и избягват да ме заговарят.
Сама на бар не бих отишла, с 1 приятел - също малко ме съмнява, независимо дали е момче или момиче. Не смятам, че танцувам кой знае колко добре, имам една позната, която направо кърти - толкова е пластична, уникални движения има, винаги ме пере благородната завист, като отидем заедно някъде :д

Violenza
05-15-2013, 07:47
Каква е главната ви цел, когато ходите на дискотека? - Да потанцувам и да се позабавлявам.
Бихте ли отишли сами или с 1 приятел? - Сама не, с приятел съм ходила и с партньор само също, но е голяма скука и избягвам тези варианти. Най обичам да си ходим женска компанийка.
Кога се научихте да танцувате? - То това не се учи. Или си можеш, или не.
Заговарят ли ви непознати? - Случва се, да. Повечето първо се пробват с питие.
Заговаряте ли непознати? - Не.

fenkaaa
05-15-2013, 15:57
Каква е главната ви цел, когато ходите на дискотека? Да се разтоваря и да се позабавлявам с приятели.
Бихте ли отишли сами или с 1 приятел? Сама не бих отишла,с приятел/ка бих.Така или иначе познати в дискотеката колкото щеш :D
Кога се научихте да танцувате? Не съм се учила,просто то си идва отвътре.
Заговарят ли ви непознати? Случвало се е,но не винаги ги отразявам.
Заговаряте ли непознати? :Д Заговаряла съм само 1 път едно момче.. и то беше "Хей,аз теб те познавам.. ти си братовчед на ****" и това беше,даже не мога да го нарека и заговаряне ;д

seek&destroy
05-15-2013, 19:55
Не посещавам подобни места, пфхаха. Салфетки, потни селяци и Камелия не харесвам.
Виж парти клубове, барове, рокаджийски заведения е нещо друго, което много обичам. Ако партито е некво мн изциклено предпочитам да отида сама и да се наслаждавам, и никой да не ме закача за нищо.
Обичам и с компания, разбира се, а бе всъщност зависи от мястото. При всички положения без приятел, щото е адски скучно.
Обичам да заговарям,да, що не..приятно ми е и никога не съм го правила с цел, за да си тръгна с някой.

UniCoWN
05-15-2013, 20:14
Главната ми цел е да присъствам, за да уважа тези, които са ме викнали.
Не обичам да ходя по такива места, за последните 5 години съм ходила 3-4 пъти.
Никого не заговарям, и не ми се е случвало да ме заговорят.

scioquoniamsuccedere
05-15-2013, 20:18
Каква е главната ви цел, когато ходите на дискотека? да си прекарам добре
Бихте ли отишли сами или с 1 приятел? сама не, с приятел - да
Кога се научихте да танцувате? то си идва от вътре
Заговарят ли ви непознати? да
Заговаряте ли непознати? нямам спомен :D

Wwwooow
05-15-2013, 21:23
Каква е главната ви цел, когато ходите на дискотека?
-да забравя за всичко и да се повеселя ;д
Бихте ли отишли сами или с 1 приятел?
- ами по-скоро не, а пък сама в никакъв случей, то с приятел е опасно ;д
Кога се научихте да танцувате?
- ;д не знам, не поммня
Заговарят ли ви непознати?
- Даа
Заговаряте ли непознати?
- ами Не :Д...

marilyn
05-16-2013, 08:31
Главната ми цел е да пийна, да се забавлявам. Предпочитам да сме компания. Само с 1 приятел/ка май не бих отишла, с гаджето да, ама и с още хора.
Заговарят ме да, заговаряла съм и аз.

simona-t
05-16-2013, 08:36
1. За да се забавлявам
2. с приятел
3.ми то ти е от душата....аз никога не съм се учила
4 5 - не

girlwithblueeyes
05-16-2013, 09:37
Не си падам по дискотеките предпочитам домашните събирания или клубовете . Но в разни долно пробни и просташки дискотечки и кръчми не бих стъпила . Инаеч ако ходя е главно в женска компания и да се забавлявам . Разни типове ме заговарят и ми правят намеци но не ги огрява :D . Аз не заговораям случвало се е но е било 1-2 пъти . Иначе то всеки малок или много може да танцува в дискотека .

D*Rose
05-16-2013, 11:12
Да не би да намекваш нещо с това, че темата е в тоя раздел? :D

1. Главната ми цел е да се забавлявам.
2. Сам не бих отишъл; предпочитам да сме компания. Бих отишъл с 1, но зависи кой.
3. Не съм се учил, аз и сега не си мога, но това не ме притеснява, всеки започва от някъде, пък и работя по въпроса :D
4. Не.
5. Шумно е. Контактът го осъществявам по друг начин.