PDA

View Full Version : Най-добрата приятелка на бившата. :/



Loken
05-17-2013, 17:13
Здравейте, попринцип пиша тук когато съм в наистина неизгодна позиция и тази е повече от неизгодна.На 15 съм съм(почти 16) и в края на миналата година за няколко месеца излизах с едно момиче, е нещата не станаха и скъсах с нея без абсолютно никакви драми и подобни, но проблема беше там, че се влюбих в най-добрата и приятелка, а дори тя да има нещо повече към мен предполагам, че няма да го покаже, за да не изгуби приятелката си.Доста съм опитвал и просто не се получава с чатове познати приятели и тем подобни.Идеята ми е, че ако прекара малко време с мене със сигурност ще си промени мнението понеже бившата ми(която в последствие разбрах, че е много проклет човек) и е наговорила доста гадни работи и то не само пред нея -_- та така де мислех си, че ще ми мине, че това е последната симпатия, ама не все още си мисля за нея и не знам какво да направя :/ просто съм в наистина прецакана позиция :/ мерси предварително, ако някой се опита да ми помогне :)

prosto_chovek
05-17-2013, 17:16
Ако имаш шанс с нея - давай. Пробвай. Нищо не губиш. Ако те отреже - голяма работа. Няма да е първата, няма да е и последната. ;)

Loken
05-17-2013, 17:20
Доста съм опитвал и просто не се получава с чатове познати приятели и тем подобни.

Мдае човек отрязвала ма е даже по нейни приятелки които са и мой ма е отррязвала, ама тва е само щото не ме познава, познаваме само от това което знае от оная скучубра.

102
05-17-2013, 17:21
Щом не се бориш.. не е любов......

Loken
05-17-2013, 17:23
Щом не се бориш.. не е любов......

Ем да за тва не съм спрял :D

xXxPETYAxXx
05-17-2013, 17:31
И защо си мислиш, че и тя има "нещо повече" към теб, след като те е отрязвала многократно?

Loken
05-17-2013, 17:32
Казах дори и да има няма как да разбера, защото сигурно би предпочела приятелката си пред мен сигурно.

prosto_chovek
05-17-2013, 17:33
Не си сигурен. Пробвай, бе!

Loken
05-17-2013, 17:44
Еми човек прав си, ама няма как да пробвам освен да и пиша, аз я виждам в училище, ама не е само да отида и да поговоря с нея.И с общи приятелки съм пробвал и пак, само щот оная пачавра и е говорила ''къв съм мръсен''.

prosto_chovek
05-17-2013, 17:46
Отивай да й докажеш какъв си.

Loken
05-17-2013, 17:47
От 3те коментара които написа си придобих много добро мнение за тебе мерси за надъхването, ама човек как да отида и да и докажа, нищо не ми идва в главата :D

prosto_chovek
05-17-2013, 17:48
Казали са й, в общи линии, че си боклук. Така да се каже. Значи отиваш, като джентълмен, говориш с нея, гледаш я в очите, правиш подходящи комплименти, държиш се мило с нея, усмихваш й се. Показваш й, че имаш нещо в главата и че не си това, за което са те представили. Не е толкова сложно. ;)

xXxPETYAxXx
05-17-2013, 17:48
Казах дори и да има няма как да разбера, защото сигурно би предпочела приятелката си пред мен сигурно.

А, да моя е грешката. Ама, казваш, че си опитвал с чатове, общи познати - канил ли си я на кафе/разходка?

Loken
05-17-2013, 17:50
(Y) проблема е, че тряа да я издебна сама :d

prosto_chovek
05-17-2013, 17:51
Не ти трябва да е сама. Трябва ти тя. Какво те бъркат тия около нея? Отиваш и говориш с нея.

Loken
05-17-2013, 17:51
А, да моя е грешката. Ама, казваш, че си опитвал с чатове, общи познати - канил ли си я на кафе/разходка?

Еми при няколкото ми опити за писане последвалите отговори бяха, че скоро съм наранил нейна добра приятелка -_-

Loken
05-17-2013, 17:52
Не ти трябва да е сама. Трябва ти тя. Какво те бъркат тия около нея? Отиваш и говориш с нея.

Ем да ама тя най-често е с тая бившата проклетата за тва ми трябва сама :D

prosto_chovek
05-17-2013, 17:54
И какво, като е с нея? Бившата ще те набие ли? Предполага се, че момичето знае, че тя е била с теб. Всичко е приключило. А ако толкова те бърка това, ако трябва, влез в часа й и я викни по спешност, обикновено ще излезе. Винаги има начин да бъдеш с нея сам.

Loken
05-17-2013, 17:56
И какво, като е с нея? Бившата ще те набие ли? Предполага се, че момичето знае, че тя е била с теб. Всичко е приключило. А ако толкова те бърка това, ако трябва, влез в часа й и я викни по спешност, обикновено ще излезе. Винаги има начин да бъдеш с нея сам.

Е знае, тя точно за това са и наговорени тея неща колко съм бил гаден :D само трябва да са реша и да са конслултирам с някой приятелка ;D

prosto_chovek
05-17-2013, 17:58
Виж сега, нормално е, щом едната ти е била бивша, да говори глупости за теб. Често срещана женска логика. Момичето, което харесваш, не те познава толкова много. Ако отидеш и й докажеш, че нямаш нищо общо с това, което й е казано, тя ще повярва на теб, защото ще го е видяла. От теб си зависи кого ще избере. Иди, бъд мъж, покажи й какъв си и вече си зависи от нея какво ще избере.

Loken
05-17-2013, 18:05
Виж сега, нормално е, щом едната ти е била бивша, да говори глупости за теб. Често срещана женска логика. Момичето, което харесваш, не те познава толкова много. Ако отидеш и й докажеш, че нямаш нищо общо с това, което й е казано, тя ще повярва на теб, защото ще го е видяла. От теб си зависи кого ще избере. Иди, бъд мъж, покажи й какъв си и вече си зависи от нея какво ще избере.

Да, това е то, гадното е, че не знам до каква степен съм ''гаден'' щото тая ''проклетата бивша'' искаше да се самоубива не знам си кво, и от това разбрах, че е супер филмирана и си мисля, колко човека съм убил според нейните представи :D

prosto_chovek
05-17-2013, 18:07
Абсолютно никакво значение няма до каква степен те е натопила едната, ако покажеш на другата, че си пич. Бъди себе си, дръж се готино с момичето, ще го оцени.

Loken
05-17-2013, 18:09
Ще опитам, ако успея ще пиша да благодаря, дано все пак да не е безразлична, а доколкото знам е скромно и стеснително момичето.

prosto_chovek
05-17-2013, 18:10
Нищо не губиш, ако пробваш. Нищо не губиш и ако те отреже. Единствено можеш да спечелиш, ако тя те хареса. ;)

Loken
05-17-2013, 18:11
Нищо не губиш, ако пробваш. Нищо не губиш и ако те отреже. Единствено можеш да спечелиш, ако тя те хареса. ;)


(Y) ! Мерси брат оценявам го :)

AnarchyBoy
05-17-2013, 18:12
жЕните са странно племе :)
ама спокойно отивай да говориш с въпросната мацка.. и да не ти пука за старата "скучубра" 8-)

prosto_chovek
05-17-2013, 18:13
Едно нещо да знаеш, каквото и да ти говорят жените, искат точно същото, което и ние. Просто го признават по - трудно. Постоянство и готино държение, това е.

Loken
05-17-2013, 18:14
жЕните са странно племе :)
ама спокойно отивай да говориш с въпросната мацка.. и да не ти пука за старата "скучубра" 8-)

Така е и btw и аз на скоро го научих тоя епитет мн яко :D :D

Loken
05-17-2013, 18:15
Едно нещо да знаеш, каквото и да ти говорят жените, искат точно същото, което и ние. Просто го признават по - трудно. Постоянство и готино държение, това е.

Мда дано стане ;с

prosto_chovek
05-17-2013, 18:17
Ако не стане, голяма работа. Както ти казах, няма да е последната.

AnarchyBoy
05-17-2013, 18:20
Бе момичета под път и над път.. к'во ти дреме?! ;) Стегни се не е първата няма и да е последната ;)
Отиваш държиш се "пичоВско" и това е :)..
Ииии, дам, както prosto_chovek каза.. жените са такива.. същества, че тя може да изкриви, всичко да изглежда, че ти го искаш, а всъщност тя да го иска :D

Loken
05-17-2013, 18:21
Ако не стане, голяма работа. Както ти казах, няма да е последната.
!

prosto_chovek
05-17-2013, 18:22
А ти какво чакаш? Защо не си тръгнал вече?

Loken
05-17-2013, 18:22
Бе момичета под път и над път.. к'во ти дреме?! ;) Стегни се не е първата няма и да е последната ;)
Отиваш държиш се "пичоВско" и това е :)..
Ииии, дам, както prosto_chovek каза.. жените са такива.. същества, че тя може да изкриви, всичко да изглежда, че ти го искаш, а всъщност тя да го иска :D
хахаха точно така, и да прави сте и 2мата оная Скоучубра(така се пишело :D) е крива ;д

Loken
05-17-2013, 18:25
А ти какво чакаш? Защо не си тръгнал вече?

Еми ще нацеля удобния момент, ще говоря с някоя нейна приятелка кога мога да я нацеля сама или с някоя моя позната и ще действам ;d

AnarchyBoy
05-17-2013, 18:26
:lol:Аре, заминавай, а утре да разказваш. 8-)

prosto_chovek
05-17-2013, 18:27
Удобният момент е най - близкият момент. Повярвай ми. Когато аз харесвам момиче, ако няма как да я видя на живо, търся я и й намеквам по един или друг нчаин, че я харесвам, или й го казвам в прав текст. Последното го избягвам по интернет, защото това за мен са неща, които се казват на живо. Обаче ако й имаш телефона - ето сега я покани да излезете. Примерно.

102
05-17-2013, 18:27
Доста путкарско мислене....

Loken
05-17-2013, 18:29
Доста путкарско мислене....

Повярвай ми има защо да постъпвам така.

AnarchyBoy
05-17-2013, 18:36
:lol: