PDA

View Full Version : Харесвам го , но ме е страх да му го споделя ....



iva.010
05-16-2013, 18:57
На кратко - харесвам много едно момче от класа ми (8 клас), но не мога да му го кажа , защото не знам със сигурност дали и той ме харесва ... А ако му кажа , а той се не споделя чувствата ми и се отдръпне от мен ??? Според приятелките ми той е много малък за мен (защото е на моите години -15) , а аз наистина много го харесвам ... Как да постъпя според вас ?????

prosto_chovek
05-16-2013, 18:59
И какво, ако не те - кажи си, нека той знае. И ако се отдръпне, какво реално губиш?

kalpazanka
05-16-2013, 19:00
Поне знай, че си опитала. И ако продължаваш да се влияеш от приятелки, няма да ти потръгне скоро.

girlwithblueeyes
05-16-2013, 19:16
Пхахаах малък за тебе защото е на твойте години :lol:
Не слушай приятелките си а сърцето си . Опитай с момчето ако нищо не се получи поне ще си опитала .

analgin
05-17-2013, 10:23
По-добре поговорете така няма да ги има съмнения "ами ако" и това ,че е на твоята възраст не означава ,че е малък за теб , ако се разбирате не е проблем . Окей може да е модерно приятелят ти да те взима от училище с някакъв лъскав автомобил и всички да мислят ,че е баща ти , но ако не искаш да си част от тази група не се влияй от приятелките си и излизай с момчета на твоята възраст

smilelady
05-17-2013, 13:58
Реално какво е най-лошото, което може да се случи, ако не споделя чувствата ти? Ще ти бъде малко неловко, но ще премине за седмица-две.. няма как да разбереш, ако не опиташ :)

Dark_Heartbreaker
05-18-2013, 13:49
Моля те, недей да слушаш повече приятелките си.
Опитай с момчето, както казаха по-горе - нищо не губиш. Не му го казвай направо де, подскажи му малко. Представи си, че той те харесва, но понеже ти не му даваш никакви знаци и той не смее да предприеме нищо. Има го и този момент.

Amore-Mio*
05-18-2013, 14:20
Намекни му и виж как ще реагира.
Когато успееш да "разчетеш" действията му - ще знаеш дали има смисъл да действаш или не.