PDA

View Full Version : Как се "режат" момичета?



T-Rawww
05-17-2013, 09:24
Адски много момичета ми пишат и ме канят да излизаме на "по кафе" или в тях, все им казвам, че съм зает и имам работа, но просто не искам да излизам с тях... Как да им го кажа без да се засегнат?

prosto_chovek
05-17-2013, 10:13
Защо режеш момичетата, бе? Ще плачеш след време.

psychopath
05-17-2013, 12:03
Кажи им, че си гей... ;д

AnarchyBoy
05-17-2013, 12:05
:lol:

Chacho
05-17-2013, 12:10
Сори, вече ходя с Лола.

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZSiGUHJjMSMldQiVJRO3drYHZ_Ni5a iJE2ee2m9FCTZdhc0cxbA

Auriss
05-17-2013, 12:34
Защо режеш момичетата, бе? Ще плачеш след време.

Те тия дето се натискат или са със съмнителен здравен статус, или са им в излишък килцата за сметка на акъла.

Не, мерси.

Ако продължи да пише не отговаряш и толкова.

AnarchyBoy
05-17-2013, 12:42
Те тия дето се натискат или са със съмнителен здравен статус, или са им в излишък килцата за сметка на акъла.

Не, мерси.

Ако продължи да пише не отговаряш и толкова.

Ти пък ни изкара, нас мъжете,че сме прокажени бре 8-)
"щом се бута значи не е добре или е дебела" - т'ва пък за пръв път го чувам
може пък автора да е некЪв играч, ама не на league of legends
и да го харесват, а от тук и фенките. ;)

Auriss
05-17-2013, 12:53
Автора пита как да се отърве от досадни кокошки. За какви мъже ми говориш ?
И не е нужно да си 'играч', че да ти досаждат прости патки. Сносните се държат като жени, не като разгонени павиани.

AnarchyBoy
05-17-2013, 13:12
Е добре де, той автора е малък, все още е момче, но все пак.. може пък да е някакъв симпатяга, и малките лепки да му се лепят :) не е като да е невъзможно..

Женските сте няк'во много странно племе.. ще харесате някой, ама ще се правите на "кой съм аз".. и няма да предприемете нищо, само и само за да не изглеждате като лепки, а нямате представа колко сладко е, момичето да се интересува от момчето, да не трябва да и ходи по задника и т.н и т.н влизам в дълбоки води, ще спра, че форума ще ме изяде :D
това че му пишат не значи че са няк'ви патки, може просто да го харесват, и да искат да излизат :)
Това, че автора предпочита да си стой самичък 8-), не значи автоматично, че тези "женСки" са 2ра рака хора :D
Ехх женската злоба край няма :razz:
Бтв на профила ти пише, че си мъжко?! мъжко ли си? ако си *bro fist* :D

А как ме мързи да споря, отивам да уча *no hard feelings* :D

Auriss
05-17-2013, 13:19
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....

AnarchyBoy
05-17-2013, 13:32
:lol:

ShtrudeL
05-17-2013, 13:48
лъжи, че имаш приятелка и че си мега съвестния и моралния

LadyDi
05-17-2013, 14:02
разгонени павиани.
:shock:



:lol:

FuCKkK13
05-17-2013, 14:17
Е добре де, той автора е малък, все още е момче, но все пак.. може пък да е някакъв симпатяга, и малките лепки да му се лепят :) не е като да е невъзможно..

Женските сте няк'во много странно племе.. ще харесате някой, ама ще се правите на "кой съм аз".. и няма да предприемете нищо, само и само за да не изглеждате като лепки, а нямате представа колко сладко е, момичето да се интересува от момчето, да не трябва да и ходи по задника и т.н и т.н влизам в дълбоки води, ще спра, че форума ще ме изяде :D
това че му пишат не значи че са няк'ви патки, може просто да го харесват, и да искат да излизат :)
Това, че автора предпочита да си стой самичък 8-), не значи автоматично, че тези "женСки" са 2ра рака хора :D
Ехх женската злоба край няма :razz:
Бтв на профила ти пише, че си мъжко?! мъжко ли си? ако си *bro fist* :D

А как ме мързи да споря, отивам да уча *no hard feelings* :D

само да вметна че има разлика от ''искане да излезнат просто на кафе'' и от '' ела у нас,сама съм,що не идваш,айде ела,преди беше зает,ела сега,що не искаш,ама искаш и си просто зает или друго, айде де,иначе аз ще дойда'' ииии т.н. .

ако автора е решил че му досаждат явно наистина е така



по темата: спри просто да им пишеш.. щото така нито ги режеш как си трябва,нито нищо... само ги залъгваш

Wednesday666
05-17-2013, 14:24
Що не пробваш да им кажеш, че не те привличат?
Фенка съм на директния подход.
И както казва един мой много добър познат - по-добре директен, лош и мразен, отколкото с лошо име.

Violenza
05-17-2013, 14:33
Те тия дето се натискат или са със съмнителен здравен статус, или са им в излишък килцата.
Ух! :D

'Що ли си мисля, че авторът по-скоро искаше да се похвали, а не да се оплаче.

FuCKkK13
05-17-2013, 15:12
Ух! :D

'Що ли си мисля, че авторът по-скоро искаше да се похвали, а не да се оплаче.
и аз това си помислих ама реших да не съм много лоша 8-)

nosferatu23
05-17-2013, 16:42
няма да успееш да ги разкараш без да ги обидиш , или ще изхабиш толкова време и нерви че не си струва ;) единствения успешен начин за които се сещам е да им кажеш че са дебели,имат косми,гадни вежди,гадни очи и т.н. все ще улучиш някое болно място и ще те заебат :smt023 мноо ясно има и вариант да не стане ,в смисъл по тъпа ако е няма да се усети , тогава може да и кажеш примерно че са те диагностицирали със спин :smt023 или си евнух ,ама и тва е тъпо щото може да разправят за теб неверни неща :smt023 и като ти стане слава на евнух няма да иска никоя да ти върже после :smt023

SpiritInBlack
05-17-2013, 17:30
Ако не им даваш надежди и не са крайно отчаяни , след 3-4 обаждания трябва да се усетят какво става.

Tsukuda_Hiroshi
05-17-2013, 18:08
Няма "без да се засегнат"!!! Нека се засегнат малко мастиите! Сега знам, че ще последват коментари "защо да са мастии"... Защото са точно такива, ако знаят, че е обвързан и продължават да се пробутват!!
Ако не са такива, значи просто казваш "Готина си, но си имам приятелка" и точка по въпроса, "защото така каза Ледения!!!" Не е нужно да даваш отчет по-натам...

balu4ka
05-18-2013, 08:04
Ей т'ва мъжката логика,к'во да кажа.
Малко и не схванах идеята,че ако някоя се натиска то тя е дебела,но за акъла съм съгласна.Мога да дам множество примери,точно за обратният вариант.Много кльощави,но грозни кифли да се натискат,а и не само.Защо пълно момиче се свързва веднага с нещо отчаяно и грозно,много такива момичета имат свестни момчета до себе си,а и има такива които не могат да се оплачат от внимание.Но..не ми се спори.
Искам да подчертая,че цялата идея на темата ми се стори-някакси повече пусната за хвалебствия.

nosferatu23
05-18-2013, 08:32
Ей т'ва мъжката логика,к'во да кажа.
Малко и не схванах идеята,че ако някоя се натиска то тя е дебела,но за акъла съм съгласна.Мога да дам множество примери,точно за обратният вариант.Много кльощави,но грозни кифли да се натискат,а и не само.Защо пълно момиче се свързва веднага с нещо отчаяно и грозно,много такива момичета имат свестни момчета до себе си,а и има такива които не могат да се оплачат от внимание.Но..не ми се спори.
Искам да подчертая,че цялата идея на темата ми се стори-някакси повече пусната за хвалебствия.

Като цяло дебеланите са повече от слабите , затова може би беше примера :smt023 И примерно жените с анорексия нямат комплекси , за разлика от прасенцата :smt023 Грух

balu4ka
05-18-2013, 08:43
Хахах,що за оригиналност.
Ти май биеш в двете крайности и не вникна в това,което бях написала.Изисква се малко сиво вещество с което много хора не се славят тук,както и да е.
Да не би това да имаш анорексия е нещо,което би следвало да се коментира с положителен тон-ще ме извиняваш.Комплекси може да има всеки човек,независимо дали е слаб или дебел.

AnarchyBoy
05-18-2013, 08:44
Като цяло дебеланите са повече от слабите , затова може би беше примера :smt023 И примерно жените с анорексия нямат комплекси , за разлика от прасенцата :smt023 Грух

То пък щото е много яко, като чукаш някоя, да удря на кокал :?
Аре, моля ти се.. анорексия вика... божее :lol:

И между другото самото състояние на анорексия е един огромен комплекс.. ;)
За да стигнеш до това състояние, трябва да си много комплексиран
И тези хора в огледалото се виждат дебели, за това се опитват да отслабнат, постоянно ;)
Това е сериозно психическо заболяване.. :? И се поражда точно от комплекси ;)

РАЗБИРАЧО!

nosferatu23
05-18-2013, 08:46
Хахах,що за оригиналност.
Ти май биеш в двете крайности и не вникна в това,което бях написала.Изисква се малко сиво вещество с което много хора не се славят тук,както и да е.
Да не би това да имаш анорексия е нещо,което би следвало да се коментира с положителен тон-ще ме извиняваш.Комплекси може да има всеки човек,независимо дали е слаб или дебел.

Аз теб не виждам как съм те засегнал , а ти ме наричаш тъп така ли е :?: Да си видяла някъде да съм казал че ти си прасето :?: Ако ще се обиждаме кажи да почвам , другите знаят колко може да съм безкруполен :smt023 Само даде на останалите информация в момента че се засягаш на тая тема лично щото най вероятно си наднормен шкаф :smt023

Анорексичките по скоро ще са депресирани или нещо такова ма от болестта не от комплекси :smt023 И дебеланите страдат от липса на внимание и затова нападат РЯЗКО при най удобния момент :smt023


То пък щото е много яко, като чукаш някоя, да удря на кокал :?
Аре, моля ти се.. анорексия вика... божее :lol:

И между другото самото състояние на Анорексия е един огромен комплекс.. ;)
За да стигнеш до това състояние, трябва да си много комплексиран
И тези хора в огледалото се виждат дебели, за това се опитват да отслабнат, постоянно ;)
Това е сериозно психическо заболяване.. :? И се поражда точно от комплекси ;)

РАЗБИРАЧО!


Аз обичам да виждам мускули , не кости , споко :smt023 Не се кефя на много слабите :smt023

AnarchyBoy
05-18-2013, 08:49
Аз теб не виждам как съм те засегнал , а ти ме наричаш тъп така ли е :?: Да си видяла някъде да съм казал че ти си прасето :?: Ако ще се обиждаме кажи да почвам , другите знаят колко може да съм безкруполен :smt023 Само даде на останалите информация в момента че се засягаш на тая тема лично щото най вероятно си наднормен шкаф :smt023

Анорексичките по скоро ще са депресирани или нещо такова ма от болестта не от комплекси :smt023 И дебеланите страдат от липса на внимание и затова нападат РЯЗКО при най удобния момент :smt023

А, ти колко си тъп бате, не е истина.. :lol:

nosferatu23
05-18-2013, 08:49
Хахаха добре ве я кажи кое не беше вярно :smt023 татуиран плъх :smt077

LadyDi
05-18-2013, 08:50
И примерно жените с анорексия нямат комплекси , за разлика от прасенцата :smt023 Грух
Анорексията всъщност е заболяване предизвикано именно от комплекси.

balu4ka
05-18-2013, 08:51
Няма нужда да започнеш да бъдеш БЕЗСКРУПУЛЕН*. : )Виждала съм ти постове,не съм впечатлена,да ти кажа ли.Изказвах си мнението,това е.Просто по някакъв начин виждам една тенденция,която хич не ми харесва-именно хората да са ограничени и да лежат върху някакви стереотипи и догми,наложени в общесвтвото по една или друга причина,но повечето безпочвени.Айде със здраве ; )

nosferatu23
05-18-2013, 08:51
Анорексията всъщност е заболяване предизвикано именно от комплекси.
ето ти го цитата

Към настоящият момент точната причина за възникването на анорексията не е открита. Изследванията в областта на медицината и психологията продължават да изучават възможните причини за появата на този тип хранително и психологическо разстройство.


Няма нужда да започнеш да бъдеш БЕЗСКРУПУЛЕН*. : )Виждала съм ти постове,не съм впечатлена,да ти кажа ли.Изказвах си мнението,това е.Просто по някакъв начин виждам една тенденция,която хич не ми харесва-именно хората да са ограничени и да лежат върху някакви стереотипи и догми,наложени в общесвтвото по една или друга причина,но повечето безпочвени.Айде със здраве ; )

Ми именно ти стоиш върху стереотипа пък иначе нападаш себеподобните си , що тъй ?

AnarchyBoy
05-18-2013, 08:51
Анорексията всъщност е заболяване предизвикано именно от комплекси.

Е, аз какво му казах, остави го, той е тъп та дрънка. :lol:
Охх, тоя олигофрен, ще ме умори.. :razz:

nosferatu23
05-18-2013, 08:54
Е, аз какво му казах, остави го, той е тъп та дрънка. :lol:
Охх, тоя олигофрен, ще ме умори.. :razz:

Кво да те умарям бахур , ти вече си изморен от живота :smt023 Я кажи баба помага ли ти да си избършеш гъза ?

LadyDi
05-18-2013, 08:56
Кво да те умарям бахур , ти вече си изморен от живота :smt023 Я кажи баба помага ли ти да си избършеш гъза ?

Аз предупредих ли те?

nosferatu23
05-18-2013, 09:00
Аз предупредих ли те?

Тука не си много честна , даже си гадна , щото младежа ме нападна пръв с обиди :smt023 Ако чакаш да си мълча няма как да стане :smt023

balu4ka
05-18-2013, 09:00
Интересно ми е кога ще ти сложат един хубав бан,че ми омръзна да ти гледам малоумните коментари.Проблема е там,че комплекса при теб е явен,нито допрочиташ,нито вникваш в това,което се пише-от там ти идва проблема.Мислиш,че трябва да подкрепям неграмотността и слабоумието,не мисля,че би ми се получило.Аз проблеми нямам,живея си както си ми е добре,но явно ти не би могъл да дадеш съвет,който да не включва нападки и слаб речник.А тези емотиконки,колко изнервят нямаш си и на идея : )Аз мисля,че е ненужно да се оспамва темата,но на теб това вече ти е изграден навик.Каза ти се със здраве,а ти си продължаваш...незряло.
ЛЕК ТИ ДЕН : )

nosferatu23
05-18-2013, 09:01
Интересно ми е кога ще ти сложат един хубав бан,че ми омръзна да ти гледам малоумните коментари.Проблема е там,че комплекса при теб е явен,нито допрочиташ,нито вникваш в това,което се пише-от там ти идва проблема.Мислиш,че трябва да подкрепям неграмотността и слабоумието,не мисля,че би ми се получило.Аз проблеми нямам,живея си както си ми е добре,но явно ти не би могъл да дадеш съвет,който да не включва нападки и слаб речник.А тези емотиконки,колко изнервят нямаш си и на идея : )Аз мисля,че е ненужно да се оспамва темата,но на теб това вече ти е изграден навик.Каза ти се със здраве,а ти си продължаваш...незряло.
ЛЕК ТИ ДЕН : )

Кефи ме да съм незрял къв ти е проблема на теб :smt023 И знаеш ли колко ми е през чепа че те дразнят иконките , и ти ме дразниш с гадната си визия ама да съм се обадил :smt023

LadyDi
05-18-2013, 09:02
Тука не си много честна , даже си гадна , щото младежа ме нападна пръв с обиди :smt023 Ако чакаш да си мълча няма как да стане :smt023

недей ми зя, гледам те във всяка тема, в която по някакъв начин се намесиш, се обръща на битпазар.

nosferatu23
05-18-2013, 09:03
недей ми зя, гледам те във всяка тема, в която по някакъв начин се намесиш, се обръща на битпазар.

Нямам ли право да си изразявам мнението , имам ОТ КАКЪВТО И ТИП ДА Е ТО , това и направих докато не получих обида :smt023 но не виждам забележката ти към младежа , да не би да сте дружки :?:

LadyDi
05-18-2013, 09:05
аз повече забележки няма да правя
другият път, ще ти се наложи да си починеш

nosferatu23
05-18-2013, 09:07
аз повече забележки няма да правя
другият път, ще ти се наложи да си починеш

Значи чакай да видя дали съм разбрал , другия път когато ме нападнат и обидят че си изказвам мнението , аз ще си почина , ясно :smt023 Нямам какво повече да добавя , нека хората сами да си направят извода за теб колко си справедлива например :smt023 За мен имат мнение че съм простак , ама нека и за теб да изградят че си........ :smt023 Другото което не мога да схвана е как ти от всички в тоя форум се оказа да си най злобната ? Защо просто не се отпуснеш малко а се държиш като че ли работиш в атомна централа ? :smt023 Или по скоро дрилл инструктор в казармата :smt023 Също може да ти отива и учителка да обиждаш учениците :smt023 И да си галиш егото

Sirona
05-18-2013, 09:09
Тази извадка от текст може да съдържа прекалено сложни думички за nosferatu23, но въпреки това го моля да прочете и да се помъчи да осмисли прочетеното:

Анорексия нервоза (на латински: Anorexia nervosa) е заболяване, при което индексът на телесната маса става 18,5 или по-нисък.[1]
Заболяването се развива на психическа основа. То е типично предимно за младите жени и много често е резултат от налаганите в медиите представи за идеалната жена[2]. При болните от анорексия нервоза се наблюдава понижено тегло, нереалистична представа за външния вид, натрапчив страх от напълняване, контролиране на теглото чрез доброволно гладуване, предизвикано повръщане, прекомерна употреба на разхлабителни и диуретици. В медиите, а понякога дори в научната литература заболяването е наричано само анорексия, което технически не е съвсем правилно, защото анорексия (от гръцки: an (липса на) и orexis (апетит)) е медицински симптом (понижен апетит, липса на апетит).

Държа да отбележа, че не нападам никого, просто мисля, че това е информация, която трябва да се знае

AnarchyBoy
05-18-2013, 09:13
Нямам ли право да си изразявам мнението , имам ОТ КАКЪВТО И ТИП ДА Е ТО , това и направих докато не получих обида :smt023 но не виждам забележката ти към младежа , да не би да сте дружки :?:

Защото ние не псуваме като селски каруцари, в пазарен ден..
Ние просто и откровено ти казваме, че си тъп като галош :) в, което няма нищо лошо...

LadyDi
05-18-2013, 09:15
Значи чакай да видя дали съм разбрал , другия път когато ме нападнат и обидят че си изказвам мнението , аз ще си почина , ясно :smt023 Нямам какво повече да добавя , нека хората сами да си направят извода за теб колко си справедлива например :smt023 За мен имат мнение че съм простак , ама нека и за теб да изградят че си........ :smt023 Другото което не мога да схвана е как ти от всички в тоя форум се оказа да си най злобната ? Защо просто не се отпуснеш малко а се държиш като че ли работиш в атомна централа ? :smt023 Или по скоро дрилл инструктор в казармата :smt023 Също може да ти отива и учителка да обиждаш учениците :smt023 И да си галиш егото

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdc3azBRqU1r9wv9ro1_500.gif

tori
05-18-2013, 09:45
Авторе, стига се хвали. Просто казваш, че не искаш да те закачат и ако все пак продължат, просто спираш да обръщаш внимание и толкова.

girlwithblueeyes
05-18-2013, 09:48
Чисот самохвалстов си беше
Просто им казваш ,че не искаш и тва е . И сам можеше да се сетиш затова вместо да пускаш темата .

DarkTemplar
05-18-2013, 09:54
Вземаш една ножовка и почваш да търкаш с равномерни движения.

Auriss
05-18-2013, 10:22
Балъченце, Балъченце, умно момиче си, защо не четеш какво е написано. На покровителка на китовете в размножителен период ли го обърна сега ?
За никакви стереотипи не става въпрос в случая - от свой опит говоря. Една педя луфт между краката или със силует на обърната кофа - с това свързвам крайно незагряващите от намек женски. Ела ми се натискай и ти ако толкова ти е мерак да ми промениш мнението ... при условие, че не отговаряш на предходните критерии, разбира се.

T-Rawww
05-19-2013, 12:41
Вие неадекватни ли сте бе? Каква ми е файдата да се хваля в някъв форум? Исках да разбера просто как да им отклонявам тактично поканите, така че да не ме изкарват после, че съм имал голямо самочувствие и съм се мислел за голяма работа... Благодаря на всички, които изказаха мнение и дадоха съвет по темата. ;)

gabe
05-19-2013, 17:18
Хеее, бати проблема. ***** ги и ги пускай после по допирателната.

cunt
05-19-2013, 17:29
Автора на темата се оказа Казанова

fenastz
05-19-2013, 18:11
Тва гейовете се множат като зайци

bilqnavod
05-19-2013, 19:53
ще ти пишат и ще те канят до едно време... искам да ти кажа да не се притесняваш :-D

tonique
05-19-2013, 21:56
Адски много момичета ми пишат и ме канят да излизаме на "по кафе" или в тях, все им казвам, че съм зает и имам работа, но просто не искам да излизам с тях... Как да им го кажа без да се засегнат?

И кво мислиш, че ще се помислиш за як като споделяш FAKE истории :D :D
Първо: нищо не печелиш като се мислиш за толкова як и го пускаш теми по форумите живей си живота така както ти харесва!!
Второ: като толкова искаш да не ти звънят не им дигай няколко пъти или им кажи: имам си сериозна приятелка в момента не искам да излизам с други .. или ще ги накара още повече да са привлечени към теб или ще спрат зависи от момичето
Трето: виждам, че имаш вкус към музиката щом си сложил Tyga :D :)

и като не искаш да общуваш с момичета какво толкова те интересува дали ще се засегнат, боже господи :|

analgin
05-19-2013, 22:32
Кажи й ,че си гей , ако се засмее и го приеме за шега го повтори със сериозен тон , ако и тогава продължи да се смее и кажи окей не съм гей , ама не те харесвам и не бих имал каквито и да е отношения с теб , казах първото за да не те засегна , приятен ден . Сериозната част от отговора е ,че все пак не е хубаво да режеш момичета , обяснявам си го като начин за вдигане на самочувствието ,което не е много правилно и зряло, но въпреки всичко между всички такива досадни и тъпи може и да има някое по-свястно момиче (не че да ти досажда по фб е много нормално , но ако е чела някоя тема колко напориста и директна трябва да бъде може и на това да се дължи) и просто ще я нараниш с поведението си

Supermassive____
05-23-2013, 17:48
Е к'во те боли тебе дали ще се засегнат или не? Казваш им го и въпроса е приключен.

mrankoniiii
05-23-2013, 18:11
Казвай им , че нямаш намерение да правиш секс до сватбата