PDA

View Full Version : Тема за вманиячавенето по жена ми.



kzendar
05-17-2013, 05:21
Първо добро утро на всички.Сега по темата малко.Значи не е тайна за всички мой приятели,нейни,роднини и т.н че ние много се обичаме-говоря за жена ми.Имам обаче няколко приятеля който твърдят че съм супер вманиечен по жена ми.
Сега незнам на кво се дължи това тяхно мнение,а може би не съм се замислял по темата.Като цяло на моменти може и да е така.А ето и как стоят нещата и по какво съдят приятелите ми.Да кажеме че тръгвам за работа сутринта.Най-малко 30 мин приятелите с който работя ме чакат пред нас да си взема довиждане с нея.То целувки,прегръдки и т,н.Някак си неискам да се разделяме с нея и за 1 мин.Тя отива до тоалетната,аз през тва време ставам нервен че я няма в стаята и започвам да си мисля колко ми липсва вече,и колко много ще и се радвам когато дойде.Или друг пример.Гледам зайци за продаване,става време да ги храня и излизам навън,стоя 5-10 мин при тях и като я няма при мен ми става некво тъжно и тъпо и я викам да си говориме на по една цигара.Незнам какво ми става хора,но изпитвам постоянна нужда да съм край нея,с нея и т,н с нея.Тя няма проблем с това,дори по някога казва че и харесва такова внимание и отнушение към нея.Имам още поне 45654756765 примера като тези,но мисля че схванахте идеята на ситуацията ми.Моля дайте някакво смислено обяснение за това мое държание.Не че искам да спре това,просто малко да намелеее влечението ми към нея защото понякога мисълта за жена ми ми пречи да мисля трезво.Иначе като съм с нея през 10 и казвам че е много красива и добра,а през 2 мин че я обичам много.Постоянно я гушкам и и се радвам,казвам и колко красиви очи има(пъстри са и променят цвета според светлината)и колко съм влюбен в тях и как с часове мога да гледам само в очите и.Тя цялата почервенява,засрамва се и много се разнежва от всички тия думи и неща който правя за нея.Дайте съвет да продължавам ли така или да променя нещо в себе си.

LadyDi
05-17-2013, 06:12
Имаш зависимост от партньора. Това е сериозно психологическо разстройство.
Отиди на психиатър.

valdesbg
05-17-2013, 07:27
Тегли си въжето, света е жесток и изневярата дебне отвсякъде.

girlwithblueeyes
05-17-2013, 07:30
Самоубий се .

Wednesday666
05-17-2013, 08:10
^ Много сте груби.

Виж сега, това е ужасно, наистина е ужасно.
И ако не искаш да те зареже заради задушаване, трябва да се направи нещо по въпроса.
Излизай от време на време без нея, прави неща, които да не включват нея.
Трябва да имате по нещо, което всеки да прави сам, не да сте вечно заедно.
Ще й писне бързо, това не е особено нормално.

kzendar
05-17-2013, 15:48
на втория пост ще отговоря така.Никой не говори се изневери и така натакък човече.На третия няма кво да отговарям защото просто невиждам смисъл да размишлявам в/у това.СЕГА по последния пост.първо говориме за жена с която сме заедно вече 7 год,4 от който сме женени.имам и дете,а сега започваме с опити за второ,така че никой не говори за разделяне и т.н.аз не я задушавам и не и преча за нищо.тя не се оплаква от това че съм такъв-даже писах и преди че много и харесва че толкова много вниманиние и обич и давам всеки един ден от както сме заедно.ако и преча и мисли за раздяла защо на въпроса "искаш ли да имаме още едно дете"тя пита веднага "кога почваме да опитваме".

Chacho
05-17-2013, 15:53
Твоето не е до мислене, а до навик. Дай си един месец да го пребориш със съзнателни усилия. Статистически около 21 дена отнема да се откажем от навик, което варира много от свръхкомплексни фактори, но е указателно.

kzendar
05-17-2013, 16:02
като за начало обясни кво трябва да значи дай си един месец и кво точно трябва да направя аз.

Tsukuda_Hiroshi
05-17-2013, 18:16
Е това, ако не е трол, не знам какво е!
1. Много ясно, че ако приятелите ти те чакат 30 минути да се сбогуваш с жена си, значи си маняк. И кретен би го разбрал.
2. Пишеш като 7-ми клас момченце. Демек си лАпе. Дори и да не си 7-ми...
3. Ако всичко, което написа не е измислица (...някаква малоумна, идиотска, скапана!!), значи заслужаваш да те зареже за 1 година, че да те гледам по новините като си теглиш куршума! Всеки, който е допуснал да е до толкова зависим от някой друг (от който и да е друг!!), заслужава нещо такова!
4. Как така го написа тоя пост, без да ти залипсва половинката? Хайде бЕгай при нея, че да не ти е тъжно!

Бахти! Женен мъж (предполага се), с психологични проблеми търси помощ в тоя форум... ВИЖ ЗАГЛАВИЕТО, БЕ! ЗАПОЧВА С ТИЙН!!!

kzendar
05-17-2013, 20:25
абе като гледам и ти имаш някой и друг проблем.

ShtrudeL
05-17-2013, 20:50
Добре дошъл в клуба. Аз съм почти същата. И за разлика от теб, на мен не ми харесва това.

marin4itu
05-17-2013, 21:12
Аз пък мисля, че щом ти и жена ти сте наред с това, значи няма проблем.

102
05-17-2013, 21:13
И как така жена ти те търпи такъв...?

GeGaSa
05-17-2013, 21:21
Добре дошъл в клуба. Аз съм почти същата. И за разлика от теб, на мен не ми харесва това.


http://store.picbg.net/pubpic/0A/69/97eb829302c20a69.gif

102
05-17-2013, 21:22
Кви са тия тъпи картинки..?

kzendar
05-18-2013, 04:37
бе аз пиша че жената няма проблем с това,даже се радва,а вие питате как търпи.пък и аз не направих темата да ми казвате колко съм тъп,колко съм еди кво си.някой трябваше само да каже дали найстина имам няква мания или не,и да каже как може леееееееко да се пооправи това мое държание-но не напълно.Порчертавам че на нея и харесвааааааааа.
А към колегата по горе-колегаааа и кво като е тййн форум.да не би всички тук да сте на по 17 бе човек.а какво лошо има хората да се държат един с друг като тинейджъри въпреки че вече не са такива.какво лошо има да си влюбен,импулсивен и да обръщаш повече внимание на половинката ти.за какво такива гневни коментари пускаш.ако нещо ти пречи кажи си не се притеснявай.

tori
05-18-2013, 04:48
Аз пък мисля, че щом ти и жена ти сте наред с това, значи няма проблем.
Точно. Единственото, което да направиш, е да започнеш да се оправяш по-бързо за работа.

kzendar
05-18-2013, 05:16
Точно. Единственото, което да направиш, е да започнеш да се оправяш по-бързо за работа.

еее то не е всеки път.ама все пак мерси за съвета,ще се постарая повечко.

Niakoitam
05-18-2013, 07:39
Не знам.И аз мисля,че съм по романтично настроен,но ти ми изглеждаш поне по това,което пишеш яко обсебващ и задушаващ. Останал съм с впечатлението,че тя е може би от малкото жени,които за толкова време нещо такова не би им писнало и не биха го приели за някаква даденост.Не знам и дали все още не държи на това,че и харесва за да не разаваля отношенията между вас.Но пък ако продължаваш да си толкова обсебващ мисля,че няма да е изненада ако един ден разбереш,че е хлътнала по някой,който е лошко и яко я храни просто,защото твоето отношение го е възприела като даденост и вече това задушаващо чувство е започнало да не я кефи толкова.:)

Chacho
05-18-2013, 07:43
няма да е изненада ако един ден разбереш,че е хлътнала по някой,който е лошко и яко я храни просто,защото твоето отношение го е възприела като даденост и вече това задушаващо чувство е започнало да не я кефи толкова.:)

Тя да не е на 15? :D

Ще говорят, те тва ще стане.

AnarchyBoy
05-18-2013, 07:44
Бе манията си я има, ще те зареже евентуално повярвай ми ;) :lol:


Тя да не е на 15? :D

Ще говорят, те тва ще стане.


:lol: :razz:

kzendar
05-18-2013, 16:37
като че ли започвам да съжалявам че писах тук.много сте строги.все пак осъзнавам че имам проблем и споделям.не ми казвайте че ако продължи така,тя ще ме зареже.тя няма как да ме зареже споко.кажете какво да направя за да премине малко това нещо и да несъм толково привързан към нея.само тва искам.

Tsukuda_Hiroshi
05-18-2013, 17:19
Добре де, аз само не разбрах - ако тя самата няма проблем с това, защо ти имаш и искаш да го преодоляваш? Ами ако й харесва да си такъв, пък като се промениш спре да й харесва...?

LadyDi
05-18-2013, 17:22
кажете какво да направя за да премине малко това нещо и да несъм толково привързан към нея.само тва искам.
аз ти казах, ама ти не ми обърна внимание

отиди на психиатър

kzendar
05-18-2013, 18:18
Добре де, аз само не разбрах - ако тя самата няма проблем с това, защо ти имаш и искаш да го преодоляваш? Ами ако й харесва да си такъв, пък като се промениш спре да й харесва...?

насаждаш тема за размисъл в мен или така ми се струва.

Tsukuda_Hiroshi
05-18-2013, 19:28
Темата е била насадена у теб още, когато си решил да пишеш във форума. Аз просто задавам въпрос, породен от недоумение.

kzendar
05-18-2013, 19:51
Темата е била насадена у теб още, когато си решил да пишеш във форума. Аз просто задавам въпрос, породен от недоумение.

не бе човек то като цяло може и така да стане,ама може и нищо да не стане.обаче аз незнам какво недоумяваш.защо след като така и харесва на нея,аз искам да се променя.ако е за това мога да ти кажа че и аз незнам.може пък да не трябва да променям нищо.

Tsukuda_Hiroshi
05-19-2013, 07:03
не бе човек то като цяло може и така да стане,ама може и нищо да не стане.обаче аз незнам какво недоумяваш.защо след като така и харесва на нея,аз искам да се променя.ако е за това мога да ти кажа че и аз незнам.може пък да не трябва да променям нищо.

И ето го логичния отговор на въпроса ти, даден от самия теб! ;)

kzendar
05-19-2013, 07:29
ами може би е трябвало да видя въпроса ми написан,за да намеря отговор.

Tsukuda_Hiroshi
05-19-2013, 10:14
Което ме подсеща за качествата на писаното слово, но това май е за друга тема. Да, точно така е - когато говориш със себе си, сякаш говориш с друг - странни неща могат да се получат.

kzendar
05-19-2013, 10:26
е не че говоря с друг човек,а не с себе си.нали ме разбираш кво искам да кажа.като всичко в главата на човек се формулира на изречения и се напише мислите се подреждат и всичко е по ясно и чисто.

anonymous708973
05-19-2013, 11:30
Твоето не е до мислене, а до навик. Дай си един месец да го пребориш със съзнателни усилия. Статистически около 21 дена отнема да се откажем от навик, което варира много от свръхкомплексни фактори, но е указателно.

Навик е да е обсебен от чувство? Що за нелепост?
Робин Шарма има съвсем друго предвид с тия 21 дни, например киснене във фейсбук, ядене на боклуци и т.н.

Chacho
05-20-2013, 07:51
Навик е да е обсебен от чувство? Що за нелепост?
Робин Шарма има съвсем друго предвид с тия 21 дни, например киснене във фейсбук, ядене на боклуци и т.н.

Твое мнение.