PDA

View Full Version : Какво да правя ?



whoiammm
05-15-2013, 14:02
Здравейте. Ами значи аз съм момче на 16г. и съм още девствен и съм малко объркан, защото повечето ми авери не са девствени до колкото ми казват и някой от тях са даже с 1 година по малки от мен и това малко ме притеснява и депресира и не знам какво да правя. Не съм някакъв издухан и грозен даже по хорското мнение стигам до извода че съм сладък но проблема е там че приличам на поне 1-2 години по малък тоест 14-15 и съм 1.60 висок така де по нисък от повечето ми приятели и повечето ме подценяват заради ръста и т.н както и да е имам доста приятели уча в училище с много момичета в града има доста курвички на по 14-15г. които стават за едни път и съм почти обеден че ми трябват максимум 1-2 седмици и са ми пуснали така де малко чат в фб аа уу и айде честито но не съм сигурен че това е правилно да изчукам няква кучка и това за това. Просто не знам колебая се много какво да правя и на моменти ми идва да откача като се сетя. Моля ви дайте ми съвет какво да правя да вдигна мерника на някоя лесно момиче в града да го направим и това за това другия ми вариант който обмислям е да се напия на някой банкет или диско и да пробвам да направя работата с някое момиче и третия който най-много ме обезнадеждава е да изчакам правилното момиче така де да си намеря приятелка да имаме сериозна връзка поне няколко месеца и да го направя с нея. Просто не знам моля ви дайте ми съвет объркано ми е и нямам много опит с момичетата доста се комплексирам относно ръста ми и това че изглеждам на по малък въпреки че не съм грозен или някъв антипатичен .. благодаря на всички прочели темата и се надявам на сериозни отговори :) Мерси предварително !

Amore-Mio*
05-15-2013, 14:13
За къде си се разбързал?
Аз не знам да има закон, където да е споменато задължително да направиш секс до 16-годишна възраст.

Navy
05-15-2013, 14:23
Зависи колко ти пука, само не се сдухвай. До 1-2 години сигурно ще си намериш нормално гадженце, ако си толкова на зор, пък, омай някоя 14-годишна старлетка :) това ми е съветът.

whoiammm
05-15-2013, 14:24
Е не аз не съм казал че има ама се чувствам някак тъпо се пак имам по малки приятели от мен които ми се хвалят кого шибали и т.н и се дразня. А най много ме дразни това някой да се ебава с мене че съм девствен и да са възмущава направо откачам. Пък и не е само това усещам че ми писна да я карам само на чекии не че съм много голям за полов живот ама като гледам сегашното поколение на къде отива това да си девствен на 16 става смешно и лошото е че скоро правя 17 но съм си казал че на 16 искам да го направя и така смятам да стане просто се чудя дали е правилно и искам съвет ! ?

Navy
05-15-2013, 14:41
Ако си хванеш по-готино гадже от тях ще се свърши тая. Ама решението е твое - ако не ти се занимава, ще трябва да почакаш, докато някоя ти обърне внимание, а ако ти се свалят малки шаврантийки от 8-9 клас, действай. Най-лесно ще ти е някой приятел, който вече е пуснал корени там да те уреди. Да не ти пука!

xXxPETYAxXx
05-15-2013, 15:01
От всичко, което прочетох, разбрах само, че искаш да правиш секс за да не си "назад с материала" пред приятелите си, а не че толкова ти се прави. Което е доста неразумно. Те се хвалели коя били шиб*ли... Тъпо. Но, ако са толкова "умни", че да ти се подиграват за дето си девствен - винаги имаш варианта да ги затапиш или да ги излъжеш. И без това най-вероятно и те са преувеличили доста неща.

ludata90
05-15-2013, 16:48
Много се влияеш от чуждото мнение и другите хора. Правилното решение е последното, което спомена.

fuk.em
05-15-2013, 16:54
" Какво да правя ?"
- Да влезнеш в час по БЕЛ.

nevermind...
05-15-2013, 17:01
Значи приятелите ти са тъпи копелета, само един крайно ограничен човек би се смял на някой, защото е девствен. Първо т'ва е нещо адски лично (според мен) и само най-големите кретени се хвалят с т'ва колко са чукали. Ама явно и ти си тъп щом им се връзваш, ако мислиш, че ше ти е по-яко с някоя малка, разебана путка- давай, но пък ако мислиш, че е по-добре да изчакаш някое момиче, с което можеш да си изкараш много по-приятно и да не е просто чукане-чакай..

MarkKnight
05-15-2013, 17:42
ебането на млади години забавя растежа

jajjaj
05-15-2013, 19:28
ебането на млади години забавя растежа

Честно ли?