PDA

View Full Version : Болка в тестисите и пениса!



martosz
05-15-2013, 15:30
Здравейте! Преди много обичах да мастурбирам. Преди 2-3 години мастурбирах всеки ден до получаване на ерекция. От миналата година малко понамалих чекиите, а сега вече мастурбирам рядко. Причината е, че преди около месец/два веднъж след получаване на ерекция ме заболя страшно, ама страшно силно в областа около тестисите/пенисът не мога да определя точно в кое ме заболя, защото болката беше непоносима, бях се свил на топка и около 30 мин не съм мърдал докато не изчезна болката. От тогава четох из форуми разни теми и стигнах до извода, че, ако понамаля чекиите ще ми мине. Намалих ги на само 1 път в седмицата, но пак от време на време ме боли. Вчера мастурбирах, а сега пак ме заболя силно някъде около тестисите/пенисът. Спортувам всеки ден (тичане и лостове), пия много течности(само вода). Не знам от какво ми е :х. Сега пък четох, че не е хубаво толкова рядко да се мастурбира, защото например, когато го надървяш цяла седмица от мацки,фейсбук статуси и т.н и не мастурбираш почвало да те боли много. Вече и аз не знам какво да правя. Забравих да спомена, че съм на 15 години. Моля ви помогнете с каквото можете!

Chacho
05-15-2013, 15:47
Ако само се възбуждаш и не свършваш, е от това.

skok
05-15-2013, 23:47
Не е нормално да те боли от чекии и то чак непоносима болка... Освен ако наистина не се възбуждаш и не свършваш, тва се нарича blue balls и е нормално но не е хубаво щот ти се увреждат там тръбичките. Винаги свършвай след като мастурбираш, а ако след свършването продължава да те боли иди на лекар.

tireheb
05-17-2013, 21:04
когато го надървяш цяла седмица от фейсбук статуси и т.н

моля.. ?