PDA

View Full Version : Изгледайте този филм - BAKLAVA



Wax
05-18-2013, 14:18
http://www.youtube.com/watch?v=zpjm0q6Aw2g

Доста поучителен филм...

Uzerneim
05-18-2013, 14:28
Изгледах го и.. много добър филм, браво! Благодаря, че ми го показа.

Едит: Окей, сериозно, стигнах до някъде и не ми харесва. Виждал съм и един друг такъв, само където беше HD и актьорската игра беше много по-добра (не си спомням името но беше абсолютно същия замисъл). Има ужасно много и гнусно насилие във филма и не виждам как подобен филм може да бъде поучителен. Едната част от аудиторията вече ще си е взела нужната поука от анализите по живота, само където ще бъде ужасно натъжена и погнусена от филма. Имаше ужасни и ненужни сцени. А другата част и окото не би й мигнало и в най-ужаните сцени, защото не им пука особено. Те също няма да си извадят поука. И все пак, не насилието, ужасите, гнусотиите в един филм го правят поучителен, а начина по който те са поднесени.
За да си изградиш имунитет против дадена отрова ти взимаш малко по малко, а всеки ден живота ни поднася достатъчно количество. Който е достатъчно здравомислещ да го осъзнае го прави, за това казвам, че подобни филми са напълно излишни.
А и все пак човек, който би се навил да гледа подобен филм с цел поука, не би му било нужно подобно нещо.
Тези, на който истински им е нужна такава поука най-малко ще разберат от подобен филм.

RagioL
05-18-2013, 15:31
А какво стана с eRepublik, на какви позиции сме в момента?

prosto_chovek
05-18-2013, 16:16
Евалата, Светльо, готин филм е. :)

Supermassive____
05-18-2013, 16:21
Не е кой знае какво, но за България става ;д

prosto_chovek
05-18-2013, 16:23
Не подценявай българското! Вчера ми взеха нтервю от радио Христо Ботев, който иска, може да чуе на 24ти май, там казах защо. :D

Wax
05-18-2013, 23:54
А какво стана с eRepublik, на какви позиции сме в момента?

Аз съм добре - направих над 100k exp. :3
Иначе в момента понасяме удари от три страни - Турция, Сърбия и Румъния.
А балканските страни са най-напред в играта.

RagioL
05-20-2013, 11:13
Хвърлих едно око на играта, повечето ни територии са в пустинята баси.