PDA

View Full Version : Какво заслужават жените?



klimatronik
05-17-2013, 08:46
Всички знаем какво искат! А какво заслужават? :д

Chacho
05-17-2013, 08:47
А какво искат да заслужават?

klimatronik
05-17-2013, 08:49
И защо го заслужават?

girlwithblueeyes
05-17-2013, 08:53
Заслужаваме хубав секс !!!

Chacho
05-17-2013, 08:54
И защо го заслужават?

А искат ли да знаят жените защо заслужават нещата които искат да заслужават?

klimatronik
05-17-2013, 08:59
И как точно искат да знаят за заслужаването си жените ?

T-Rawww
05-17-2013, 09:20
edin golqm

DarkTemplar
05-17-2013, 09:25
Заслужаваме хубав секс !!!
Ами поискайте си го и ще го получите. Не само да се дуете и правите на недостъпни, а после да се оплаквате, че нямало. :D

klimatronik
05-17-2013, 09:37
срам ги е.

Fisherman
05-17-2013, 09:39
минус мозък

ge6aaaa3
05-17-2013, 09:50
Къс и дебел!

prosto_chovek
05-17-2013, 10:01
Жените заслужават да бъдат уважавани.

Chacho
05-17-2013, 10:07
Ами поискайте си го и ще го получите. Не само да се дуете и правите на недостъпни, а после да се оплаквате, че нямало. :D

Ся някоя мацка ще каже, че дуенето и недостъпността правят секса хубав. :D

DarkTemplar
05-17-2013, 10:08
Мда, а лъжите и лицемерието правят живота интересен. :D


Жените заслужават да бъдат уважавани.
Навсякъде, по всяко време и във всеки смисъл. ;)

prosto_chovek
05-17-2013, 10:11
Навсякъде, по всяко време и във всеки смисъл. ;)

М да.

Dannie96
05-17-2013, 10:17
Зависи каква е жената.

XTREMEFREERIDE
05-17-2013, 10:33
Еми заслужават каквото са си заслужили.
Някои заслужават да ги млатиш.
Някои заслужават да ги глезиш.
Някои заслужавт да им мъкнеш торбите от магазина.
Някои заслужават цветя.
Някои заслужават да ги изчукаш и да си тръгнеш.
Разни хора, разни идеали.
Празни хора, празни идеали.

Supermassive____
05-17-2013, 15:52
Да бъдат желани и харесвани от всеки го.

marin_9867
05-17-2013, 16:38
Заслужават Сър Стенли Ройс, хаха, за хубав секс ! :D

nosferatu23
05-17-2013, 16:40
Всички знаем какво искат! А какво заслужават? :д

просто е ве , заслужават това което са си заслужили :smt023 ако не са си заслужили уважение няма да го получат примерно :smt023 мноо е индивидуално и сложно :smt023

xXxPETYAxXx
05-17-2013, 17:09
Зависи. Има и създания от женски пол, които не заслужават нищо повече от един х*й. Има и жени, които заслужават много, защото самите те си струват. Не може да се отговори конкретно - все едно да кажем: "Всички мъже са еднакви." Айде без общите знаменатели.

Tsukuda_Hiroshi
05-17-2013, 18:23
Не знам какво заслужават, ама дано като го получат, да са си го заслужили... каквото и да е!

tori
05-17-2013, 21:42
Жените заслужават да не ги сравнявате една с друга по форумите, заслужават малко време и търпени. Добре, повечето. Всяка от нас е като една малка вселена. Както и всеки мъж.

nosferatu23
05-17-2013, 21:46
Жените заслужават да не ги сравнявате една с друга по форумите, заслужават малко време и търпени. Добре, повечето. Всяка от нас е като една малка вселена. Както и всеки мъж.
Колко малка вселена си ? Аз малка вселена ли съм като теб ?

tori
05-18-2013, 04:57
Колко малка вселена си ? Аз малка вселена ли съм като теб ?
Исках да кажа, че всеки от нас е уникален по своя си начин. Иначе съм достатъчно малка вселена, за теб не знам.

psychopath
05-18-2013, 12:19
пайаджина фостата

problem4eeee
05-18-2013, 15:37
Някои жени заслужават да ги глезят, аз лично обожавам да се чувствам като малко момиченце, като към това предразполага и външният ми вид. Винаги съм усмихната и съм дребна, което приятелят ми много харесва :)
Понякога се лигавя малко, но винаги по време на секс, например, показвам колко много всъщност обичам моето момче и като почти всяка друга жена не знам какво искам, но чистите ми отношения с него го убеждават, че заслужавам всичко, което бих поискала :D така се прави .. засега поне връзката ни е страхотна ;д (първият ми път беше с него и дори тогава свърших три пъти, с други думи и сексът не ни куца)

karzon
05-18-2013, 15:43
Ако си разглезвате жените твърде много има 2 възможности
1.Ще и писне
2. Ще си берете ядове на стари години
IMO

Tsukuda_Hiroshi
05-19-2013, 10:25
Според мен и мъжете и жените заслужават уважение. Зависи обаче как се държат. Без значение от пола, ако някой ми се качва на главата ще срещне доста неща у мен, но не и уважение. Не знам защо хората винаги се делят на Левски и ЦСКА, на София и провинция, на Наши и Ваши... Мъже и жени... Хората са си хора. Всеки си има индивидуални потребности, страхове, възгледи. Не се отнася до пола. Каквото заслужават мъжете, това заслужават и жените. Колко, как и дали го получават, обаче - това е друг въпрос вече...

anonymous708973
05-19-2013, 10:34
Не знам защо хората винаги се делят на Левски и ЦСКА, на София и провинция, на Наши и Ваши... Мъже и жени...

пушачи и непушачи
възрастни и деца
вегетарианци и месоядни
високи и ниски
слаби и пълни

Хората са си хора - абсолютно. Много хубаво мнение.

dream1707
05-19-2013, 12:24
Едни заслужават много, други не заслужават нищо. И това не важи само за жените.

psychopath
05-19-2013, 12:37
пушачи и непушачи
възрастни и деца
вегетарианци и месоядни
високи и ниски
слаби и пълни

Хората са си хора - абсолютно. Много хубаво мнение.
някои са по-хора...

~TrueLove~
05-19-2013, 12:48
Според мен и мъжете и жените заслужават уважение. Зависи обаче как се държат. Без значение от пола, ако някой ми се качва на главата ще срещне доста неща у мен, но не и уважение. Не знам защо хората винаги се делят на Левски и ЦСКА, на София и провинция, на Наши и Ваши... Мъже и жени... Хората са си хора. Всеки си има индивидуални потребности, страхове, възгледи. Не се отнася до пола. Каквото заслужават мъжете, това заслужават и жените. Колко, как и дали го получават, обаче - това е друг въпрос вече...

+1
Напълно съм съгласна!

anonymous708973
05-19-2013, 13:49
някои са по-хора...

От чия гледна точка?
Бих приела подобно твърдение, но се съмнявам на някого да му хареса изявлението ми, че който не обича животни, може да заминава под ножа.

Tsukuda_Hiroshi
05-19-2013, 18:33
От чия гледна точка?
Бих приела подобно твърдение, но се съмнявам на някого да му хареса изявлението ми, че който не обича животни, може да заминава под ножа.

От мнението ти съдя, че си от хората, които мразят насилието и по-специално това над животните. Напълно те разбирам и също се дразня на изродчетата, дето трепят котки или други хайванчета за кеф. Ям месо, не съм някакъв заклет вегетарианец-фанатик, но едно е да убиеш, за да се нахраниш, друго е да е за удоволствие. Това не са хора... за мен.

klimatronik
05-19-2013, 18:36
От мнението ти съдя, че си от хората, които мразят насилието и по-специално това над животните. Напълно те разбирам и също се дразня на изродчетата, дето трепят котки или други хайванчета за кеф. Ям месо, не съм някакъв заклет вегетарианец-фанатик, но едно е да убиеш, за да се нахраниш, друго е да е за удоволствие. Това не са хора... за мен.

Сега да не се отвори отново темата за лова и риболова :Д

fenastz
05-19-2013, 18:48
Повечето нищо не заслужават

anonymous708973
05-19-2013, 19:14
Сега да не се отвори отново темата за лова и риболова :Д

Кво да й отваряме? Лично аз като момиче мога със сигурност да твърдя, че ако момче, с което съм се запознала и се свалям, ми заяви, че обича да ходи на лов, веднага му пиша голяма черна точка. Преследването, раняването и убиването на животни като забавление е пълно извращение за мен.

Tsukuda_Hiroshi, напълно съм съгласна :)

klimatronik
05-19-2013, 19:27
Е това е...
Хората скачат без да знаят , без да са чели , без да са се запознавали с проблема.
Преследването, раняването и убиването на животно , далеч не е смисълът на лова.
Нито пък самото убийство предоставя някакво удоволствие на ловеца.
Плюс това, едно е да ходиш на лов, друго е да си ловец.

anonymous708973
05-19-2013, 19:45
Познавам ловец, не ми се обяснявай. Баш гоненето на животните, лаят на кучето и изстрелите им запалват кръвта.
Изпитвам чисто отвращение към това.

klimatronik
05-19-2013, 20:12
Познавам ловец, не ми се обяснявай. Баш гоненето на животните, лаят на кучето и изстрелите им запалват кръвта.
Изпитвам чисто отвращение към това.

Това ,че познаваш ,,ловец'' и си гледала по хоби ТВ някакъви (повечето пъти нереални и псевдо ) филми , въобще не означава ,че разбираш нещо от тази сфера.
В България има вече около и 130 000 идентифицирани ловци и още хиляди без ловни билети.
Това не означава ,че са истински.
Може би по-малко от 30% могат да се нарекат ловци.

Изпитите се взимат лесно.
Но ловецът не е този, който ловува просто законно.
Дълго е за обясняване. Човек не е ловец , само защото притежава дадено чувство или страст , които не ги притежават всички хора, не да има само любов към животните, природата, дивото, гората и полето, не само да изучава биологията им - той трябва да полага усилия и грижи за дивеча, да пази природните богатства, да връща в замяна това, което е отнел.

anonymous708973
05-19-2013, 20:49
Интересно. Значи взима един глиган, развъжда го и тогава го отстрелва? На принципа, че връща това, което е отнел?

А ти претендираш, че познаваш въпросните истински ловци, така ли?

klimatronik
05-19-2013, 21:43
Защо възприемаш всичко толкова буквално?
Да, познавам някои ,, от въпросните ловци'', ако искаш може и да те запозная.
Малко ли хранилки се правят?
Същност , кой ходи през тежките зими да мъкне чували и да подхранва хранилките?
А това ,че в лова се изпитват всякакви емоции , адреналин , радост от сполуката.... не означава ,че се получава удоволствие от самото убийство.
Разбирам ви, наистина ловците не са ангели, каквото и да правят - убийството е факт, но... точно вие ,които мрънкате колко много, аджеба, обичате животните.... нз, ама бъркате дивата котка с домашната..

sneering
05-19-2013, 22:01
Заслужават това което е огледално на тях,жалко че понякога сляпото им самочувствие изградено от фейсбук,онанисти във фейсбук и други отрасли ги кара да искат повече отколкото им се полага.

xXxPETYAxXx
05-20-2013, 05:55
Сега да не се отвори отново темата за лова и риболова :Д
Евала, сам си отвори нова тема... :D

Ahcy
05-20-2013, 09:58
90% от псевдо природозащитниците са за лудниците

psychopath
05-20-2013, 11:03
От чия гледна точка?
Бих приела подобно твърдение, но се съмнявам на някого да му хареса изявлението ми, че който не обича животни, може да заминава под ножа.

От моята...и предполагам на всеки друг.
Примери няма да давам, ще се сетиш и сама.

ПС- аз съм супер против лов и всякакъв вид подобни дейности, а що се отнася до социалнонеприети извергщини съм доста краен и съм за насилието над такива хора.


klimatronik, а къв е смисъла?
да пиете ракия, да карате лада нива и да стреляте?
никога до момента ловец не ме е убеждавал, дори не ме е карал да се съмнявам в мнението си, защото аргументите са повече от нелепи...

пожелавам на всички ловци да загинат нелепо от изстрел на колега ловджия! :*
айде откриваме сезона, да го закрием с ден на траур, пукнете :*

Violenza
05-20-2013, 11:05
пожелавам на всички ловци да загинат нелепо от изстрел на колега ловджия! :*

В., сърчицето ми напълни!!!

psychopath
05-20-2013, 11:09
http://thebeerbarrel.net/smilies/hitler.gif

klimatronik
05-20-2013, 11:24
klimatronik, а къв е смисъла?
да пиете ракия, да карате лада нива и да стреляте?


Ето, отново, доказателство , че нищо не разбирате.
Отново ще кажа, че както има много псевдо-еколози, така и голяма част от ловците са фалшиви, които само петнят името.
Да си ловец е гордост и преди време хората са ги уважавали.
А относно пожеланието ти - ти какво си направил за природата? Или ще се аргументираш , че нямало смисъл от каквато и да е намеса, защото ,,природата си знаела работата'' и заради това, най-добре нищо да не правиш по въпроса с екологичните проблеми?
Значи , когато достигнете и на 5% от знанията на опитните ловци за животните, оцеляването в природата - тогава пищете. Аз съм почти на 100% убеден, че нито ти, нито някой от присъстващите във форума - е ходил в гората, за да наблюдава и издебва ,например, рева на Благородния елен през брачния му период, или някакво друго диво животно или нещо подобно.

psychopath
05-20-2013, 12:10
Това, че ти и още 4-5 човека правите по-различно от това, което казах, не означава, че останалите 20 000 не правят точно това... от кога изключенията стават тенденции?

Ама ти нали разбираш, разкажи ни, обясни на нас непросветените, ама ако може този път наистина да кажеш нещо, а не само да се плюнчиш и да твърдиш ти колко разбираш, а ние колко не разбираме и така и да не говориш по същество.

Ако ще казваш нещо - казвай, ако не...не се пеняви като пубер в цикъл.

klimatronik
05-20-2013, 12:37
Не са 4, 5 човека, ами много повече.
Както и да е.
Аз казах това,което трябва и повече не мисля да споря.
От тук на татък ви оставям да пишете каквото искате , колкото си искате плюйте - това са думи на вятъра.

klimatronik
05-20-2013, 12:38
Евала, сам си отвори нова тема... :D

да :Д

psychopath
05-20-2013, 12:42
Заеби...отивам при ония капути, които си мислят, че разбират от футбол, те поне имат някакви тези, колкото и малоумни да са.
Айде пали нивата и вади ракията! :D

klimatronik
05-20-2013, 12:50
не пия ,ама нивата си е най-яката джипка на всичко времена ;) от всякъде минава ;)

Navy
05-20-2013, 12:55
Аз ще се съглася с климатроник, че повечето добри ловци правят повече за природата, от еко-активистите, които се противят на лова, а набиват яко месо. Вие сте виновни за смъртта на много повече невинни пиленца, които се отглеждат САМО за да бъдат изядени.

Мен това особено не ме притеснява, но вас трябва да ви.

Аз познавам много лекета ловци и рядко съм се домогвал до контакт с някой истински, ловът е далеч от мен.

По темата. Каквото и мъжете, и всеки човек. Всекиму, своето.

psychopath
05-20-2013, 13:02
еко-активистите са тъпи тревомани и хипита, активността им се свежда до това да се нацелят и да влязат в трейнспотинг...
смърт за тия боклуци

Chacho
05-20-2013, 13:08
Ако ловците ловуваха природозащитници, всичко щеше да си е на мястото.

Климатроник, ти дебнал ли си зовът на екоактивиста в размножителен период?

klimatronik
05-20-2013, 13:24
:D ... питай psychopath, той повече се възпламенява на тази тема ;д..
,,еко-защитниците'' не ми пречат, всеки си им собствени представи за света и тнт.
от тяхното викане -файда няма.. както се вижда..
Пък тези дето се правят на еколози и искат разрешаването на строежи на лифтове... е те са за убиване .

psychopath
05-20-2013, 13:32
Всички да се самозапалят в знак на протест!!!

Chacho
05-20-2013, 13:33
Цигарата ми подкрепя протеста. Аз я подкрепям нея и ще я запаля!!!

sicknessprevails
05-20-2013, 14:19
Кво да й отваряме? Лично аз като момиче мога със сигурност да твърдя, че ако момче, с което съм се запознала и се свалям, ми заяви, че обича да ходи на лов, веднага му пиша голяма черна точка. Преследването, раняването и убиването на животни като забавление е пълно извращение за мен.

Tsukuda_Hiroshi, напълно съм съгласна :)

И кво си мислиш че ще накривиш на някой шапката ли ? Лично пък като момче аз мога да заявя че чуя ли подобен начин на мислене от момиче , ще и сложа не 1 , ами 2 черни точки , само ти ли си мислеше че можеш да го правиш ? ;)

При 3 черни точки любезно казвам Фък офф ;)

И като добавка има лов на вредител примерно ЧАКАЛ , намалянето на популацията на вредителя помага когато е извън границите и застрашава други животински видове , но това шматарочка като теб няма да го знае :smt008

Има и една река в щатите на юга където е пълно с някъв хищен сом дето трепе всичко наред и не могат да го избият ;) Избива местната популация , това е втори пример ;)

Навремето убиването е било задължение , A MUST, не само за храна но и за тренировка примерно убиване на движеща мишена , в момента мъжете са педали а момичетата префарцунки , за жалост 20 + 21 век еба майката на всичко ;)

klimatronik
05-20-2013, 14:33
Вреден дивеч е грубо казано, няма вреден и полезен , но хищниците са една от главните причини ( след бракониерството) за намелия брой на дивеча.
С навлизането на чакала от планината Странджа - той се разпространява и става най-голямата напаст в България.

В Западна Европа - няма толкова много хищници , както е тук. Поради тази причина популациите им от сърни, зайци , елени и тнт са огромни.
Там обаче освен хищници - няма никакво бракониерство .
Факторът определящ изчезването на животните в България не са ловците, ами лошата организация и управление. Не може един горски стражар да взима 300 лв заплата и да очакваш от него да се бори срещу корумпирани мутри.
Преди 20 години , по време на промяната - настъпи пълен хаос и за няколко години се избиха милиони животни.
Сега нищо не може да се сравнява с преди 30 години. И става все по-зле.
Като прибавим отсичането на горите.- буквално се оголват цели части от планините.

Chacho
05-20-2013, 14:43
И кво си мислиш че ще накривиш на някой шапката ли ? Лично пък като момче аз мога да заявя че чуя ли подобен начин на мислене от момиче , ще и сложа не 1 , ами 2 черни точки , само ти ли си мислеше че можеш да го правиш ? ;)

При 3 черни точки любезно казвам Фък офф ;)

И като добавка има лов на вредител примерно ЧАКАЛ , намалянето на популацията на вредителя помага когато е извън границите и застрашава други животински видове , но това шматарочка като теб няма да го знае :smt008

Има и една река в щатите на юга където е пълно с някъв хищен сом дето трепе всичко наред и не могат да го избият ;) Избива местната популация , това е втори пример ;)

Навремето убиването е било задължение , A MUST, не само за храна но и за тренировка примерно убиване на движеща мишена , в момента мъжете са педали а момичетата префарцунки , за жалост 20 + 21 век еба майката на всичко ;)

Пич, кротни се малко. Момичето каза, че не уважава ловът за забавление. Ти изтъкваш причини, които нямат общо със забавлението.

RagioL
05-20-2013, 14:43
Заслужаваме хубав секс !!!

Освен стабилно чукане други идеи? :D

sicknessprevails
05-20-2013, 15:39
Пич, кротни се малко. Момичето каза, че не уважава ловът за забавление. Ти изтъкваш причини, които нямат общо със забавлението.

Ми дори да се отстрелва чакал , никой не е ДОБРИЯ САМАРЯНИН ПИЧЧЧЧ , има си я тръпката да му изпукаш един слъг в кратуната и да падне с разбита глава ;)

Chacho
05-20-2013, 15:40
Що не го правиш с хората това? Щото е животно, нали? Ми тогава кво пробутваш сантименталните оправдания :lol:

Tsukuda_Hiroshi
05-20-2013, 15:41
И кво си мислиш че ще накривиш на някой шапката ли ? Лично пък като момче аз мога да заявя че чуя ли подобен начин на мислене от момиче , ще и сложа не 1 , ами 2 черни точки , само ти ли си мислеше че можеш да го правиш ? ;)

При 3 черни точки любезно казвам Фък офф ;)



И като добавка има лов на вредител примерно ЧАКАЛ , намалянето на популацията на вредителя помага когато е извън границите и застрашава други животински видове , но това шматарочка като теб няма да го знае :smt008

Има и една река в щатите на юга където е пълно с някъв хищен сом дето трепе всичко наред и не могат да го избият ;) Избива местната популация , това е втори пример ;)

Навремето убиването е било задължение , A MUST, не само за храна но и за тренировка примерно убиване на движеща мишена , в момента мъжете са педали а момичетата префарцунки , за жалост 20 + 21 век еба майката на всичко ;)

Аз пък като мъж, смятам, че лова е безсмислен. Отивам до магазина, купувам 1 риба - изяждам 1 риба; купувам 1 пържола, изяждам 1 пържола. За какво ми е да преследвам, да стресирам и да убивам животно, което така или иначе не изяждам цялото.
Освен това - отдавна са отминали времената, когато мъжете в племето са ловували, за да нахранят останалата част от въпросното племе. Казваш, че мъжете в днешно време са педали, защото висят по офиси и си правят педикюр. Хубаво де, ами ти защо тогава не си на лов ами гледаш нас простите какви простотии пишем из форумите???

sicknessprevails
05-20-2013, 15:44
Що не го правиш с хората това? Щото е животно, нали? Ми тогава кво пробутваш сантименталните оправдания :lol:

Щото има закони , да го прая тва с хората тряя да вляза в армията пък тя не ме кефи ;) В смисъл да получавам команди от простаци ;)

Колкото то ЦУКУДАТА , също тука не си прав щото рибата в магазина е замразена , може да е хваната месеци назад , имаше меса с години стояли в ирландия , да не говорим за ГМО и за вкуса къв е лайнян. Най вкусното е горското , и натуралното , горски плодове или доматите на баба на село са много по яки от хлебните мутанти домати в магазина ;) ФАКТ
Не съм на лов щото хората там не допадат , пиянки са и не го праят заради тръпка нито заради нищо , просто от комплекс и от пиянка ;) И после бих изял животното , не да утрепя и да хвърля ;)

klimatronik
05-20-2013, 15:51
А те щот във фермите много хубаво ги гледат животните и не ги стресират , прелестно!?!
Не предпочиташ ли да ядеш качествено месо ?
Месото от дивите животни е много вкусно , полезно, а останалата част или се препарира , или си направи едно хубаво пълно или шапка заа през зимата :)

Chacho
05-20-2013, 15:55
Оф...

Нема смисъл.

anonymous708973
05-20-2013, 15:59
намалянето на популацията на вредителя помага когато е извън границите и застрашава други животински видове , но това шматарочка като теб няма да го знае :smt008

Гледай си работата.
Да, пиши черна точка, щот не съм фенка на лова :Д


Ми дори да се отстрелва чакал , никой не е ДОБРИЯ САМАРЯНИН ПИЧЧЧЧ , има си я тръпката да му изпукаш един слъг в кратуната и да падне с разбита глава
Подобен индивид с такова изказване хич не ме трогва. Ти дори няма да ми се доредиш до списъка, камо ли да опреш до писане на каквито и да били точки от моя страна, пък от твоя да не говорим. Лайнар.

Violenza
05-20-2013, 16:00
има си я тръпката да му изпукаш един слъг в кратуната и да падне с разбита глава ;)
Това и серийните убийци си го мислят.

granger
05-20-2013, 16:01
На лов и риболов го обърнахте.

Chacho
05-20-2013, 16:02
Това и серийните убийци си го мислят.

Характеропатията му е готова за 3 минути в А4 формат, няма смисъл.

anonymous708973
05-20-2013, 16:08
На лов и риболов го обърнахте.

Що бе, мога да ти напиша теза по какво двете теми си приличат. :lol:
Жените заслужават правото да фък офф-ват разни подобни индивиди като горния :д

klimatronik
05-20-2013, 16:11
жените заслужават - мъже ловци :D :D и успех на матурите утре ;)

granger
05-20-2013, 16:15
Някои женски заслужават права лопата по главата, други хубаво чукане, а някои...като мен : малко спокойствие и разбиране :lol:

Auriss
05-20-2013, 16:49
Изпуснах партито :( А така ми се искаше да питам Пантерката рони ли крокодилски сълзи като настъпи някоя мравка на улицата.

anonymous708973
05-20-2013, 16:51
Изобщо не е същото, много добре го знаеш.

klimatronik
05-20-2013, 17:13
дискриминация! расизъм!

Auriss
05-20-2013, 17:16
Същото е :Д Не ти пука, 'щото не я възприемаш като нещо одушевено /или поне не толкова, колкото куче, да речем/. Сигурно не би я стъпкала нарочно :D , но факт е, че не ти пука. Същото е и с някое диво прасе - тичаща мишена и ти е кеф да я гръмнеш. Теб ако ти доставяше удоволствие да тъпчеш мравки сигурно танго върху някой мравуняк щяхте да въртите с умри :D

sicknessprevails
05-20-2013, 17:23
Що бе, мога да ти напиша теза по какво двете теми си приличат. :lol:
Жените заслужават правото да фък офф-ват разни подобни индивиди като горния :д

А мъжете заслужават правото да оставят на сухо и на мастурбация такива индивиди като теб , между другото ако видиш в нета статистиката не е в твоя полза , на всеки 3 жени се пада по 1 мъж ;)

anonymous708973
05-20-2013, 17:31
Същото е :Д Не ти пука, 'щото не я възприемаш като нещо одушевено /или поне не толкова, колкото куче, да речем/. Сигурно не би я стъпкала нарочно :D , но факт е, че не ти пука. Същото е и с някое диво прасе - тичаща мишена и ти е кеф да я гръмнеш. Теб ако ти доставяше удоволствие да тъпчеш мравки сигурно танго върху някой мравуняк щяхте да въртите с умри :D

Ти глупав ли си или просто си инат като костилка на гъз?
Мравката я настъпвам БЕЗ ДА ИСКАМ.
Животното в гората го убивам НАРОЧНО.

Тоя пък ще ми дава аргумент с няква статистика, което явно предполага, че жените трябва да се мятаме на врата на първия срещнат, щото другият може и да не "се пада" на нас. Баси смешката.

sicknessprevails
05-20-2013, 17:35
Намери си путяк , под път и над път такива , най смешното като те засърби да оправиш първия срещнат клоун , тва говори толкова зле за теб че имаш нисък критерии , знаеш ли как ми е през кура за теб между другото ;) Момиче като теб бих го наврял в най отдалечената гора и да оставя да оцеляваш сама , да спиш сред животните и да видим колко ще ги заобичаш ;) От най насраната лисичка ще изтръпнеш и ако я видиш пред теб ще я нападнеш веднага , много моралните се оказват най НЕМОРАЛНИТЕ

Violenza
05-20-2013, 17:37
Намери си путяк , под път и над път такива , най смешното като те засърби да оправиш първия срещнат клоун , тва говори толкова зле за теб че имаш нисък критерии , знаеш ли как ми е през кура за теб между другото ;) Момиче като теб бих го наврял в най отдалечената гора и да оставя да оцеляваш сама , да спиш сред животните и да видим колко ще ги заобичаш ;)
Втф хахахаххахахахаххахахахах хахахха :lol:

Hayashi
05-20-2013, 17:41
Намери си путяк , под път и над път такива , най смешното като те засърби да оправиш първия срещнат клоун , тва говори толкова зле за теб че имаш нисък критерии , знаеш ли как ми е през кура за теб между другото ;) Момиче като теб бих го наврял в най отдалечената гора и да оставя да оцеляваш сама , да спиш сред животните и да видим колко ще ги заобичаш ;) От най насраната лисичка ще изтръпнеш и ако я видиш пред теб ще я нападнеш веднага , много моралните се оказват най НЕМОРАЛНИТЕ

А ти кво очакваш - да я разцелува ли?
Тука май 90% изобщо не схващате за какво говори Пантерата.

Auriss
05-20-2013, 17:43
Успокой се малко. Въобще не става въпрос нарочно ли го правиш или не - важно е жал ли ти е. Питах те дреме ли ти за живота на някоя мравка - ти не ми отговори, а се направи на вчерашна, но вероятно не.
Е, с какво моят, твоят или на куче животът е по-стойностен от този на мравка и защо за нея не те ебе особено ?
И тя изпитва емоции. И тя е изключително сложно устроен огранизъм. Само дето не пуска мили очички.


Тука май 90% изобщо не схващате за какво говори Пантерата.
Не съм съгласен с просташкия му изказ в случая, 'щото Пантерката с нищо не го е заслужила, но има право - тоя 'разбирания' се вадят изотзад и както човек му е удобно. Лошо няма - мен ми е просто любопитно да видя реакциите когато бъдят оспорени. Засега ми се оправдават очакванията.

едит .. ще се науча да пиша някой ден. мързи ме да поправям , ще търпите ;д

sicknessprevails
05-20-2013, 17:50
Не разбираме какво говори пантерата щото не е ходила в гората , тва от страх , и също щото е градски кроасан :-P Нека първо пробва , тогава да говори колко ще ги защитава животните ;)

БАЙ ДА УЕЙ , искам да съм животно , така да ме защитават и мен , пантерата ще е като МАЙКА ЗАКРИЛНИЦА , няма да даде нищо да ми се случи хахах :-P

Hayashi
05-20-2013, 18:00
Напротив - градски кроасани са онези, които ги е страх да погалят едно куче, че видиш ли, ще им изцапа тоалета и ще ги полазят бълхи.
И аз убивам осите, които ми влизат в стаята, но не би ми доставило кеф да осакатя котенце, защото днес ми е криво.
Пантерата ме съмнява да ходи и да трепе мравки за удоволствие. Истината е, че не може да спасиш всичко и всички обаче това пак не означава, че ако видиш куче на улицата трябва да дадеш газ и да го размажеш нарочно.

Auriss
05-20-2013, 18:11
Много странно гледаш на нещата. И мен няма да ми е гот да ме пратиш в зоопарка да гърмя животни в клетка. Очевидно ще ми е жал.
Но в гората е различно. Няк'во ... приключенско е. Има тръпка просто. И тя не е от това, че застрелваш някакво беззащитно животно, противно на това, което доста хора си мислят. Изстрелът е кулминацията.

sicknessprevails
05-20-2013, 18:17
Много странно гледаш на нещата. И мен няма да ми е гот да ме пратиш в зоопарка да гърмя животни в клетка. Очевидно ще ми е жал.
Но в гората е различно. Няк'во ... приключенско е. Има тръпка просто. И тя не е от това, че застрелваш някакво беззащитно животно, противно на това, което доста хора си мислят. Изстрелът е кулминацията.
Именно братко , и също може и да не е изстрел , да завършиш с нож още по яко ;) И глиган ако те копне ще те остави отворен , доста хора са изпукали така ;)

anonymous708973
05-20-2013, 18:19
Аурис, как да ме е жал за нещо, като не знам, че съм го направила?! Мисли малко.

Оня горе, гледай сега. Ако съм в гората и трябва да се оцелява, ще направя необходимото, но ловът е ХОБИ, не оцеляване. За мен човек, на когото хобито му е да преследва и отстрелва животни, е пълен простак и не искам дори да го познавам. Мъжете, мърльо, не се делят на два вида - тип ловец мъжкар и путяк. Аз съм карала бивше гадже да сваля котка от дърво, щото си мислех, че не може да слезе. За мен това е мъж - силен, но състрадателен и готов да помогне. Не да се въоръжи с ен на брой патрони, с кучета и компания и да излезе срещу беззащитното животно ЗА КЕФ.
И да, страх ме е от диви животни - глигани, да речем. Е, и?! Трябва да ме е срам от това ли, какво?

sicknessprevails
05-20-2013, 18:24
Добре разбрах , и аз ще стана истински мъж като сваля коте от дърво , после ще ми лижеш ли топките след като извърша ТАЗИ НЕВЕРОЯТНО ГЕРОЙСКА ПОСТЪПКА ? тоест сваляне на коте от дърво ? Ще ми пробваш ли дървото после ?

klimatronik
05-20-2013, 18:24
представям си как през снежните виелици и студове - пантерката седи на щрек и дебне жертвата си :Д

anonymous708973
05-20-2013, 18:28
Ти истински мъж няма да си, ако щеш от война да се върнеш.

Климатроник, не е смешно. Неволята учи.
Един познат имам в армията, обясняваше ми как 5 дни ги държали в планината. Първия им дали 300 грама ориз - за 10 човека, все здрави и прави мъже :д Хванали си риба, да видиш как се яде и опашка, и глава. Някъв заек хванали, слава Богу, имало някой, който знае как да го убие без да го изтормози яко, та се нахранили. В такива ситуации - окей. Ама като хоби ловът ми е страшно просташки.

Tsukuda_Hiroshi
05-20-2013, 18:29
Абе какво го сравнявате това! И аз и тя още на 2ра страница от темата (мисля, че 2ра беше) се съгласихме, че убийството е оправдано единствено, ако е с цел оцеляване. Не съм чувал ловеца да стреля по елени или глигани, за да осигури прехрана на семейството си... Поне не и през 21ви век в Европа!

klimatronik
05-20-2013, 18:29
Аурис, как да ме е жал за нещо, като не знам, че съм го направила?! Мисли малко.

Оня горе, гледай сега. Ако съм в гората и трябва да се оцелява, ще направя необходимото, но ловът е ХОБИ, не оцеляване. За мен човек, на когото хобито му е да преследва и отстрелва животни, е пълен простак и не искам дори да го познавам. Мъжете, мърльо, не се делят на два вида - тип ловец мъжкар и путяк. Аз съм карала бивше гадже да сваля котка от дърво, щото си мислех, че не може да слезе. За мен това е мъж - силен, но състрадателен и готов да помогне. Не да се въоръжи с ен на брой патрони, с кучета и компания и да излезе срещу беззащитното животно ЗА КЕФ.
И да, страх ме е от диви животни - глигани, да речем. Е, и?! Трябва да ме е срам от това ли, какво?
не не не ти изобщо не искаш да проумееш.... няма развитие при теб РАЗБИРАШ ЛИ :д :д:д
Ти да не мислиш,че в лова е да отидеш с БАЗУКА, АК47 КАЛАШНИКОВ , 10 гранати, броникарана жилетка, Дж пи ес навигация, оптики за нощно виждане и топлинно насочване ... :Д първо прочети закона!
смяях!

klimatronik
05-20-2013, 18:33
прочете малко литература...
http://assets.chitanka.info/thumb/book-cover/01/404.max.jpg

http://knizhen-pazar.net/books/002/242/24231.jpg

anonymous708973
05-20-2013, 18:38
Казах, че познавам ловец, вземи да млъкнеш.
За мен не е тръпка да дебнеш животното в стил кой е по-по-най.


Ама ти нали разбираш, разкажи ни, обясни на нас непросветените, ама ако може този път наистина да кажеш нещо, а не само да се плюнчиш и да твърдиш ти колко разбираш, а ние колко не разбираме и така и да не говориш по същество.

Ако ще казваш нещо - казвай, ако не...не се пеняви като пубер в цикъл.

Обърни внимание на удебеленото.

ledenakrasota
05-20-2013, 18:40
Всичко!

klimatronik
05-20-2013, 18:40
и какво точно искате да чуете?
Какво е представлява ловен излет на пъдпъдък, бекас , дива свиня, хищници? Питайте ме нещо, аз ви предложих 2 книги.

sicknessprevails
05-20-2013, 18:41
пантероо Ох малеееееее как ма дразниш , как щя поря кат риба , как ща скинвам кат прасе , все гадни неща ще правя с теб :smt071 Мръсна женичка от екоравновесие

кожените одежди и колани и чанти които носите вие женичките са от убити животни

anonymous708973
05-20-2013, 18:42
:lol:

Говори ми мръсно, бейбе :lol:

sicknessprevails
05-20-2013, 18:44
няма да ти говоря мръсно , щото ма афектира , следващата събота животното което ще убия ще е убито в твоя чест задето ме ядоса ууууууууу :smt071 и ще ти изпратя кожичката му за рождения ти ден , бейбе

klimatronik
05-20-2013, 18:44
боом

klimatronik
05-20-2013, 18:45
няма да ти говоря мръсно , щото ма афектира , следващата събота животното което ще убия ще е убито в твоя чест задето ме ядоса ууууууууу :smt071 и ще ти изпратя кожичката му за рождения ти ден , бейбе
ти па на лов ли ходиш? :Д

klimatronik
05-20-2013, 18:47
фъкк офф ае затваряйте темата ми :X de vi imam v horata

Violenza
05-20-2013, 18:56
Именно братко , и също може и да не е изстрел , да завършиш с нож още по яко ;) И глиган ако те копне ще те остави отворен , доста хора са изпукали така ;)
Имам един познат, около 2м, над сто кила маса, пълно животно, само повод му дай да се млати. 'Що не ти е тръпка да отидеш на някакъв такъв да кажеш две думи накриво?

Путьовски истории пък как мразя...

klimatronik
05-20-2013, 18:58
Имам един познат, около 2м, над сто кила маса, пълно животно, само повод му дай да се млати. 'Що не ти е тръпка да отидеш на някакъв такъв да кажеш две думи накриво?

Путьовски истории пък как мразя...
нима твърдиш ,че някакъв гъз е по- опасен от 150 кг глиган с ГЛИГИ? якоооо

Violenza
05-20-2013, 19:01
нима твърдиш ,че някакъв гъз е по- опасен от 150 кг глиган с ГЛИГИ? якоооо
Разбира се, че е.

Ходете с голи ръце на лов бе, нали сте големите мъже.

klimatronik
05-20-2013, 19:03
Разбира се, че е.

Ходете с голи ръце на лов бе, нали сте големите мъже.

има разкази на стари ловци как са удушвали вълци с голи ръце ;)
но глиган - е невъзможно.
Значи.. ловът не е доказване за мъжество... ако това сте си помислили ;)

Auriss
05-20-2013, 19:06
Имам един познат, около 2м, над сто кила маса, пълно животно, само повод му дай да се млати. 'Що не ти е тръпка да отидеш на някакъв такъв да кажеш две думи накриво?

Путьовски истории пък как мразя...

Е стига, де. Досега се обясняваше, че изобщо не опира до някакъв кеф от насилие. Мани го този с ножовете, това вече си е извращение, но се е случвало и на мен да гледам как се 'довършва' работата ...

Сега сигурно и риболова ще обявите за неморален, ама аз пак ще питам що.

Hayashi
05-20-2013, 19:16
При риболова поне после го изяждаш.
На един чакал какво му ядеш?

klimatronik
05-20-2013, 19:20
те чакалите не се ядат..... малко се и гърмят .... Да, но ако убиеш чакал - спасяваш сърничка . ;Д ;) ;)

Violenza
05-20-2013, 19:25
Да, но ако убиеш чакал - спасяваш сърничка . ;Д ;) ;)
Да, а ако убиеш ловец спасяваш и чакал, и сърничка, и глиган, и...
Логиката е 6. Аргумента с месото и фермите го забрави, месо не ям.

Аурис, той говори баш за кефа от убийството.

klimatronik
05-20-2013, 19:31
еми убивайте ловци бе.. никой не ви пречи :Д
Ко искаш да ми кажеш с това? Че ловът трябва да се забрани ли? Еми то така или иначе - няма да ви се сбъдне това желание .. не виждам смисъл от аргумента ти.

sneering
05-20-2013, 19:31
Спори ми се с някаква егоцентрична кучка,налагаща повърхностното си мнение спрямо желанията на една жена,че няма какво да правя до 11 часа :D

NomNomNom
05-20-2013, 20:10
Кво да й отваряме? Лично аз като момиче мога със сигурност да твърдя, че ако момче, с което съм се запознала и се свалям, ми заяви, че обича да ходи на лов, веднага му пиша голяма черна точка.
*Спирам да комуникирам с него. Като цяло, личи им, нямаше да го харесвам и без да знам.



еко-активистите са тъпи тревомани и хипита, активността им се свежда до това да се нацелят и да влязат в трейнспотинг...
смърт за тия боклуци

Абсолютно


Изпуснах партито :( А така ми се искаше да питам Пантерката рони ли крокодилски сълзи като настъпи някоя мравка на улицата.
Ще отговоря и аз.
Не, ама ми е гадно, ама съм достатъчно зла и правя още по-гадни работи, и съм свикнала


Намери си путяк , под път и над път такива , най смешното като те засърби да оправиш първия срещнат клоун , тва говори толкова зле за теб че имаш нисък критерии , знаеш ли как ми е през кура за теб между другото ;) Момиче като теб бих го наврял в най отдалечената гора и да оставя да оцеляваш сама , да спиш сред животните и да видим колко ще ги заобичаш ;) От най насраната лисичка ще изтръпнеш и ако я видиш пред теб ще я нападнеш веднага , много моралните се оказват най НЕМОРАЛНИТЕ

Намери си нещо за ебане, пич, много е зле положението

Е стига, де. Досега се обясняваше, че изобщо не опира до някакъв кеф от насилие. Мани го този с ножовете, това вече си е извращение, но се е случвало и на мен да гледам как се 'довършва' работата ...

Сега сигурно и риболова ще обявите за неморален, ама аз пак ще питам що.

Оо, много обичам риба

Наядох се с пуешко филе и сурови бадеми и ми иде да драйфам

Auriss
05-20-2013, 20:21
Оо, много обичам риба
Айде в парка да ти наловя слънчевки :cool:

Ама днеска съм много забавен ;d .

klimatronik
05-20-2013, 20:28
Спирам да комуникирам с него. Като цяло, личи им, нямаше да го харесвам и без да знам.
Аз , ако не ти кажа- вероятно никога няма да разбереш..... както винаги = банален , скорпионски хумор вадиш:)

psychopath
05-20-2013, 23:08
Имам чувството, че мачока пуска някаква супер модерна дрога по сървъра на тийнпроблем, няма друго обяснение.

ПС- оня ден смачках един охлюв, без да искам...и ми стана супер тъпо нек'во, а иначе не ми е проблем и не би ми станало тъпо да разбия главата на някой с паве или бутилка.
Лош човек ли съм? :D


klimatronik, кажи ми, че се е'баваш...или, че имаш синдром на Даун или нещо подобно. :O

NomNomNom
05-20-2013, 23:32
Айде в парка да ти наловя слънчевки :cool:

Ама днеска съм много забавен ;d .

Ела в бизнес парка да ми наловиш, има и костенурки, и златни рибки, в тва блато

Chacho
05-21-2013, 08:13
Кво стана, оправдахте ли куршумите по животните?

brazileiro
05-21-2013, 08:53
Кво стана, оправдахте ли куршумите по животните?

Животните от форума са толкова големи ще ги убивам и ловувам с .338 Winchester Mag , после ще им изям сърцата мухахаха :smt077

klimatronik
05-21-2013, 09:58
Имам чувството, че мачока пуска някаква супер модерна дрога по сървъра на тийнпроблем, няма друго обяснение.

ПС- оня ден смачках един охлюв, без да искам...и ми стана супер тъпо нек'во, а иначе не ми е проблем и не би ми станало тъпо да разбия главата на някой с паве или бутилка.
Лош човек ли съм? :D


klimatronik, кажи ми, че се е'баваш...или, че имаш синдром на Даун или нещо подобно. :O
Като ходим на село през пролетта и започваме да събираме охлюви за манджа. :)
А други хора ги отглеждат само за тази цел.

lubovvv
05-21-2013, 10:26
Както беше споменато по-горе, ние заслужаваме ВСИЧКО, защото жената минава през много болка в живота си, за разлика от мъжа. Ние сме крехки, нежни и беззащитни, така че, мъже, ВИНАГИ носете на ръце партьорките си и ги ценете като истинско злато!

Chacho
05-21-2013, 10:32
Както беше споменато по-горе, ние заслужаваме ВСИЧКО, защото жената минава през много болка в живота си, за разлика от мъжа. Ние сме крехки, нежни и беззащитни, така че, мъже, ВИНАГИ носете на ръце партьорките си и ги ценете като истинско злато!

:lol:

DarkTemplar
05-21-2013, 12:31
Епик простотия ис епик.

Tsukuda_Hiroshi
05-21-2013, 15:26
Как може да сравнявате настъпването на мравки с лова...?! Не знам някой, който трепе мравки (случайно или не) да се нарича ловец...
А относно яденето на сърца - това в клип на Cradle of Filth ли го гледа или от Dimmu Borgir ти дойде тоя лаф...? То куче дето лае не хапе. Такива пишман-авджий дето са хванали 1 сюрия лъвове и тигри ги зная аз... "Дела трябват, не думи!" - ти от тоя форум най-много 2 хлебарки и половин хомяк да хванеш... ;)

klimatronik
05-22-2013, 11:09
Как може да сравнявате настъпването на мравки с лова...?! Не знам някой, който трепе мравки (случайно или не) да се нарича ловец...
А относно яденето на сърца - това в клип на Cradle of Filth ли го гледа или от Dimmu Borgir ти дойде тоя лаф...? То куче дето лае не хапе. Такива пишман-авджий дето са хванали 1 сюрия лъвове и тигри ги зная аз... "Дела трябват, не думи!" - ти от тоя форум най-много 2 хлебарки и половин хомяк да хванеш... ;)

Тоя коментар към мен ли е насочен, или към някой друг? :Д
За пишман ловците, които ходят да трепят защитени лъвове и зебри в Африка, ще кажа,че не са никакви.
Днешно време ловът все повече си губи смисъла и се превръща в хоби само за богатите.
А от ловен туризъм държавата ни печели милиони.

pifiella
05-22-2013, 15:26
Не знам,ама колко пари се хвърлят по тоя лов. Гончета,мончета,билети, екипировки,пушки,патрони и за два дена хвръкват 200 лв. от тежкарлък...пффф

klimatronik
05-22-2013, 16:00
Не знам,ама колко пари се хвърлят по тоя лов. Гончета,мончета,билети, екипировки,пушки,патрони и за два дена хвръкват 200 лв. от тежкарлък...пффф

Не е лесно като се има и предвид,че кандидат изпитите струват колкото шофьорските. Един благороден елен може да стигне до 10, 15 , 30 хил лв , не знам и точно, но за това има и бракониерство.
Единствено за хищници не се плаща

pifiella
05-22-2013, 16:11
Не е лесно като се има и предвид,че кандидат изпитите струват колкото шофьорските. Един благороден елен може да стигне до 10, 15 , 30 хил лв , не знам и точно, но за това има и бракониерство.
Единствено за хищници не се плаща

Кви елени,кви сърни,то това цялото си е бракониерство.Не знам някъде в България да се издават билети за благородни елени,а и къде вече има свободно тичащи еленчета?Само в Бамби...щото друго си е да си закачиш едни еленови рога над камината.

klimatronik
05-22-2013, 16:26
Кви елени,кви сърни,то това цялото си е бракониерство.Не знам някъде в България да се издават билети за благородни елени,а и къде вече има свободно тичащи еленчета?Само в Бамби...щото друго си е да си закачиш едни еленови рога над камината.

Именно,защото популациите на елените са малки, а те са изключително ценни животни - е толкова скъпо. С изчезването на животните - ловът се превръща само за богаташи. С пари дори можеш да прескачаш законите.
Това е заради лошата организация и прекаленото избиване.. бракониерство и тнт.
Преди години ,пътувайки по между градски пътища е можело да забележиш стада, сърни... Само неща ,които сега се виждат само като илюзии и мечти. След още 30 години... положението няма да е трагично, ами няма да има положение... просто няма какво да се говори. Държавата не си мърда пръст.. не отпуска пари.. а ловно рибарския съюз ,който беше единствения,който вършеше нещо полезно - се разпада, корумпира така както е при ловните стопанства
ю

Tsukuda_Hiroshi
05-22-2013, 20:52
Тоя коментар към мен ли е насочен, или към някой друг? :Д
За пишман ловците, които ходят да трепят защитени лъвове и зебри в Африка, ще кажа,че не са никакви.
Днешно време ловът все повече си губи смисъла и се превръща в хоби само за богатите.
А от ловен туризъм държавата ни печели милиони.

Всъщност мисля, че Auris се изцепи пак и сравни лова и убиването на дивеч с настъпването на мравки...

Aeternal
05-22-2013, 21:01
Гаден ви е лова, а? Ама ядете месо, маймуни.
Ебати позьорщината.

psychopath
05-22-2013, 21:18
^Доста глупаво изказване. : )

KokoDjambo
05-23-2013, 21:36
Зависи от жената.

Tsukuda_Hiroshi
05-23-2013, 23:00
Гаден ви е лова, а? Ама ядете месо, маймуни.
Ебати позьорщината.

Ама аз да не ям елени, глигани и фазани бе? Ям това, което е в магазина, а то няма общо с лова...

valentão
05-23-2013, 23:34
Както беше споменато по-горе, ние заслужаваме ВСИЧКО, защото жената минава през много болка в живота си, за разлика от мъжа. Ние сме крехки, нежни и беззащитни, така че, мъже, ВИНАГИ носете на ръце партьорките си и ги ценете като истинско злато!

любов моя , да не обърка болката с удоволствието ? на жената общо взето функцията е никаква , не мисли за нищо и трябва другите да се грижат за нея нали , освен само да роди един кюфтак и да го дундурка бавачката след тва , и още повече откъде идва златото , от между краката ти ли ? толкова елементарно , чак ми се присра :)

Auriss
05-24-2013, 06:34
Ама аз да не ям елени, глигани и фазани бе? Ям това, което е в магазина, а то няма общо с лова...

:lol:

От десет минути седя, зяпам монитора, чета и препрочитам постовете и просто ... както и да го гледам или мекотело някакво трябва да си, или лицемер. Нахвърляно набързо, че не ми се пише - вредиш повече на околната среда с покупки от магазина ; по-жестото ми се вижда да отглеждаш животно в помещение метър на метър ; от смъртоносна огнестрелна рана *на теория* не боли заради шока ; ако имаш проблем с това, че някой не изпитва съжаление/състрадание към Х се върни на примера с мравката.

Ти всъщност нещо някога убивал ли си - риба, кокошка, прасе ... нещо :lol: ? Смис. не се заяждам - от жените се очаква да реагират така, ама мъж ... :lol:

melany94
05-24-2013, 23:02
Всяка жена заслужава различни неща, едни заслужават уважение, любов и подкрепа, защото са постигнали нещо в тоя живот. А тва да родиш дете, да го отгледаш, да му помагаш в училище, да ходиш на работа след което да се прибереш, да изчистиш, да сготвиш и кво ли още не си е тегава работа. Такива жени заслужават уважение. А тъпи кучки, които са свикнали да си ровят в носа по цял ден и да разчитат само на парите на мъжа си, заслужават една патка.

ge6aaaa3
05-25-2013, 18:32
Що не четете какво ви е писал човека, на когото отговаряте? Пантерке, вярно е гадно да убиваш за кеф, било то човек или животно, ама истинските ловци, полагат много грижи за животните в гората. И аз не мога да приема убийството за някаква положителна емоция, но е факт, че ловните дружинки всъщност опазват повече животни, отколкото убиват. Не говоря за паляци като Слави Трифанов, дето само отиват, плащат и "преследват" животното в 5 декара оградена гора.
ПП То една ловна дружинка я хване една свиня на две седмици, я не. И то само през разрешения период/май е към 3 месеца, не съм много запознат/.

PainInTheAss
05-29-2013, 08:15
Заслужавате всеки ден с правата лопата през главата според мен..

lubovvv
05-29-2013, 08:45
любов моя , да не обърка болката с удоволствието ? на жената общо взето функцията е никаква , не мисли за нищо и трябва другите да се грижат за нея нали , освен само да роди един кюфтак и да го дундурка бавачката след тва , и още повече откъде идва златото , от между краката ти ли ? толкова елементарно , чак ми се присра :)

Съжалявам те с това разбиране за нещата от живота.....

SpiritInBlack
05-29-2013, 15:36
малки пишки заслужават !

Chacho
05-29-2013, 15:46
Що не четете какво ви е писал човека, на когото отговаряте? Пантерке, вярно е гадно да убиваш за кеф, било то човек или животно, ама истинските ловци, полагат много грижи за животните в гората. И аз не мога да приема убийството за някаква положителна емоция, но е факт, че ловните дружинки всъщност опазват повече животни, отколкото убиват. Не говоря за паляци като Слави Трифанов, дето само отиват, плащат и "преследват" животното в 5 декара оградена гора.
ПП То една ловна дружинка я хване една свиня на две седмици, я не. И то само през разрешения период/май е към 3 месеца, не съм много запознат/.

Значи гърменето по животни за кеф е оправдано, щом се спасяват повече. В такъв случай и да те гръмне доктор за кеф трябва да е оправдано.