PDA

View Full Version : Звук от флашка



Wikzinka
05-15-2013, 13:23
Купих си нов телевизор и понеже ме дразни , че е тих свързах колонките от система за домашно кино. Звукът като гледам телевизия тръгва без проблем през колоните , но като сложа флашка , за да гледам някой филм или клип тръгва само през телевизора и не мога да го настроя през колоните. Искам да попитам възможно ли е да тръгва през колоните и , ако да , как ? Благодаря предварително :)

MaGuSs
05-15-2013, 18:07
Дай да хвърляме на боб за телевизора...

prosto_chovek
05-15-2013, 20:14
Пробвай да настроиш режима на звука да е през системата, когато телевизорът е в режим на четене на външен носител. Ти като си на телевизия, от настройките на телевизора си задала да свири през колоните. Като смениш режима на сигнал, може да ти се сменят и тези настройки. ;)

Wikzinka
05-18-2013, 15:59
Телевизора е LG . Иначе и аз си помислих да сменя през какво да се възпроизвежда звука , но не мога. Като се влезне във флашката не мога да пипам никакви настройки , освен на самия филм или клип , който гледам. Пробвах и преди да съм пуснала филма и не става - не ми дава изобщо да отворя менюто с настройките. Предполагам , че трябва да има някакъв начин , гледах настройки , но не намирам нищо такова.

prosto_chovek
05-18-2013, 17:44
А настройките от главното дистанционно, това за самия телевизор? Пробвай да изключиш аудио системата и да я включиш тогава, когато филма почне.

Wikzinka
05-19-2013, 22:01
Пробвала съм и с двете дистанционни и не става. И като включа колоните по време на филма не става. :)) Според мен , или не може , или е някоя настройка , която не съм направила.