PDA

View Full Version : Флешове



SummerHit
05-17-2013, 16:31
Така, от известно време съм се заканил да си сложа флешове и реших да пусна една тема за малко помощ по въпроса. Къде мога да си направя, трябва ли като си пробия ухото да чакам някакво време преди да почна да го разширявам, някакви съвети относно разширяването поддържането, а бе всичко с което можете да ми помогнете.

Знам че има и друг такива теми но ми трябва всичко на една място и моля без изразяване на мнение, тук съм за помощ, не да гледам какво мислят някакви непознати относно флешовете

marble
05-17-2013, 17:25
Добре, казвам от личен опит..
Първо си продупчи ушите, но не започвай на следващия ден да си разширяваш ухото. Изчакай поне две седмици.
После си купи разширителчета от 1мм до колкото там искаш и разширявай постепенно и не бързай например от 2 да отидеш на 5мм. Почиствай редовно с кислородна вода или просто вода със сол. Ако има проблем може да го мажеш с гентамицин.
Малък съвет.. Вземи си разширители от ибей или амазон-излиза в хиляди пъти по-евтино. Успех! :)

tori
05-17-2013, 19:01
И ползвай вазелин за разширителите или омекотяващо кремче някакво. Кислородната вода или водата със сол можеш да ги смениш със физиологичен разтвор.