PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка ми се сърди



Vikkyytoo
05-16-2013, 07:33
Здравейте, преди 2 дни едно момче ми предложи, бяхме аз и приятелката ми, аз казах не, понеже нито го харесвам нито нищо предпочитам да съм необвързана. Тогава най-добрата ми приятелка ми каза че ме мрази как съм могла така да го натъжа. Е кажете не си ли решавам аз тези неща ?! Каза че не ми говори само съм я дразнела. Ако съм искала да сме приятелки да съм му кажела да. аз не искам да се събирам с него, а тя много ме дразни, защото ми се сърди за това щял да бъде тъжен, и аз щях да бъда тъжна ако му бях казала да, но явно че тя зя мен не мисли. Какво да правя ?

prosto_chovek
05-16-2013, 08:03
Или тя го е уреждала с теб, което е тъпо, или си мисли, че той е най - доброто за теб, и се опитва да те убеди така да бъдеш с него. Разбира се, че ти си решаваш. Ако го харесваш, ще приемеш, като не искаш да имаш нещо повече с него - ще откажеш. Мисля, че е повече от ясно. А той няма какво да се натъжава, който предлага, трябва да е готов без проблем да получи и отказ.

Chacho
05-16-2013, 08:05
Обясни й спокойно тва, което на нас казваш. Ако се сърди още - нека се сърди. Не е права и няма какво повече да направиш.

girlwithblueeyes
05-16-2013, 08:14
Приятелката ти е тъпа .
Не бих се обидила на приятелка защото те тръгва с някое момче
Това си засяга само тееб и твойте чувства .

Vikkyytoo
05-16-2013, 19:20
Не ме е уреждала с него, не е такава тя не може да лъже щях да я усетя. Поговорих си с нея като човек не веднъж, но тя си знае нейното "Горкия как ще му кажеш не той е толкова добричък а ти си гадна.Мразя те.". Много ме дразни вече днес имахме тържество и през цялото време ми надуваше главата с това, като ще ме дразни да не ми говори изобщо. Тя сама се натиска при мен само и само да ме дразни, а после след тържеството ми вика да си включа скайпа да сме си пишели. Не я разбирам вече. Той още като ми предложи и тя му вика "еее за кво я питаш бе казвай направо че сте гаджета".

prosto_chovek
05-16-2013, 20:01
Не ме е уреждала с него, не е такава тя не може да лъже щях да я усетя. Поговорих си с нея като човек не веднъж, но тя си знае нейното "Горкия как ще му кажеш не той е толкова добричък а ти си гадна.Мразя те.". Много ме дразни вече днес имахме тържество и през цялото време ми надуваше главата с това, като ще ме дразни да не ми говори изобщо. Тя сама се натиска при мен само и само да ме дразни, а после след тържеството ми вика да си включа скайпа да сме си пишели. Не я разбирам вече. Той още като ми предложи и тя му вика "еее за кво я питаш бе казвай направо че сте гаджета".

Аз ти казвам, че нещо не е чиста работата. Никой не се впечатлява по този начинза неща, които изобщо нямат нищо общо с него.

marin4itu
05-16-2013, 21:13
Това момиче не ти е никаква приятелка.

Vikkyytoo
05-16-2013, 21:50
Преди малко ми е писала "защо не прие ма ;@". Ще й покажа темата най-накрая да види че не е права, ще й я пратя хубаво да разбере, че не тя ми решава живота. Като и казах че аз си решавам тя ми каза че и тя решила да ми се сърди. После влязох в една игра където си чатим и когато отидох беше с момчето и ме нареждаше колко съм била гадна шматка и незнам си кфо. Аз бях там, но тя продължи да говори и като си тръгваше ми написа "бб глупачке". На интересна ли се прави какво.

TrollFaace
05-17-2013, 01:14
Може тя да харесва момчето :D

Chacho
05-17-2013, 10:10
Що й обръщаш внимание? Не давай на хората да се държат така с теб.

Neli_
05-17-2013, 21:18
амм на колко години е приятелката ти ????

nosferatu23
05-17-2013, 21:27
Здравейте, преди 2 дни едно момче ми предложи, бяхме аз и приятелката ми, аз казах не, понеже нито го харесвам нито нищо предпочитам да съм необвързана. Тогава най-добрата ми приятелка ми каза че ме мрази как съм могла така да го натъжа. Е кажете не си ли решавам аз тези неща ?! Каза че не ми говори само съм я дразнела. Ако съм искала да сме приятелки да съм му кажела да. аз не искам да се събирам с него, а тя много ме дразни, защото ми се сърди за това щял да бъде тъжен, и аз щях да бъда тъжна ако му бях казала да, но явно че тя зя мен не мисли. Какво да правя ?

Защо натъжаваш момчето и предаваш приятелката ти по тоя начин , нямаш ли малко срам ?

Зайче..
05-17-2013, 21:30
В профилите ви видях, че пише 13 години (предполагам набор 00, т.е. сега сте на по 12, защото аз съм 98 ама в профила ми пише 15 години). Та, ако сте на по 12 наистина това ще отшуми бързо. И аз на 12 съм се карала с най-добрата ми приятелка (която ми е и до ден днешен най-добра приятелка) за простотии, ама тва е било просто щото тогава сме били още по-малки от сега и сме разсъждавали по още по-детски начин. Един ден ще се смеете на тази история.
Моят съвет е да изчакаш да й мине, тя сама ще те потърси, защото в момента колкото и да се опитваш да оправиш нещата тя е афектирана и ще подхожда само с обиди към теб и да (надявам се да не стигате до бой ? ;д). :)

Amore-Mio*
05-18-2013, 13:25
Не се занимавай с него.
Не ти е никаква приятелка, камо ли пък най-добра.

Тия решения са си лично твои и никой няма право да се меси.

Vikkyytoo
05-18-2013, 22:04
Тя го харесваше преди във 4 клас но вече не. Да набор 00 сме. Аз не й обръщам внимание, тя каза че не ми говори уж а постоянно пише и говори за да ме дразни но аз не и отговарям. Що да имам срам пък тва си е мое решение не нейно. Не се е стигало до бой разбира се тя няма смелост да го направи. Днес като отидох на училище (отучвахме...) нииищичко и нямаше дойде при мен вика ми ко прайш и ми говори все едно нищо не е ставало. Накрая и аз ще й вдигна скандал за нещо което тя си решава и ще и припомня случая.

prosto_chovek
05-18-2013, 22:32
Ако тя не прави проблем, не го прави ти.

JuStElly
05-19-2013, 23:12
Да ви имам селските драми.. " вика ми ко прайш ". Не ви ли е малко срам, напиши го поне като хората!!!
За "казвай й направо, че сте гаджета " коментар нямам.
Не знам какво мога да кажа...

~The Smile~
05-26-2013, 10:11
Вие двете нямате ли си друга работа?!
Пораснете...

sunshine :**
05-26-2013, 11:50
Ако ти беше истинска приятелка , въобще нямаше да се държи така и да те зареже, защото не си падаш по някое момче / това не става на сила де /.Моят съвет е да и кажеш , че ако според нея това е причина да не ти говори - тя губи.:)

melany94
05-26-2013, 17:40
И двете сте прости!