PDA

View Full Version : Съвет



peti123
05-17-2013, 20:37
Здравейте , на 17 години съм и от 3-4 месеца се занимавам с едно момче. Той е с 4 години по-голям от мен и смея да кажа , че е имал доста жени в живота си , само за секс и една по-сериозно , с която е ходил 2 години. Проблема е там , че аз наистина го харесвам , той го знае , но някак си не мога да се отпусна. Мисля постоянно дали има смисъл да съм с него , дали ще ме излъже и остави , дали още мисли за старата си приятелка и такива.Той ми е казвал ,че иска да е с мен сериозно, но аз така и не мога да се отпусна като хората и някак си се държа по-отдръпнато на моменти. Той не е от типа момчета , които ще ми се обеснятват в любов, понякога се прави и се сърди за глупости , не ме търси с дни, а аз си падам инат и също не искам да го търся първа. Чудя се какво да правя , има ли смисъл да се мъча за нещо по-сериозно , смея да твърдя,че не съм много сериозна , а ми се иска да е така. Какво бихте направили на мое място , случвало ли ви се е? Как смятате ,че трябва да подходя?

prosto_chovek
05-17-2013, 20:41
Спри да мислиш дали ще те излъже или остави, ако е сериозен, няма да го направи. А това можеш да разбереш само ако си с него. Не би трябвало да го мислиш толкова.

Violenza
05-18-2013, 06:23
Пробвай. Но не си го навивай прекалено много на пръста, приеми, че може и да не се получи.

xXxPETYAxXx
05-18-2013, 10:34
Подкрепям горните 2 коментара. Ако не опиташ - никога няма да разбереш, какво би станало, така че по-смело. Дори и да не се получи. какво от това - ще го преживееш. ;)

GShock
05-18-2013, 11:41
Why girls like douchebags?

Amore-Mio*
05-18-2013, 13:22
Не го мисли - това ще развали нещата.
Пробвай и виж какво ще стане. Инак, ако още от началото си предубедена, че няма да се получи, че те лъже и така нататък - няма да траят нещата дълго.

r0073x
05-18-2013, 13:52
Стига да има тръпка, да те заобича, може да се промени коренно. Аз, самият, не съм много цвете за мирисане, но като се сетя, колко много се бях променил, докато бях с бившата ми... (към добро, разбира се) :)

peti123
05-21-2013, 14:15
а като не ме е потърсил 5 дена , как трябва да се държа сега аз , при положение , че той се държи все едно нищо не е станало?

krissssy
05-22-2013, 11:59
Говори с него,трябва да има разговори. Не можеш да го съдиш за миналото му. Важното е че сега е с теб. Предишните му връзки нямат значение. Нормално е да се притесняваш,но всеки човек се променя. Аз съм в подобна ситуация,ако имаш нужда от съвет можеш да ми пишеш на лично съобщение. :)