PDA

View Full Version : Моята връзка и странния проблем в нея



bodyartgymboy
05-17-2013, 07:47
Искам да се консултирам с други жени/момичета и още повече на зодия близнаци..

така,имам си приятелка от 2 месеца,2 месеца в които се сближихме адски много,да не кажа задомихме,рядко излизаме по кафета и тн вече,излизахме в началото само докато се зарибим както се казва,вече сме си доста близки,познаваме си родилите,ходиме си по гости,правим секс през ден,доста си говорим за бъдещето ни дори и макар на гъзик,определяме какво ще ни е детето след време и къде ще живеем.Тя е на 17 и за годините си е доста зряла..аз съм на 21.на 1вия ни месец ми подари наша снимка в рамка.Техните не са случайни хора и сега се опитва да ми уреди доста добре платена работа.Прави всичко за мен,почна да ходи на солариум заради мен,дори си взе карта за фитнес в мойта зала която се намира на 1 час път от тях...(има страхотно тяло),дори в секса прави каквото аз и кажа,тоест,тя ми казва,ще направя каквото искаш за теб... даже го направихме отзад (тя пожела и аз съм и първия там). Имала е само една сериозна връзка миналата година и то на растояние и е правила секс само с това момче тогава. И ето къде идва проблема ми ... в началото на връзката ми говорише мило,постоянно си пишехме и говорихме по телефона.След това тя ми каза,че ме обича и правише доста мили неща за мен,като картички,рисунки,подаръка със снимката..а тя наистина е супер красива и адски много я желаят!и мога да кажа,че съм късметлия,че съм с нея,защото освен,че е красива,умна и има страхотно тяло,е и голяма мръсница в леглото и не бих я заменил за друга.И аз я обичам.И стигаме до проблема,от както си направих един татус,с гола мадама и глава на фараон.Тя много се разтрои,макар,и да не се вижда,защото ми е под мишницата и трябва да си изпъна ръката да се вижда.От тогава и отношението и се промени,смисъл,вече не ми говори така миличко..пак го прави,но много рядко и то като сме заедно само.Пишем си доста рядко или говорим,оправдава се,че е на училище и сега има много контролни,тя ходи и на блуване след училище и вечер,едвам я навивам да си говорим , оправдава се ,че и се спи адски и да може би е така,ляга си веднага.. но в началото на връзката тя искаше да си говорим вечер..Питах я,защо така се държи вече,тя ми отговори , че нормално в началото докато се зарибим така да ми пише и така да си говорим,че не била такъв човек,че.. тя си ме обича,просто не може пък постоянно да е в добро настроение и да се лигавим така.И тя наистина е такъв според мен,защото и с майка си се държи така на приливи и отливи,макар ,че я обича много.Каза ми,че този бившия й който е обичала доста време ,дори с него се държала много гадно.Като сме заедно наистина се държи доста добре с мен,гушка ми се целува ме,но да бъдем чесни и аз правя доста неосъзнати глупости,от които тя много се дразни и разтройва.Единствения проблем е,че ме убива това,че вече като не ми говори така , не ми казва,че ме обича ,че не си говорим толкова време като преди ( въпреки,че всеки ден сме заедно дори и за малко когато нямаме възможност си е същата,даже вчера видяхме едно бебенце и тя ми каза,такова ще е нашето) и си мисля,че вече не изпитва тези чувства към мен,или наистина прекалено я задушавам,защото и правя фасони постоянно,защо не ми звъни,защо не ми пише докато е на училище и не се сеща за мен и такива,тя ми каза дори да се успокоя.. че и на нея и трябва малко почивка от даскало и тренировки и не може всяка свободна минута да ми се обажда,права ли е? вие какво мислите? да я оставя ли малко и да спра да я търся постоянно.и дали чувствата и към мен са отлетели , или просто явно си е такъв човек който не обича да ги показва,макар и да ги има.Объркан съм,защото продължаваме да си говорим какво ще прави в бъдеще,как ще си изкараме на море ,как скоро почвам новата работа при сестра й,пък в същото време не си говорим така както преди или говорим.. а аз не мисля,само аз да я лигавя.. и аз имма нужда от време на време.Дайте съвет,зодия близнаци е.


да допълня,че тя ме ревнува адски,дори като погледна друго момиче навън за секунда и ми прави физиономии и фасони, и аз я ревнувам,но нейното е прекалено според мен,защото не 1 път съм и показал,че държа на нея и не бих я оставил и че тя за мен е номер 1 по всички показатели..дори ми прегледа фейсбук без да ми каже,влизам си в стаята и тя ми четеше нещата.

LadyDi
05-17-2013, 07:56
Айде стига, а?
Другият път като си измисляш история, поне пиши, че си в четвърти клас, че да си оправдаеш неграмотността.

notlike
05-17-2013, 07:57
В една връзка не може да е както началото. С времето нещата се успокояват и тези "импулси", както викат романтиците "пеперуди в стомаха"(много тъп лаф, честно), просто изчезват. Нещата се успокояват и почваш да се държиш нормално. Всъщност тогава разбираш дали човекът, с когото излизаш, би си паснал с теб.
Иначе, пич, ти си голям филм. Това, че няма време да е цял ден с теб, не значи, че чувствата са "отлетели". Може би просто момичето е от богато семейство и техните искат тя да успее в живота? Освен това тя те ревнува. Рядко се срещат хора, които ревнуват другите без причина. Обаче това един ден започва да дразни жестоко. Личният живот си остава личен и никой няма право да ти се бърка в него.

P.S. Защо си направи татуировка с гола мадама и фараон?

Wednesday666
05-17-2013, 08:06
Ох, мале, все едно слушам за себе си.
Не знам дали е шот съм същата зодия или не, но пък вярвам до няква степен в дивотиите за зодиите.
Само дето това, което ще ти кажа, хич няма да ти хареса.

Аз лично започвам да се държа така и да правя всичко това когато вече нямам интерес.
При нас любов се заражда малко по-късно, някъде примерно месеци след това, не още на първия.
В началото е много силно привличане, страшно силна емоция, която ни заблуждава, че е любов.
Може и да не е от зодията, може да е от това, че е тийн, но вече си започнал да й писваш.
И преди да седнеш да се обвиняваш - не си ти виновен, тя сама си е виновна.
Не е заради татуса или заради нещо друго, направено или казано от теб, просто интересът й е започнал да изчезва и не знае какво да прави от тук нататък.

Говори с нея, защото само с мнооооого разговори ще се оправи ситуацията.
Но недей да си много настоятелен или да се караш, мен ме загубиха по този начин, спокойно и с добър тон й говори и има вероятност да се оправят нещата.
Успех.

bodyartgymboy
05-17-2013, 08:14
Амиии..аз я питах,има ли нещо,да не би да съм ти писнал,ако има нещо да ми го каже,тя ми вика да не се филмирал,че е нямало нищо и че това били глупости... може просто да спра,да я търся толкова ,да и дам малко повече свобода,да видя,дали тя ще ме търси така ,както преди.. не знамм

xXxPETYAxXx
05-17-2013, 19:50
Зодиите нямат нищо общо в случая. Момичето си се държи съвсем нормално спрямо ситуацията, дори според мен, а аз не съм близнаци. Просто много бурно ви е започнала връзката и твърде бързо е придобила дълбока сериозност. Това в повечето случаи се оказва пагобно. Поне при мен е така, а и при някои мои познати, които са имали подобни изживявания - колкото по-бурно е началото, толкова по-преедвидим е края. При вас може и да не е край, ама поне забави темпото, не я задушавай най-малкото. За 2 месеца кога успя да ти каже, че те обича, че "вече" да е и спряла с това...

Niakoitam
05-18-2013, 07:43
Аз пък мисля,че се държи нормално.Не става да я караш насила да прави неща,който на теб ти се искат,защото така рано или късно ще я отблъснеш.Трябва да си и идва отвътре :)