PDA

View Full Version : Любовен триъгълник,ха.



mrs.scott
05-16-2013, 12:46
...Здравееейте. Така, значи от край време имам доста големи симпатии към едно момче.Имаме общи приятели,но не се познаваме лично. При него е объркана работа.Скоро скъса с приятелката си, с която бяха 7-8 месеца заедно. Сега имаше някакви афери с едно момиче,но вече няма нищо между тях. Та, да се върна. Аз него както казах,не го познавам,но познавам най-добрия му приятел. Ето тук идва гадното,най-добрия му приятел ме харесва. Ужасно ми е. Симпатиите ми стават все по-силни.Вече се чудя дали да се запознаваме ,защото знам, че съвсем ще се влюбя. А кой нормален човек,би се занимавал с момичето,което най-добрия му приятел харесва?Не знам какво да правя вече.. Help meee

Chacho
05-16-2013, 12:47
Ако ни беше по-малко страх за сърцето, щеше да е по-щастливо.

complicated_
05-17-2013, 18:02
охх и при мен е същата ситуация ;х ;дд Да ти кажа и двете момчета доста внимание ми обръщат,но гледам това момче,с което не искам да имам нищо да му го покажа по някакъв начин .. намекнах му че искам да го уредя с една моя приятелка ;д

prosto_chovek
05-17-2013, 18:05
Каквото и да му покажеш, когото и да избереш, на единия ще му е кофти. Гледай щастието си в този случай. Избери този, когото ти искаш.

Dark_Heartbreaker
05-18-2013, 13:41
Не може винаги да се угоди на всеки. Запознай се с момчето, което ТИ харесваш и виж дали ще стане нещо. Ако се получи, и на двамата ще им е малко неприятно и неудобно, но ако са свестни ще се разберат. Все пак това е твой избор и никой не бива да ти иска сметка за това какво си избрала.