PDA

View Full Version : Влюбена съм



Тошка
05-18-2013, 18:30
Здравейте..
Попринцип не обичам форумите, но за случая реших да направя изключение.

Искам да ви разкажа моята кратка история и да ви помоля за съвет.

От Кюстендил съм, на 13 съм и съм влюбена в най-сладкият мъж на света, той е просто перфектен, мил, сладък и знае как да се държи с всеки, също така е и много начетен и умен.
Проблема е, че той не ме забелязва, най-вероятно защото той е на 18 :(
А аз съм малка, 13 годишна пикла.. :(
Синеок, висок, атлетичен,умен, много е сладък и много добре се държи с мен :( и има най-сладкото куче - немска овчарка е ;3
Понякога лъжа, че сестра ми много обича кучето, и я карам да си играе с овчарката, за да може аз да прекарам малко време с него, а той е внимателен и мил. Когато погледите ни се засекат направо умирам.
Той е добрият батко на квартала, излиза да се набира пред тях на лостовете и пуска кучето, всички деца го обожават, говорят си, играят си с кучето, той ги вдига и си играе с тях, много е мил и внимателен. :(
Но не ме забелязва, аз се опитах да му намекна на няколко пъти, даже се опитах да го целуна, но той май не се усети. :(
Не знам какво да правя много съм влюбена в него.. Толкова е умен и добър и мил и сладък и всичко е ;3 ..
Страх ме е, той тази година е абитуриент, и съответно на есен ще влиза студент. Искам да съм с него :( Да го гушкам и да го целувам. А той ще влезе да учи, много ме е страх, хора помагайте!
Кажете ми какво да правя? Как да му привлека вниманието? Искам го! :? Моля ви :( Влюбена съм :x

prosto_chovek
05-18-2013, 18:34
Кажи му в прав текст това, което казваш на нас. Ако той изпитва същото към теб, ще ти отвърне. Ако не - няма страшно, няма да е последният. ;)

DisappointedDreamer
05-18-2013, 18:35
Влюбена съм :x



Тошке, намери формула за ускорител на растежа.

Wednesday666
05-18-2013, 18:44
Той говори ли си с теб?
Проявява ли някакъв по-различен интерес?

Не знам защо питам, тъй като е малко вероятно 18 годишно момче да хлътне по 13 годишно момиче, не е невъзможно, ама е малко възможно.

Тошка
05-18-2013, 18:48
prosto_chovek - не мога, в живота му има друго момиче.. те вече не са заедно, но съм го виждала да говори по телефона, с много болка.. понякога го виждам как стой на гаража си и плаче.. :(

DisappointedDreamer - не разбрах?

Wednesday666 - Дааа, говори с мен :( И понякога ме гушка, но първо аз му се бутам, а и той ме гушне някакво само за да ми направи хубаво все едно, а после ме пуска веднага. :(
Искам го. :(

DisappointedDreamer
05-18-2013, 18:50
Няма да те погледне 18 годишен. Дечко си :с

Wednesday666
05-18-2013, 18:52
Ами все си мисля, че е малко голям за теб и е слабо вероятно да те харесва по този начин, но пробвала ли си да му кажеш?
Смисъл да, ясно, пробвала си да го целунеш, но говорила ли си за чувствата си?

DisappointedDreamer
05-18-2013, 18:58
^И ко ще постигне тъй? Оня ще се разчувства и ще бъдат Ромео и Жулиета (без трагичния край)?

Wednesday666
05-18-2013, 19:00
^И ко ще постигне тъй? Оня ще се разчувства и ще бъдат Ромео и Жулиета (без трагичния край)?

Не, ако седне и говори с него, той да й обясни нещата, поне няа да е толкова кофти.
Ние к'во, ще си плямпаме, ама в крайна сметка сме непознати и странични хора.
Нека иде говори с него, да й каже, че не е заинтересован, да й е гадно нек'во време и да го преживее.

Тошка
05-18-2013, 19:00
DisappointedDreamer - знам, мен това ме притеснява, но смятам, че мога да му предложа много. :)

Wednesday666 - Знам, че е голям за мен :( пробвах да му кажа, но все не можем да останем сами :( все е пълно с хора около нас, аз постоянно го прегръщам, бутам му се, говоря си с него, смея се на шегите му, но когато ме погледне се изчервявам и не мога да му кажа. Поне да останем сами. :(

prosto_chovek
05-18-2013, 19:02
Не ти трябва да сте сами. Но и с тази разлика на тези години, мисля, че е по - добре да си търсиш някой на твоите години. Идеализираш баткото.

DisappointedDreamer
05-18-2013, 19:12
Какво можеш да му предложиш?

Тошка
05-18-2013, 19:13
Но аз го искам :( Много съм влюбена, момчетата на моите години, само ме обарват и ме закачат, а той е мил и романтичен.. знам го :( говорили сме си.. много е добричък.. много е сладък :( искам го!

Тошка
05-18-2013, 19:14
DisappointedDreamer - Мога да му предложа любов, целувки, щастие, ще го гушкам и ще го обичам. :)

analgin
05-18-2013, 19:20
"От Кюстендил съм, на 13 съм и съм влюбена в най-сладкият мъж на света " въпросният 18 годишен мъж могат да го съдят и все пак , ако си много по-зряла от връстниците си мх може би не знам , но ако момчето е сериозно не знам дали би тръгнал с малолетна , изчакай да навършиш 14 по-добре , но тогава не скачай на 20 годишните .
Не знам дали любовта ти ще остане несподелена , но все пак има много красота и невинност в историята , като цяло е нещо като първите уроци , които те променят и те карат да израстнеш емоционално

Тошка
05-18-2013, 19:27
:( Добре аз ще направя 14 юли месец :( Това не мисля, че е от значение.. :( той пак ще е на 18 :( 4 години не смятам, че са голяма разлика.. много го искам :(
Сладък е! Умен е, и красив.. и има прекрасна брада.. :(
Офф не знам какво да правя :( .. Дали ако му кажа, имам някакъв шанс?

analgin
05-18-2013, 19:28
и учи в богословски факултет ?

prosto_chovek
05-18-2013, 19:30
:( Добре аз ще направя 14 юли месец :( Това не мисля, че е от значение.. :( той пак ще е на 18 :( 4 години не смятам, че са голяма разлика.. много го искам :(
Сладък е! Умен е, и красив.. и има прекрасна брада.. :(
Офф не знам какво да правя :( .. Дали ако му кажа, имам някакъв шанс?

Еми пробвай, де. Помисли си реално какво ще загубиш, ако пробваш? Нищо. Пробвай. Едва ли ще стане, но нищо не ти пречи да търсиш щастието. :)

Тошка
05-18-2013, 19:31
Той завърши тази седмица, а доколкото зная ще учи в Симеоново, УНСС и още 2 ама ги забравих :( смисъл един от тях.

analgin
05-18-2013, 20:23
да , ако са и четирите надали ще има време за сериозна връзка

prosto_chovek
05-18-2013, 20:24
:D

Тошка
05-18-2013, 20:45
:( Много съм влюбена, той е идеалният за мен :(
но съм много срамежлива.. :( а и факта, че той тъжи за друга ме притеснява :( И не искам да го гледам тъжен, защото и аз съм тъжна, когато той е.. :(

prosto_chovek
05-18-2013, 20:49
Виж сега, вкарваш се в истории, които са без основание. Той е голям за теб. Както ти казах, ако искаш, отивай да му признаваш, че го харесваш, няма лошо. Съдбата обича смелите. Обаче това вече ми звучи пресилено - когато е тъжен, и ти да си. Успокой се малко, всичко е наред.

SHPAIdURmeN
05-19-2013, 07:14


Тошке, намери формула за ускорител на растежа.

:D :D :D хаахахахха

Tsukuda_Hiroshi
05-19-2013, 10:21
DisappointedDreamer - знам, мен това ме притеснява, но смятам, че мога да му предложа много. :)


Всъщност нищо не можеш да му предложиш освен секс, което дори може да му навлече беля. Момчето е на възраст, в която вече трябва да мисли за образованието си, а не да търчи след разгонени (влюбени) момиченца. След време, когато иска сериозна връзка, евентуално жена и деца, то ти още няма да си се наживяла. Ще ти е до дискотеки, излизания, пиянски вечери...
Нали не си мислиш, че ще те чака? Коя си ти? Една от многото по света, която си мисли, че има чувства. Нищо няма да стане между вас и това е от ясно по-ясно, колкото и да ти се иска някой да ти каже "не се предавай"...
Седни си на детския задник и си учи уроците! Прочети някоя друга книжка... Играй на фунийки... Бе прави си детските работи и остави батковците на спокойствие. Рано ти е още!

DisappointedDreamer
05-19-2013, 10:26
Всъщност нищо не можеш да му предложиш освен секс, което дори може да му навлече беля. Момчето е на възраст, в която вече трябва да мисли за образованието си, а не да търчи след разгонени (влюбени) момиченца. С

Абе, не е така. Секс не може да му предложи. По скоро, не бива да му предлага.
Защо има определена възраст, на която трябва да мислиш определени неща? Така както има хора, които на 18 години гонят образование, така има и такива, които на същата възраст имат различни приоритети - работа/дискотеки/дрън-дрън. Не можеш да си сигурен какво е момченцето на авторката.

Пък и, от кога това, че учиш висше образование означава, че автоматично трябва да отбягваш всякакви контакти с момичета? Точно обратното се получава в действителност, според мен. :)

anonymous708973
05-19-2013, 10:30
Няма да те погледне 18 годишен. Дечко си :с

И аз така смятам, за съжаление...

shmatarok
05-19-2013, 11:15
Всъщност нищо не можеш да му предложиш освен секс, което дори може да му навлече беля. Момчето е на възраст, в която вече трябва да мисли за образованието си, а не да търчи след разгонени (влюбени) момиченца. След време, когато иска сериозна връзка, евентуално жена и деца, то ти още няма да си се наживяла. Ще ти е до дискотеки, излизания, пиянски вечери...
Нали не си мислиш, че ще те чака? Коя си ти? Една от многото по света, която си мисли, че има чувства. Нищо няма да стане между вас и това е от ясно по-ясно, колкото и да ти се иска някой да ти каже "не се предавай"...
Седни си на детския задник и си учи уроците! Прочети някоя друга книжка... Играй на фунийки... Бе прави си детските работи и остави батковците на спокойствие. Рано ти е още!

Не бих могла да го кажа по-добре.

И авторке, ако му признаеш и той не ти отвърне на чувствата, най-много да си развалите приятелството или каквито там са ви отношенията в момента.

Tsukuda_Hiroshi
05-19-2013, 12:45
Абе, не е така. Секс не може да му предложи. По скоро, не бива да му предлага.
Защо има определена възраст, на която трябва да мислиш определени неща? Така както има хора, които на 18 години гонят образование, така има и такива, които на същата възраст имат различни приоритети - работа/дискотеки/дрън-дрън. Не можеш да си сигурен какво е момченцето на авторката.

Пък и, от кога това, че учиш висше образование означава, че автоматично трябва да отбягваш всякакви контакти с момичета? Точно обратното се получава в действителност, според мен. :)

Няма определена възраст, на която трябва да се мислят определени неща. Просто определените неща започваш да си ги мислиш на определена възраст. Не може 5-6 годишно дете да се интересува от ядрен синтез, примерно, докато след време може пък точно това да го интересува същото дете. На определени години, психически човек не е узрял за дадени идеи и възгледи.
И да - наистина различни хора на еднаква възраст имат различни приоритети. Просто от описанието на авторката, останах с убеждението, че приоритетите на нейния възлюбен не са наркотиците, алкохола и леките жени. За съжаление, никой от нас не го познава лично освен нея и единственото, на което можем да се доверим е нейното пристрастно мнение.
А относно висшето и момичетата - явно не си ме разбрала. Имах предвид, че няма студент да седне да се занимава с пикли, но не исках да го кажа точно така. То е ясно, че като влезе в университета ще се запознае с много нови момичета (които не са на 13!!!), ще създаде контакти, връзки. Ще си намери приятелка, преди това ще си намери още поне 4-5...

T-Rawww
05-19-2013, 14:05
Любовта ви щеше да бъде по-възможна ако ти беше на 18, а той на 22 :д

girlwithblueeyes
05-19-2013, 18:41
Детенце си . Просто нямате бъдеще заедно права е Маги ,че няма какво да му предложиш .
Ще го преживееш .
Просто няма какво да предложиш ти на 13 години на момче на 18 при това което ще заминава да учи в друг град .

strawberry88
05-19-2013, 21:49
Откажи се и си харесай някой по-малък.

sicknessprevails
05-19-2013, 22:15
Аз съм баткото който се набира на лоста и аз много те харесвам , между другото нямам против педофилията :smt008

Wednesday666
05-20-2013, 04:07
Аз съм баткото който се набира на лоста и аз много те харесвам , между другото нямам против педофилията :smt008

:lol: Дааааа бе, добре.
На 17 ли завършваш? :lol:

girlwithblueeyes
05-20-2013, 06:35
Пхаа не Сряда до 7 клас са до 15 Юни . Ако това имаше предвит :lol:

AnarchyBoy
03-03-2014, 14:48
:lol:

funkey
03-03-2014, 17:32
Тва е незаконно бе

AnarchyBoy
03-13-2016, 17:59
И к'во стана в крайна сметка, тръгнахте ли? ;д

Wednesday666
03-16-2016, 08:15
И к'во стана в крайна сметка, тръгнахте ли? ;д

Мисля, че е открила, че не си заслужаваш ;)

AnarchyBoy
03-16-2016, 17:48
Мисля, че е открила, че не си заслужаваш ;)

Моля?

AnarchyBoy
03-16-2016, 17:50
:lol:

baby_baby
03-26-2016, 09:24
Едва ли не е обърнал внимание като си се опитала да го целуне а просто не те харесва и не е искал да го целуваш защото си малка все пак е на 18 и едва ли ще си хареса 13 годишна нормално е да се държи добре с теб това обаче не значи че те харесва