PDA

View Full Version : За хейтърите на великия Мерилин Менсън



Страници : 1 [2]

m_nik
02-04-2015, 10:10
Прочетох само до "За хейтърите на великия" и си казах, охоо (потрива ръчички) нова тема за мен.. А то.. за тоя бастун Менсън ;/

+1 :D :D :D
Метълския Азис.

Ivaaaaa
02-04-2015, 10:21
мен лично не ме вълнува скандалното му поведение. менсън е прекрасно интелигентно същество и пее меко казано подмокрящо. никой не ми въздейства по този начин. никога не ми омръзва да го слушам. има дарк излъчване и честно казано бих го скъсала от чукане, ахаха ;д

Ewok
02-04-2015, 10:32
ох, новата песен с аврилчето е много яка <3

m_nik
02-04-2015, 10:33
мен лично не ме вълнува скандалното му поведение. менсън е прекрасно интелигентно същество и пее меко казано подмокрящо. никой не ми въздейства по този начин. никога не ми омръзва да го слушам. има дарк излъчване и честно казано бих го скъсала от чукане, ахаха ;д

Ама той ще иска да те .... в окото :/ :D :D :D :D :D
Гнусна сиии :/ ... :D а и Джак Даниелс или къвто/квато е там ще те скъса от ревност :D ахахахахха

Fisherman
02-04-2015, 10:51
мен лично не ме вълнува скандалното му поведение. менсън е прекрасно интелигентно същество и пее меко казано подмокрящо. никой не ми въздейства по този начин. никога не ми омръзва да го слушам. има дарк излъчване и честно казано бих го скъсала от чукане, ахаха ;д

ти сигурно ше се подмокриш и от веселин маринов

m_nik
02-04-2015, 10:57
ти сигурно ше се подмокриш и от веселин маринов

:D :D :D :D солена влагааа нека ме обливааа :D

Ivaaaaa
02-04-2015, 11:10
ох, новата песен с аврилчето е много яка <3

би ли ме светнала за коя песен става въпрос. знам за bad girl, но тя не е нова

https://www.youtube.com/watch?v=yarnx49jhAs
eargasmic

haritov
02-04-2015, 18:18
https://www.youtube.com/watch?v=_oUp_JjPJok



най-големия

NomNomNom
02-04-2015, 20:22
пее меко казано подмокрящо
И новият албум е аввв, макар, че eat me , drink me и the high end of low са ми най- авввв

Ivaaaaa
02-04-2015, 21:11
и на мен това са ми любимите :Д
този със сигурност му се очертава като най-слаб, въпреки че слаб за стандартите на менсън е нещо като не чак толкова докарващо те до нирвана, хах :Д