PDA

View Full Version : Болки при вкарване на пениса !



Neli_
05-17-2013, 18:52
Здравейте ,
моят проблем е , че когато правя секс всеки път при проникване на пениса на моят приятел във вагината ми ме боли страшно много първите 3-4 мин. на Вас случвало ли ви се е ??? и според Вас какво може да е проблема ? ???

Fisherman
05-17-2013, 19:01
На доктор

AnarchyBoy
05-17-2013, 19:03
лице-длан..

Neli_
05-17-2013, 19:07
лице-длан.. а дано на тебе никога да не ти се случва , че повярвай ми не е приятно :)

AnarchyBoy
05-17-2013, 19:07
:lol:

Neli_
05-17-2013, 19:10
:lol:

този форум е за споделяне и даване на съвети за проблемите на хората , а не е нужно да се присмиваш на хорското нещастие .. по добре не си давай мнението при положение , че не помага на никого ;) ;)

102
05-17-2013, 19:12
Тясна си, като родиш ще се оправи положението.

Neli_
05-17-2013, 19:14
Тясна си, като родиш ще се оправи положението.
Добре , много Ви благодаря :)

102
05-17-2013, 19:18
А, казвам ти само кво съм чувал от момиче, което е ходило на лекар за подобен "проблем".... по-добре и ти посети чичо доктор.

AnarchyBoy
05-17-2013, 19:21
Здравейте ,
моят проблем е , че когато правя секс всеки път при проникване на пениса на моят приятел във вагината ми ме боли страшно много първите 3-4 мин. на Вас случвало ли ви се е ??? и според Вас какво може да е проблема ? ???


този форум е за споделяне и даване на съвети за проблемите на хората , а не е нужно да се присмиваш на хорското нещастие .. по добре не си давай мнението при положение , че не помага на никого ;) ;)


Добре моме ето :)
на Вас случвало ли ви се е ??? - Не момче съм, но се е случвало на мацка с която съм бил
решението: лубрикант.. по дълга любовна игра.. и прочие..
и според Вас какво може да е проблема ? ??? - Тясна си.. :)
решението: чакай да станеш мама, или просто погледни какво съм написал 2 реда по нагоре ;)
Близко да акъла е.. ;)

Happy now?! Можеше и да си отговориш сама, но нали трябва да хабиш Интернет пространство, що пък да не?! :?

То и аз някога питах, интересувах се и задавах въпроси, ма това вашето не прилича на нищо..
аман от малоУмни въпроси :D

Neli_
05-17-2013, 19:29
Добре моме ето :)
на Вас случвало ли ви се е ??? - Не момче съм, но се е случвало на мацка с която съм бил
решението: лубрикант.. по дълга любовна игра..
и според Вас какво може да е проблема ? ??? - Тясна си.. :)
решението: чакай да станеш мама, или просто погледни какво съм написал 2 реда по нагоре ;) Близко да акъла е.. ;)

Happy now?! Можеше и да си отговориш сама, но нали трябва да хабиш Интернет пространство, що пък да не?! :?

То и аз някога питах, интересувах се и задавах въпроси, ма това вашето не прилича на нищо..
аман от малоУмни въпроси :D
като си толкова умен защо не задаваш твоите УМНИ въпроси --- този сайт е направен за задаване на проблемни въпроси който касаят наистина хората който ги задават и по възможност ако някой знае отговора дава своята гледна точна над нещата и се опитва да помогне по някакъв начин на човека чийто въпрос е задал - като не ти понася просто не чети нашите "малоумни" въпроси :)

DisappointedDreamer
05-17-2013, 19:35
Абе, какъв акъл и давате? Кви мами??!?!!

Авторке, лубрикант и по-голяма любовна игра преди проникване. Нека вкара пръст, два - заигравка;блабла, и чак тогава пенис.

Neli_
05-17-2013, 19:39
Абе, какъв акъл и давате? Кви мами??!?!!

Авторке, лубрикант и по-голяма любовна игра преди проникване. Нека вкара пръст, два - заигравка;блабла, и чак тогава пенис.
добре , ще пробваме много ти благодаря :)

AnarchyBoy
05-17-2013, 19:41
Абе, какъв акъл и давате? Кви мами??!?!!

Авторке, лубрикант и по-голяма любовна игра преди проникване. Нека вкара пръст, два - заигравка;блабла, и чак тогава пенис.

Емм, Маги и аз т'ва казах де :D

DisappointedDreamer
05-17-2013, 19:42
+ Ако скоро си си изгубила девствеността (плюс/минус няколко дни) може и това да е проблема. И мен ме боли и любовната игра помага. Успех и използвайте предпазни мерки!

FuCKkK13
05-17-2013, 19:52
Абе, какъв акъл и давате? Кви мами??!?!!

Авторке, лубрикант и по-голяма любовна игра преди проникване. Нека вкара пръст, два - заигравка;блабла, и чак тогава пенис.
това.. и голяма вероятност да си тясна

Neli_
05-17-2013, 20:04
Много Ви благодаря на всички , оценявам отговорите Ви :) и задължително секс с презерватив ;)

xXxPETYAxXx
05-17-2013, 20:10
1.Той ли ти е първия?(Ако не, с друг изпитвала ли си болки?По-надарен ли е от евентуални бивши?)
2.Достатъчно ли си възбудена, когато започвате?

Neli_
05-17-2013, 20:57
1.Той ли ти е първия?(Ако не, с друг изпитвала ли си болки?По-надарен ли е от евентуални бивши?)
2.Достатъчно ли си възбудена, когато започвате?
1 Не не ми е първият , горе долу пенисите са еднакви на големина
2 да достатъчно възбудена съм

nosferatu23
05-17-2013, 21:30
Здравейте ,
моят проблем е , че когато правя секс всеки път при проникване на пениса на моят приятел във вагината ми ме боли страшно много първите 3-4 мин. на Вас случвало ли ви се е ??? и според Вас какво може да е проблема ? ???

Може да имаш начални симптоми на хепатит , направи си изследване

Neli_
05-17-2013, 21:46
Може да имаш начални симптоми на хепатит , направи си изследване

и какво общо има хепатита с това ???

nosferatu23
05-17-2013, 21:47
Имаш ли смущения в съня ?

Neli_
05-17-2013, 22:17
Имаш ли смущения в съня ?

Не

ireallyloveu
05-17-2013, 22:32
не мисля, че изобщо има нужда от лекарска намеса. след като след тези 3-4 минути, вече не те боли, значи не си била достатъчно възбудена. не може да те боли и да има проблем и след малко да се оправи всичко. просто по-дълга любовна игра/лубрикант и късмет следващият път : ))

Neli_
05-17-2013, 22:38
не мисля, че изобщо има нужда от лекарска намеса. след като след тези 3-4 минути, вече не те боли, значи не си била достатъчно възбудена. не може да те боли и да има проблем и след малко да се оправи всичко. просто по-дълга любовна игра/лубрикант и късмет следващият път : ))

Благодаря :)

dimitar_ak
05-18-2013, 06:01
Вероятно си още суха, когато прониква. Не бързайте или ползвайте лубрикант докато се нагодите един към друг.