PDA

View Full Version : Защо има толкова много джипсита в България :(



Uzerneim
05-17-2013, 22:02
10%... тва е гадно. Защо е разрешено да има 10% популация от друг вид раса в нашата държава :( Нямам против расите ама е гадно като са цигани, защото не са от най-работливите, моралните и мирните :( Апф... Какво ще правим? Не може ли някак си човек да получава детски надбавки и тн. базирано на това каква заслуга има и какво е допринесъл. И по селата да е забранено да има повече от 50% хора от други раси. Гласувам за АТАКА, питах ВСИЧКИ (поне 30 човека да съм питал) и нито един не каза, че ще гласува за ГЕРБ а пак са на власт :(

Мисля да стана Айран Мен и да ви изгоря всичките :(

machoka
05-17-2013, 22:33
Не знам, ама варненци къртят. Уж целият им град беше на протести, но там ГЕРБ пак водят. ЧЛЕН за пропагандистите.

yakuza_
05-17-2013, 22:41
То като цяло българина, плюха по БСП и ГЕРБ (уж не искат комунисти) и накрая и 2те партии с половината вот :D

nosferatu23
05-17-2013, 22:42
10%... тва е гадно. Защо е разрешено да има 10% популация от друг вид раса в нашата държава :( Нямам против расите ама е гадно като са цигани, защото не са от най-работливите, моралните и мирните :( Апф... Какво ще правим? Не може ли някак си човек да получава детски надбавки и тн. базирано на това каква заслуга има и какво е допринесъл. И по селата да е забранено да има повече от 50% хора от други раси. Гласувам за АТАКА, питах ВСИЧКИ (поне 30 човека да съм питал) и нито един не каза, че ще гласува за ГЕРБ а пак са на власт :(

Мисля да стана Айран Мен и да ви изгоря всичките :(

Защо е разрешено да има джипсита.......хм много интересен и труден за мен въпрос

Може би поради същата причина в щатите има мексиканци и ги пускат нарочно после им дават визи , в германия турци и поляци , в македония 50% албанци , в англия бангладешци и индийци , в швеция мароканци , в дания алжирци , в гърция пакистанци и подобни утайки също ги пращат във временни лагери и след тва дават им гражданство , във франция малиици и камбоджанци , в русия чеченци ...............Сега остава да се запиташ случайност ли е съвпадението като в България във всички тея държави , или не е точно случайност.........тъпите утайки се контролират лесно , не се дигат на бунтове , можеш да ги излъжеш лесно , подкупиш лесно , не им пука кви закони ще им прекараш , те са свикнали на много малко и нямат претенции , дестабилизират основната популация по тоя начин , където е била пусната утайката , икономиката е почнала да умира , да не говорим че работят на по малко от коренното население и подбиват пазара.......мноооо е сложно и има много кинти намесени , тъй че не може да се спре , живей си тъй и радвай докато не са станали 90% , сега са 10%

FasterBeach
05-17-2013, 22:48
да мрат тия глисти бе
да се махат от държавата... скапани пришълци

nosferatu23
05-17-2013, 22:49
Ми няма да се махат щото гласуват ве , за по кебабче бира и кючек на площада , бате

LovEsIckk
05-17-2013, 22:56
Система.
Гадна система!

FasterBeach
05-17-2013, 22:58
тва тряа някой ударен в главата да дойде на власт.. такъв като Воленчо
ама тва ш'е доведе до някои други нежелани ефекти.. ;\

nosferatu23
05-17-2013, 23:07
тва тряа някой ударен в главата да дойде на власт.. такъв като Воленчо
ама тва ш'е доведе до някои други нежелани ефекти.. ;\
докато не го екзекутират като кенеди примерно или линкълн ;) като не им ходи по свирката ще падне