PDA

View Full Version : Как да му кажа че го харесвам ???



iva_010
05-14-2013, 19:22
От много време харесвам едно момче (5-6 месеца) . Той е в моя клас (8 клас ) и се запознахме тази година .... Той е много умен и забавен .... често се дразним и бъзикаме . Проблема е , че не знам как да му кажа и ме е страх от реакцията му . ПОМОЩ !

Djenka
05-14-2013, 20:02
Според мен не трябва да му казваш, защото сте от един клас и сте все още 8ми клас, което означава, че:
1. Ако тръгнете, то ще трябва да е за цели 5 години, а иначе:
2. ако скъсате, ще трябва да го търпиш всеки ден.

В моя клас има една двойка, която изглежда, ще се запази още дълго време, но двамата са и най-добри приятели. Затова ако ще му признаваш, добре ще е първо да се сближите и да забележиш поне някакъв интерес от негова страна. :)

MaLkaTa_LaDy
05-15-2013, 06:25
Първо - грешен раздел.
Второ - Да не сте заедно, защото сте от един клас и може да скъсате било добро решение... Bullshit!
Трето - Не му казвай, че го харесваш, а му го покажи. Флиртувай с него, закачай го, но без да се дразните. Закачките трябва да са игриви.

sExYBLacK
05-15-2013, 19:19
Първо - грешен раздел.
Второ - Да не сте заедно, защото сте от един клас и може да скъсате било добро решение... Bullshit!
Трето - Не му казвай, че го харесваш, а му го покажи. Флиртувай с него, закачай го, но без да се дразните. Закачките трябва да са игриви.
И това става!!! Определено...