PDA

View Full Version : Вашето мнение :)



sofityoy
05-15-2013, 17:03
Така... сравнително скоро е завършването ни и аз доста се вълнувам тъй като съм сама водеща на цялото тържество и програма и реших за 1-ви път да съм с рокля (принципно не нося рокли). Поръчах си рокля (официална,разбира се) и аз лично много си я харесва.Черна е с дантела,не е нищо особено или много специално,но все пак искам мнението ви :) особено на женстака аудитория. Това са снимките и моля извинете дебелото ми тяло,на живо (или поне в огледалото) изглеждам по слаба,но камерата ми е кофти ;) :
• Отпред:
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=jdv1368637287x.jpg
• Отзад:
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=bfi1368637338n.jpg
• Настрани:
http://alfa.kachi-snimka.info/vij.php?id=jdv1368637362g.jpg
P.S. Ако имате идеи за аксесоари за косата и попринцип ще ми помогнете много :)

prosto_chovek
05-15-2013, 17:05
Добре си. :)

pifiella
05-15-2013, 17:09
За косата нещо лъскаво ти трябва.Камъчета,диадема нещо такова и едни сребристи обувки/чантичка.

XTREMEFREERIDE
05-15-2013, 17:24
За косата нещо лъскаво ти трябва.Камъчета,диадема нещо такова и едни сребристи обувки/чантичка.

Съгласна съм!

Аз лично бих избрала нещо по-стилно, но и така си добре. (:

jajjaj
05-15-2013, 18:29
Махни го този чорапогащник.

pifiella
05-15-2013, 18:32
Махни го този чорапогащник.
Не го махай,а го смени с телесен цвят.

ameli
05-15-2013, 19:36
На мен лично не ми харесва. Защо черно за изпращане бе, защо? На погребение ли отиваш или на концерт?! Хубаво ще е да имаш някакъв цветен акцент поне..

sofityoy
05-16-2013, 13:15
На мен лично не ми харесва. Защо черно за изпращане бе, защо? На погребение ли отиваш или на концерт?! Хубаво ще е да имаш някакъв цветен акцент поне..
Избрах черно,защото не харесва цветните рокли и колани,а и попринцип дрехите,които се набиват на очи с цветовете си прекалено много.

granger
05-16-2013, 13:27
Не го махай,а го смени с телесен цвят.

Именно.
На мен лично роклята не ми харесва и не бих се явила така като водеща,но важното е ти да се харесваш. За мен телесен цвят чорапогащник/чорапи ще са по-добър вариант.

ameli
05-16-2013, 13:33
Избрах черно,защото не харесва цветните рокли и колани,а и попринцип дрехите,които се набиват на очи с цветовете си прекалено много.

Въпроса ми беше реторичен > не очаквах обяснение :D
Всъщност не ме и интересува причината, но все пак щом ще си водеща няма как да не се набиваш на очи; то даже ТРЯБВА да го правиш.

shaunaa
05-16-2013, 15:52
Това повече ми прилича на всекидневна рокля, с която може да ходиш на плаж. Според мен тази рокля не е никак официална

sofityoy
05-16-2013, 16:25
Това повече ми прилича на всекидневна рокля, с която може да ходиш на плаж. Според мен тази рокля не е никак официална

Ем аз съм на 13,колко повече официална да е? Смисъл какво имаш предвит под по официална.

perry_the_platypus
05-16-2013, 19:11
Ем аз съм на 13,колко повече официална да е? Смисъл какво имаш предвит под по официална.

Чудя се, само аз ли си мислех, че под "завършване", тя има предвид завършване на 12-ти клас!? :D
Както и да е, като цяло ти стои добре, но наистина все едно отиваш на погребение. :/

hemoro_id
05-16-2013, 19:16
на това отпуснато шкембе нищо няма да му ходи освен дреха за бременни жени в 9тия месец...пък и с тези дебелички бедра от долу, този черен чарапогашник ще се скъса

perry_the_platypus
05-16-2013, 19:28
на това отпуснато шкембе нищо няма да му ходи освен дреха за бременни жени в 9тия месец...пък и с тези дебелички бедра от долу, този черен чарапогашник ще се скъса

Няма смисъл от излишни грубости, а и ти си фейк, което е тъпо, хахаха.

scioquoniamsuccedere
05-16-2013, 19:39
Това повече ми прилича на всекидневна рокля, с която може да ходиш на плаж.

Как на плаж ще ходи с тази рокля? :D
Мисля,че си добре, но както казаха по горе телесен цвят на чорапогащника! И за да стане малко по офицялно не е зле да си на високи обувки ;)

BAN.ili.NE
05-16-2013, 19:52
Някой от вас дали знае сайта, в който некви тролове ли са нз кво са пишат, че са правили секс с майките им, ебал ги е дедо им нещо подобно. На мен фр ми го даде сайта преди 1 2г сиг, а и сега се сетих за него. НЕКОЙ АКО ЗНАЕ ДА ГО КАЖЕ, ЧЕ СИ НЯМАМ НИКВА ПРЕДСТАВА КАК МОЖЕ ДА Е. Ей ся видех дали фр е онлине ама не е... да ако може да отговорите колкото се може по бързо, защото ще го питам утре, но може и да не знае та ми кажете ако някой от вас знае...

marin4itu
05-16-2013, 21:19
Според мен ти трябва нещо цветно. Например червени обувки, гривна и чантичка (съответно чантичката няма да я носиш, докато водиш)

sunshine :**
05-20-2013, 11:25
Мисля че не си дебела , а относно роклята - наистина е доста хубава, но както споменаха някои по-нагоре тя наистина не е официална и не смятам че е подходяща за завършване / особено, ако си водеща - ест всички теб ще гледат / но ако си държиш на нея - смени си чорапогащника с телесен цвят и си вземи черна чантичка или диадема, или високи обувки - важното е да си цялата в черно след като си тръгнала така , защото ако прибавиш аксесоар в друг цвят ще стане олеле мале - мене щеше да ме е срам да се покажа :D