PDA

View Full Version : Рутер



Wikzinka
05-15-2013, 13:36
Бихте ли ми препоръчали добър рутер , който да разпръсква достатъчно силно сигнала , за да може да се хваща навсякъде в къща. В момента нямам възможност да дам повече от 100 лв за него. В технополис гледах , че има доста горе долу на тази цена , но изобщо не разбирам дали са добри , така че ви моля да препоръчате някой.

Auriss
05-15-2013, 16:51
Аз си ползвам един ADSL, който си остана от Виваком. Не си го потърсиха пичовете и не се оплаквам :D
Мисълта ми е, че рутерът е пълен кенеф ;д , но за сметка на това дори пред блока да изляза имам сигнал, макар и доста слаб.

Провери рутерите, които си гледала, в Амазон http://www.amazon.com/
Пишеш моделът, четеш мненията и така.

Delziec
05-15-2013, 16:53
за домашна потреба - D-link ще ти свърши чудесна работа , за офиси препоръчвам Cisco ако имате средствата

MaGuSs
05-15-2013, 19:15
Не е важен чак толкова рутера от колкото антената. Продават се едни специални антени (поне 3 пъти по-дълги от обикновенните). Лично съм пробвал от тях където при обхват на ADSL тези от виваком модем от 20м стана на над 100м.

prosto_chovek
05-16-2013, 08:50
D-Link са добри. Аз лично ползвам на cisco рутер, linksys. Толкова някъде струваше, като го взимах, проблем не съм имал досега с него.

Wikzinka
05-18-2013, 16:50
благодаря на всички за отговорите :)