PDA

View Full Version : Въпрос към дамите за страха



nosferatu23
05-16-2013, 05:28
Въпроса е към момичетата и искам честни отговори а не да се правите на батка защото имам способността да усещам лъжата :smt023 Когато излизате с момче което не познавате , страхувате ли се да не ви се случи нещо при първата среща и уговаряте ли се на кафе през деня където има много хора например , да не е вечер ? и другото е кои са нещата които биха ви уплашили - да съм по конкретен в държанието , визията , и т.н ? :smt023 бихте ли се уплашили и спрели да излизате с някой който има рисково поведение и доста агресия , или ако си личи че е агресивен по лицето и тн. сега не говоря за себе си някой да не обърка нещо :smt023 просто питам щото ми стана интересно покраи една случка с познат :smt023

DisappointedDreamer
05-16-2013, 06:20
а не да се правите на батка

:lol:

Не е до момчета или момичета. Винаги си уговарям среща с някой, който не познавам през деня. Няма да му звънна в 2 часа през нощта, я :Д Да ме уплаши с визия - не мисля. Може би, ако е някое депресарско, емо момченЦЕ. :Д Колкото до държанието - повишаване на тон, заяждане с околните (имам такива познати) и т.н. не би ми харесало и до известна степен би ме уплашило. Как така си личи, че е агресивен по лицето? :Д Не би ми се понравило, но не бих тръгнала да избягвам човека, докато не установя, че "агресивното" му лице съвпада с характера.

nosferatu23
05-16-2013, 06:29
:lol:

Не е до момчета или момичета. Винаги си уговарям среща с някой, който не познавам през деня. Няма да му звънна в 2 часа през нощта, я :Д Да ме уплаши с визия - не мисля. Може би, ако е някое депресарско, емо момченЦЕ. :Д Колкото до държанието - повишаване на тон, заяждане с околните (имам такива познати) и т.н. не би ми харесало и до известна степен би ме уплашило. Как така си личи, че е агресивен по лицето? :Д Не би ми се понравило, но не бих тръгнала да избягвам човека, докато не установя, че "агресивното" му лице съвпада с характера.

ми примерно ако прилича на мутра тва имах предвид за лицето и като цяло външността :smt023

чудно ми е било хората с рисково поведение и в подобни среди как си намират сериозни партньори в живота , да ми обясни някой ако може :smt023

зимата се стъмва в 6 часа между другото

Violenza
05-16-2013, 06:32
Аз се страхувам ако някой върви зад мен, какво остава като изляза с непознат. Всъщност, предпочитам да излизам вечер, но на място с много хора. Винаги си имам едно на ум, наистина много ме е страх от хората.
Във визията нещо чак да ме уплаши, не, а в поведението може по-скоро да ме отблъсне. Агресивността определено е едно от тези неща. Усетя ли и най-мънички наченки, никакъв шанс повече да се видя с него. Адски мразя агресивни мъже и нерваци, противни са ми до безкрай.

DisappointedDreamer
05-16-2013, 06:43
чудно ми е било хората с рисково поведение и в подобни среди как си намират сериозни партньори в живота , да ми обясни някой ако може :smt023

зимата се стъмва в 6 часа между другото

Тук зимата се стъмва в 3. И, хубаво. Ама аз с непознатия няма да се срещна в гората :Д Ще е на място, където има хора.

Хората с рисково поведение си намират луди като тях. Себеподобните се привличат и напасват.

girlwithblueeyes
05-16-2013, 06:48
Не си уговарам срещи с непознати такива неща съм приживяла , че повече не бих повторила .
Или ако пък случайно ми се случи бих отишла с приятелка и то на оживено място .
Иначе по визията няма как да кажеш кой човек е агресиен ви кой не е понякога агресивни са хората които най-малко очакваме. За мен агресивният мъж е равно на слаб мъж негоден да се справи с проблема по друг начин освен с бой .

ShtrudeL
05-16-2013, 09:35
омг не се страхувам, защото не излизам с никакви непознати и съмнителни персонажи

GeGaSa
05-16-2013, 09:56
ми примерно ако прилича на мутра тва имах предвид за лицето и като цяло външността :smt023


Ти би ли се оплашил от жена която прилича на мутра?
http://img689.imageshack.us/img689/3991/mafia3r.jpg


Я си пусни една снимка да те видим на ква мутра приличаш, тюфлек.

feikk
05-16-2013, 10:04
Като цяло, за да се уговоря с непознат да излезем, значи не е толкова непознат. Изключение са случаите на тъпите срещи от интернет, но... за мое щастие не го практикувам тва. Та все пак, бих си уговорила среща просто в някое кафе, не е нужно да е на Илиенци, че да съм убедена, че ше има хора около нас. И не само от някъв страх, а и къде да се видим иначе ? Навън навсякъде има хора. Относно агресията не искам дори да коментирам. Видя ли наченките на нещо такова най-много още в същия момент да стана и да си тръгна. Визуално искам само да отбележа, че познавам момчета, които приличат на тъй наречените мутри, а са си много свестни даже. Комплексарщина за мен е да се използват въобще такива думи ;)

ledenakrasota
05-16-2013, 10:33
омг не се страхувам, защото не излизам с никакви непознати и съмнителни персонажи

+

gabi_94
05-16-2013, 11:54
С непознат не съм излизала, но със сигурност ще ме е шубе :D Не съм сигурна всъщност, че бих излязла с някой, с който сме се запознали по нета или нещо такова, еее зависи де... Все пак не мога да преценя би ли ме уплашило нещо определено, аз съм си паника на моменти и може да се филмирам. Има много момичета, на които хич не им пука обаче и изобщо не се притесняват...

xoxi
05-16-2013, 13:18
Не излизам с напълно непознати, не защото ме е страх, а защото нямам какво да правя с тях. Ако ще излизам с някой, значи се познаваме малко или много, било то на живо или от интернет. Предполага се, че ако не друго, то поне снимка ще съм виждала и няма тепърва да се плаша от външен вид. Като цяло трудно бих се стреснала било то от държание, визия или каквото и да било. За срещите къде и кога нямам претенции. Не се страхувам, че ще ми стане нещо. Ако имам някакви съмнения, не излизам с този човек. Изляза ли с него, разчитам че той ще ме защити, ако се случи нещо. Не тръгвам с нагласа, че той ще е този, от когото трябва да се пазя.

shmatarok
05-16-2013, 15:09
По една или друга причина, с всички хора, с които съм се виждала след уговорена среща в нета, съм била с друг човек, поне в началото на въпросната среща. Къде защото ме е било срам ( 8-) ), къде поради случайност, ама насаме с човек, когото не познавам лично май не съм излизала или поне не си спомням.
Друг е въпросът, че не бих излязла с абсолютно непознат човек от нета, без да съм комуникирала особено с него.

nosferatu23
05-16-2013, 16:09
Ти би ли се оплашил от жена която прилича на мутра?
http://img689.imageshack.us/img689/3991/mafia3r.jpg


Я си пусни една снимка да те видим на ква мутра приличаш, тюфлек.

Казах че не говоря за мен тъпако , a на тая снимка ти си отляво , кълвач :smt077 Между другото мноо си прост честно :smt077 Нали ако става дума за мен , ако говоря за себе си ше си набия автогол ве , т.е. че съм селяк :smt077 ПАТАРЛЯК :smt077

DarkTemplar
05-16-2013, 16:20
Наскоро се залафихме с приятели с какви ненормалници ми се е случвало да излизам. Беше голям смях. 8-)

Amore-Mio*
05-16-2013, 17:01
За да реша да изляза с абсолютно непознат - трябва да съм напълно убедена в мнението си за него, че да направя такава крачка. И независимо дали излизам през деня или вечерта, излизам на места с повече хора, поне докато не опозная въпросния човечец.

Tsukuda_Hiroshi
05-16-2013, 19:37
От друга страна - ако един човек тръгва да излиза с дроуг, предполагам, че би взел мерки да не го плаши още от първия път... Пък ако ще и убиец да е. Никой не казва "Ела да те изнасиля", примерно. Обаче я има репликата "Ще влезеш ли за по едно", където не се уточнява какво едно - изнасилване, убийство, яко чукане или питие...

nosferatu23
05-16-2013, 21:08
От друга страна - ако един човек тръгва да излиза с дроуг, предполагам, че би взел мерки да не го плаши още от първия път... Пък ако ще и убиец да е. Никой не казва "Ела да те изнасиля", примерно. Обаче я има репликата "Ще влезеш ли за по едно", където не се уточнява какво едно - изнасилване, убийство, яко чукане или питие...
Ахахаха уби ма ве човек , тва за първи път го чувам , наистина ли има такъв лаф "ще влезеш ли за по едно" или се ебаваш :smt023

anonymous708973
05-17-2013, 11:23
Въпроса е към момичетата и искам честни отговори а не да се правите на батка защото имам способността да усещам лъжата :smt023 Когато излизате с момче което не познавате , страхувате ли се да не ви се случи нещо при първата среща и уговаряте ли се на кафе през деня където има много хора например , да не е вечер ? и другото е кои са нещата които биха ви уплашили - да съм по конкретен в държанието , визията , и т.н ? :smt023 бихте ли се уплашили и спрели да излизате с някой който има рисково поведение и доста агресия , или ако си личи че е агресивен по лицето и тн. сега не говоря за себе си някой да не обърка нещо :smt023 просто питам щото ми стана интересно покраи една случка с познат :smt023

С най-близките ми хора съм се запознала по интернет. Когато излизах за пръв път с приятеля си, дори не знаех на колко е или как се казва, камо ли друга информация.
Не мисля много за мястото на срещата - живея на центъра, така че обичайно би било някъде там уговореното място. Историите за опасностите ми се виждат силно преувеличени. Ако човекът не ми допадне или нещо в него ме притесни, просто мога да си тръгна. В най-лошия случай ми има телефона и знае, че живея някъде около центъра. Голям праз.
Не се е случвало, например, да ме вземат на първа среща с кола, съответно да се притеснявам, че се качвам в кола на непознат, но далеч не го отписвам като вариант.
Съвсем честно не знам кое би ме уплашило и нямам идея какво визираш под агресивен. За да изляза с човека сме сменили някоя и друга приказка - или ще съм му чела постове, или ще сме си писали по скайп/фб, или ще е познат на познат. Във всички случаи ще имам представа дали има нещо, което категорично ме притеснява.

nosferatu23
05-17-2013, 16:06
пантеро , тва че си писала ако тряя да е успокояване , нали има хора си крият целите и намеренията с месеци , виждал съм момичета изпаднали в такива ситуации с някои който се оказва олигофрен или женски бияч примерно , ма в началото се е прикривал ;

Tsukuda_Hiroshi
05-17-2013, 18:10
Ахахаха уби ма ве човек , тва за първи път го чувам , наистина ли има такъв лаф "ще влезеш ли за по едно" или се ебаваш :smt023

ЙеЗ! Разбира се, че има! :)

fenkaaa
05-17-2013, 22:07
Аз се страхувам ако някой върви зад мен, какво остава като изляза с непознат.

И аз съм така.. :D

babity
05-17-2013, 22:49
Обикновено си уговарям срещи за вечер, но и аз избирам по-оживени места. Ако е заядлив, или агресивен или нещо от сорта, просто проявявам пластичност и изтърпявам някакво време от хорска срама, а ако е твърде зле, просто изпращам един смс "sos", звъни ми се по телефона и 5 минутки по-късно вече всичко е лош спомен. Изпращания и возенки не ме притесняват, защото винаги съм с кола и отпада като вариант.

Миналата седмица, например, си пишех с някакъв тип, изглеждаше леко инфантилен в началото, но понеже беше симпатяга, реших да го пропусна през първото сито и да стигнем до кафе. Графикът ми не позволяваше да се реализира веднага и затова няколко дни се чувахме по телефона, при което на втория ден той реши, че сме достатъчно близки за да ми сподели, че обича себе си поне 20 пъти дневно. Е, как да вярвам, че всичко е наред и да изляза с такъв човек?

102
05-17-2013, 22:53
А можеше да се мрази и да се налага да го спасяваш....

tori
05-18-2013, 04:33
ми примерно ако прилича на мутра тва имах предвид за лицето и като цяло външността :smt023

чудно ми е било хората с рисково поведение и в подобни среди как си намират сериозни партньори в живота , да ми обясни някой ако може :smt023

зимата се стъмва в 6 часа между другото
За всеки влак си има пътници, не се притеснявай. Аз се виждам с непознати само през деня и с някой друг в повечето случаи.

anonymous708973
05-18-2013, 11:47
достатъчно близки за да ми сподели, че обича себе си поне 20 пъти дневно.

:lol: