PDA

View Full Version : КЪДЕ СТЕ СВИНЕ



wakethedead
05-18-2013, 19:21
КОЙ Е ШАМПИОНАА ДА ЧУЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

prosto_chovek
05-18-2013, 20:17
ААААААААААААААААААААААААА АААААААААААААААА! турция е вашата родина, милко балев вашия баща!

wakethedead
05-18-2013, 20:30
НЕ ИСКАМЕ БОГАТСТВА
НЕ ИСКАМЕ ПАРИ
А ИСКАМЕ ЧОРБАРИ
С ОТРЯЗАНИ ГЛАВИ

НЕ ИСКАМЕ ПОЛИЦИЯ
НЕ ИСКАМЕ КОРДОН
А ИСКАМЕ НАСИЛИЕ
И ЛЕВСКИ ШАМПИОН

А ЛЕВСКИ ШАМПИОН АЛЕ АЛЕ ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!! 27 <3

FasterBeach
05-18-2013, 20:40
ЛЕВСКИ ФЪТЪУЪ БЕ !!!!

FasterBeach
05-18-2013, 20:42
темата е приключена
админееее, може да лок



мухаха

yakuza_
05-18-2013, 20:46
Левски е мъртъв.

wakethedead
05-18-2013, 20:51
мъртАв ли е ;dd

MaLyKoLiU
05-18-2013, 20:52
Доста жалко вместо да се радваш и да обичаш отбора който подкрепяш, да правиш теми в които сипеш хейт по противников отбор...

Там е и разликата между червените фенове и сините фенове.
Първите обичат, другите мразят. :)
И все пак понякога се срещат различни и от двете страни... :)

wakethedead
05-18-2013, 20:54
хахаххахахХАХАХАХ умирай свиньооо
ние носим име на светиня ,а вие на изрод от чужбина
САМО ЛЕВСКИ

MaLyKoLiU
05-18-2013, 20:58
Ъъъ, добре...
Къде в ЦСКА е името на изрод от чужбина? И знаеш ли въобще какво означава съкращението ЦСКА?
И да носите името на светиня и само го излагате в чужбина... :) и не само...

Честита ви победа, живи и здрави. :)

FasterBeach
05-18-2013, 20:59
Доста жалко вместо да се радваш и да обичаш отбора който подкрепяш, да правиш теми в които сипеш хейт по противников отбор...

Там е и разликата между червените фенове и сините фенове.
Първите обичат, другите мразят. :)
И все пак понякога се срещат различни и от двете страни... :)
мозъчно антонимен си

wakethedead
05-18-2013, 21:00
целуни синия кур армеецо? Тихи ви искам МУРА идва отново! ;)

Nevrotika
05-18-2013, 21:03
Е хубаво пускате тема ,ама никой не благодари на съдията ,който ,ако не беше и той говедо , мача щеше да се развие различно. Но и лудогорец са си виновни 2-3 чисти положения имаха ,но ги изпуснаха . Да ви е честита победата радвайте се...

MaLyKoLiU
05-18-2013, 21:07
Ахахаха, Мура ли бе?
Хайде да не почваме на тема евроидиотизъм, че сте ненадминати. ;)

wakethedead
05-18-2013, 21:12
Личи си ,че ги разбираш нещата. Само че комунизма мина ,а с него заминаха и успехите на цС*ка. Когато гледаш любимия си отбор на 1/4 в ЛЕ и в групите на ШЛ ела пак да ми говориш кой е бил евроидиота.

nqmaznacheniee
05-18-2013, 22:07
Там е и разликата между червените фенове и сините фенове.
Първите обичат, другите мразят. :)


айде айде не ни разсмивай. И на двата отбора масата фенове са лекенца


иначе браво на говедата - има дерби, има и пълен стадион, обикновено повечето по принцип и по тв-то не ги гледат

DieselBlood
05-19-2013, 10:04
БЪЛГАРИЯ МРАЗИ ЦСКА!!!!!!!!!!!

DarkTemplar
05-19-2013, 10:20
Ей голямо мучене пада. :D

Supermassive____
05-19-2013, 15:46
Какво е небето? - СИНЬО!
Какво е морето? - СИНЬО!
Какви са очите на Апостола? - СИНИ!
Какъв е гъза на маймуната? - червен!
Кой е шампиона? - ЛЕВСКИ оле,оле,оле :smt007

MaLyKoLiU
05-19-2013, 16:46
Каква е кръвта? - Червена!
Какво е сърцето? - Червено!
<3

FasterBeach
05-19-2013, 18:44
бах тва сърце... ма то безсмъртно бре

karzon
05-19-2013, 18:46
хахаххахахХАХАХАХ умирай свиньооо
ние носим име на светиня ,а вие на изрод от чужбина
САМО ЛЕВСКИ

ЛЕВСКИ ДО ГРОБ

FasterBeach
05-19-2013, 18:48
tarnovo

granger
05-19-2013, 19:26
Миличките, сигурна съм, че 90% от вас нямат и идея кой е капитан на Левски без да проверят в нета :lol: Иначе дерзайте,де!
Грух,грух и целувки!

wakethedead
05-19-2013, 21:25
грухтенето е патент на сектор Гей

psychopath
05-20-2013, 10:43
Доста жалко вместо да се радваш и да обичаш отбора който подкрепяш, да правиш теми в които сипеш хейт по противников отбор...

Там е и разликата между червените фенове и сините фенове.
Първите обичат, другите мразят. :)
И все пак понякога се срещат различни и от двете страни... :)

ти ли го казваш това?
ти ли ще ми обясняваш разликата, дето не си бил на 1 дерби и сигурно изобщо на мач на чорбата...
стига си се плюнчил, казал съм ти тема футбол да не я коментираш, може да се правиш на тарикат пред селските пръчки и съучениците, ама дотам...

psychopath
05-20-2013, 10:48
Е хубаво пускате тема ,ама никой не благодари на съдията ,който ,ако не беше и той говедо , мача щеше да се развие различно. Но и лудогорец са си виновни 2-3 чисти положения имаха ,но ги изпуснаха . Да ви е честита победата радвайте се...

Може би мамалигата Моци не трябваше да бъде изгонен в 55тата минута ?
Какво съдията, бе, минет?!
Всички почнахте да разбирате от футбол, е'бал съм ви п'утката майчина... "ама той съдията, ама на майка ми в устата"...


nqmaznacheniee, а ти дори не знаеш на кой отбор си фен?
и не гледаш български футбол..хахаха


да ви е'бем майката проста на всичките фифа-фенчета и интернет-хулигани


ЛЕВСКИ СЕ ЗАБАВЛЯВА!

granger
05-20-2013, 12:06
Истината е ,че отначало се знаеше,че в този мач много ще се рендосват. Толкова важен мач нервите бяха на ниво. И двата отбора играха грубо, ама много, картон си имаше, даже и още трябваше да има.

psychopath
05-20-2013, 13:17
Много добре го познавам съдията, абсолютен мишок, който бяга от отговорност и благодарение на това оцеля.

Въпросната мамалига, г-н Моци от лудогорец, далеч не за първи път прави подобни свинщини и му се разминава.
Айде някой да обясни защо не беше изгонен за влизането срещу Михелич, в опорния крак, с бутоните, без да играе за топката, абсолютно безумно влизане и само жълт картон.
Друго щеше да е 35м. с човек по-малко? Спомням си спестен втори картон на Минев, на който трябва да му се дава картон още от тунела и пак ще му е късно...
Ама съдията бутна говедата, както всеки път, нали...

Същия този Моци...в мач срещу Черноморец на тотогорец арена (ха ХА АХ АХАХАХА), при 0-0, направи нещо, подобно през второто полувреме като разликата беше, че влезе на Балджийски отзад и беше последен... тогава не само, че не го изгониха, ами и нарушение нямаше!!!
Не ми говорете небивалици, че ме вбесявате.

Лудогорец играха по-организирано, много по-стабилни в защита, което е нормално, когато играеш толкова затворено и нормално имаха опасни контри, но като цяло дойдоха като п'утки...за Х или ако имат късмет да бият...и си тръгнаха като п'утки!!! Докато Левски игра със сърце и душа, въпреки че е далеч от онзи Левски, който помним, или пък онзи който не помним, а само сме слушали и чели...но имаше желание и душа, които липсваха последните години.
Къде са тръгнали? Това провинциално селско отборче, със селска агитка ?!?!
Дори на Бирой агитката не им е толкова селска!!!
Отбори като Лудогорец и Литекс НЕ трябва да съществуват...селски отбори, финансирани от мафиоти.
Футболни отбори и градове с традиции и история в България са средняци или се лутат из долните дивизии.

Каква Европа, какви 5 лева?
Какви "ultras ludogorets" ?
Лелички, мюсюлмани и селски бекове...на които има дават кюфтета, за да ходят на мачове.
Жалко е! Смърт за селяните! К'ур за модерния футбол...

shadow4e
05-20-2013, 13:33
Доста жалко вместо да се радваш и да обичаш отбора който подкрепяш, да правиш теми в които сипеш хейт по противников отбор...

Там е и разликата между червените фенове и сините фенове.
Първите обичат, другите мразят. :)
И все пак понякога се срещат различни и от двете страни... :)

Да, във Варна може и да кротувате. Ама такова твърдение, че едните фенове само любов раздават, а другите омраза, е смехотворно.

granger
05-20-2013, 14:35
^ true dat!
Била съм на Дерби,като цяло повечето бяха кротки и мирни, нищо необичайно - песни,виканици, хореография, но си имаше и вагабонти,които бяха отишли , не за друго, а за да пораздават токати. Нищо ,че причина нямаше. На излизане от стадиона съм ставала свидетел как ей така, без никаква причина фенове се бият, за спорта. Има го навсякъде. Има много мърша из стадото. И от едните, и от другите.

А иначе новоизлюпените wildforest-овци...те и за хулигани не стават :D

MaLyKoLiU
05-20-2013, 14:52
Не говоря за боища, а за хейта...
Вместо да направите тема, че Левски ще са шампиони и да се кефите, вие правите тема "къде сте свине"...

И както казах в предния пост, но никой не го отрази, има ги такива и от двата лагера... :)

granger
05-20-2013, 15:31
Ти пък кво се обиждаш кат' ти кажат ,че си прасе,свиня и тн.
Грухваш и отминаваш. И аз съм от ЦСКА,ако тръгна да се впечатлявам как ме наричат ... да не ти казвам през къде ми е. До човек е, то ние да бяхме спечелили, масата щяха да изригнат с " къде сте ,бе,говеда".
"Не е важно на мен да ми е добре, важно е на Вуте да му е зле" Както казах - не ми пука особено как ме наричат. :lol:

nqmaznacheniee
05-20-2013, 15:36
Каква Европа, какви 5 лева?
Какви "ultras ludogorets" ?
Лелички, мюсюлмани и селски бекове...на които има дават кюфтета, за да ходят на мачове.
Жалко е! Смърт за селяните! К'ур за модерния футбол...

Вие пък какво ще направите в Европа бе жалкари ахахахаххаха
И точно фенове на Левски не говорете за агитките, щото стадиона го пълните само по дербита.

shadow4e
05-20-2013, 16:04
Не говоря за боища, а за хейта...
Вместо да направите тема, че Левски ще са шампиони и да се кефите, вие правите тема "къде сте свине"...

И както казах в предния пост, но никой не го отрази, има ги такива и от двата лагера... :)

Дербито си остава Левски - ЦСКА, макар и отборчета като Лудогорец да стигат до върха. А относно хейта, какво обяснение ли търсиш защо някой ходи да се бие или хейти. Като не ти е по вкуса, си пускай теми за бебета.

Впрочем репликите от рода на "а пък аз съм виждал/а бой" звучат като "Познавам хора". То човек, за да не е виждал, трябва да е доста далеч като стил на живот от градския /и да, не всички живеещи в големите градове, водят такъв/.

psychopath
05-20-2013, 22:25
Не говоря за боища, а за хейта...
Вместо да направите тема, че Левски ще са шампиони и да се кефите, вие правите тема "къде сте свине"...

И както казах в предния пост, но никой не го отрази, има ги такива и от двата лагера... :)

Аз направих такава тема...
А да те питам, защо не зададеш въпроса си към автора, ами директно почваш да натегаш "говедата т'ва, говедата он'ва" ?
Както има говеда глупаци, така има и чорбари глупаци, така и nqmaznacheniee е глупак например...
Стегни се малко, не си на 15.
Всеки път правиш подобни заключения, ама има хора като мен, които си гледат техния отбор.

psychopath
05-20-2013, 22:32
Вие пък какво ще направите в Европа бе жалкари ахахахаххаха
И точно фенове на Левски не говорете за агитките, щото стадиона го пълните само по дербита.

Ами ние най-вероятно нищо няма да направим в Европа, може и да отпаднем в квалификациите, но такова ни е клубното равнище на футбола. И дали ние, цска или селяните...общо взето е все тая.

А точно пък за фенове и агитки, ТИ, не говори...дори не знаеш от кой отбор си...или чакай, ти гледаше английски футбол или к'во беше там?
Сигурно агитката на селяните е по-добра, хореографии, ултраси...леличките, на които им се плаща и им дават кебапчета.
Аре стегни се малко.
Мога да ти кажа, че последните години като агитка сме на доста високо ниво.

А жабарите например да не би да си пълнят стадионите, въпреки че са световна сила, винаги са били и е едно от най-добрите първенства.
И нали се сещаш, че едно е сектор/агитка, съвсем друго е пълен стадион.
Ама какво ли ти обяснявам и аз, я си ходил на 2-3 мача, я не, ама давай да плюем, въпреки че нищо не сме чели и видели.

psychopath
05-20-2013, 22:37
Дербито си остава Левски - ЦСКА, макар и отборчета като Лудогорец да стигат до върха. А относно хейта, какво обяснение ли търсиш защо някой ходи да се бие или хейти. Като не ти е по вкуса, си пускай теми за бебета.

Впрочем репликите от рода на "а пък аз съм виждал/а бой" звучат като "Познавам хора". То човек, за да не е виждал, трябва да е доста далеч като стил на живот от градския /и да, не всички живеещи в големите градове, водят такъв/.

Обясни го на майните това, с тяхното дерби, които си мислят, че тяхното е по-по-най...само дето от Вечното дерби обикновено е зависела шампионската титла, освен всичките останали неща, а в Пловдив борбата е за 7мо място...или за оцеляване.
Да не се засягат пловдивчаните, изпитвам известно уважение към тях, защото са светлинни години пред останалите отбори, но има още доооооста хляб да изядат!

Относно другото - който го е страх от мечки, да не ходи в гората.

Аз само чакам някой да се изцепи, че това само тук го има и никъде из Европа или по света...аххахаха

shadow4e
05-21-2013, 20:34
То даже не само в България, а само от привържениците на Левски струи агресия.Някои хора бъркат стадиона с театъра и операта, ама лошото е, че и те са им чужди.

psychopath
05-21-2013, 22:00
По дяволите футбола, отиваме на опера...

RedArmy
05-22-2013, 06:26
shadow4e, голяма специалистка стана и ти :lol:

yakuza_
05-22-2013, 06:46
Тя разбира от всичко, като се почне от термоядрен синтез и се стигне до размножителния период на антилопите гну :(

shadow4e
05-22-2013, 07:18
shadow4e, голяма специалистка стана и ти :lol:

Разбира се. При това всичко се дължи на вниманието, което ми обърна глобала - върхът в моя форумен живот. ;)

RedArmy
05-22-2013, 08:28
не единствено на неговото, а на това на още няколко човека, по чиито акъл се водиш
когато човек прекалено много се влияе и променя под влиянието на другите, започва да губи истинското си Аз.

П.П: щом още помниш това след толкова време и ми го намекваш, явно донякъде съм бил прав

shadow4e
05-22-2013, 09:41
То оставаше и човек да не се влияе от околните. Говориш на кило. И теб какво те интересува кое е истинското ми АЗ. :D Човек ще реши, че искаш да ми помогнеш да се върна в правия път. Няма нужда, аз вече с интересните хора съм се запознала, нови не ми трябват.

Понеже сме на тема футбол. Разбира се, че първите хора, с които съм се запознала от агитката на Левски, са оказали влияние и да ДАЖЕ са ми обърнали внимание да ме запознаят с това, онова. Това обаче беше далеч преди да знам за съществуването на форума. Ама и форумът да беше виновен, не виждам нищо лошо човек да си разшири мирогледа.

Твърде много внимание ми отдели.

MaLyKoLiU
05-22-2013, 09:50
http://www.sportal.bg/news.php?news=428189
Така ли носите името на месията и давате пример на децата бе?
СМЪРТ за всички наркомани!!!
Явно са смятали да се надрусат по шампионски...

psychopath
05-22-2013, 11:14
Този път няма да се хабя да ти обяснявам, ще те оставя да пробваш сам да се сетиш. : )

Pedigree
05-22-2013, 11:37
когато човек прекалено много се влияе и променя под влиянието на другите, започва да

Става зле, тъй като ще се плъзнеш изцяло в едната крайност, а влиянието не винаги е положително. Ако някой каже, че не се влияе, ще излъже, но прекалено явните влияния водят до това губене на личността, за което говориш, а с него вървят в комплект неадекватните решения.


http://www.sportal.bg/news.php?news=428189
Така ли носите името на месията и давате пример на децата бе?
СМЪРТ за всички наркомани!!!
Явно са смятали да се надрусат по шампионски...

Ах, а ти си голям Душко Добродушков, ама като ти чета мненията винаги се сещам за онези програмирани мозъци, които бълват прекалено обща и позната информация. :)

shadow4e
05-22-2013, 12:02
Айде, айде, какви са тези житейски уроци. Мен не ми пречи да си седя "обезличена", даже се чувствам много по-пълноценна в момента.

Pedigree
05-22-2013, 12:13
Тези житейски уроци, шадоуче, колкото и сиви да ти звучат, както и на мен преди известно време, не са. Живеем в свят на сенки, всички са толкова еднотипни копия, че за теб не знам, но на мен ми е трудно да си намеря интересна компания, защото слушам прекалено общи, клиширани и наизустени теории. Индивидуалността е от необходимост. Ако се усетите, че я губите постоянно, за да се харесате на някои(всички го отричат този момент, но факт), повтаряйки някои печеливши фрази, ще ви стане тъжно. Всяко стадо винаги си намира овчар, който овцете издигат в култ, и го следват неизменно, но стига по въпроса за възмущенията с ходещите телевизори, на мен не ми се задълбава, темата е изчерпана. :)

shadow4e
05-22-2013, 12:25
В момента и ти си част от тези общи, клиширани и наизустени теории. Думите ти звучат като на човек, мислещ си, че само той е живял. Не, не си живяла само ти и не, не си достигнала само ти до тези изводи. Както казах добре си се оправям. :D

Поне да ме бяхте посъветвали преди 3 години, въпреки че и тогава знаех в какво се вкарвам. :D

Впрочем темата беше за футбол

Pedigree
05-22-2013, 12:36
Именно ти си един пример за модел от определено стадо. Коренни промени са настъпили при теб, тъй като си последвала изцяло чужд модел на мислене, държание и действие. Всички тези твои разбирания са чути и повлияни от хора/съфорумци(не ми се изброяват сега никове, а и ти си ги знаеш).
Представяш ли си каква си била преди да се повлияеш? Пълна противоположност? И това всичко от един тийн форум, от постове на определени хора, а след това приема по-силно развитие. И сега ти си доволна, харесваш се такава новопросветена. Разбира се, в това няма нищо лошо, но до кога? След някоя друга година нов модел ли ще има? И да, няма нужда да си обясняваме, растем, променяме се, срещаме нови хора, въпросът е за хамелеоните като вас, които се променяте така бързо под чуждото влияние. Не съм сама, не се приемам като нечуванамегаинтереснанекл иширанаиуникалнапосебеси личност, но не допускам лесно чуждото влияние, което ми позволява да имам една кошничка повече индивидуалност.
Права си за темата, съжалявам, че излязох от нея, но аз от футбол не разбирам така или иначе. :)

RedArmy
05-22-2013, 12:41
... Впрочем темата беше за футбол
Темата от самото начало не е за футбол, явно нищо не си разбрала. Темата е за омраза и плюене.

Pedigree, въпреки всичко, имаш моето евала за тези няколко поста :)

shadow4e
05-22-2013, 14:08
Само не разбрах как вие решихте кое е истинското ми аз, експерт психолози. Това, което мислите, че е било, всъщност е период, в който бях в дупка и бях сдухана. Сега съм си същата като преди това. Е може и да не ви харесва, но аз съм доволна и усмивката е отново на лицето ми.

Говорите обаче за различни неща. На РедАрми и прединят път му отвърнах тук, защото бяха пълни глупости за глобаловци и кофаджии. Педигрии обаче говори за нещо съвсем друго, а нямам намерение личния си живот да го изтипосвам тук, така че ще получи отговор на ЛС.

psychopath
05-22-2013, 21:00
За колко пари бат Венци ще ни даде мача?
А) 6000 марки
Б) 100 000лв.
В) Карвальо+Гаджев и 3кг свински врат без кост
Г) пост зам.мустакат боклик, агент Тара2


А шадоуката е от СЗ и е една от арестуваните в акцията!

nqmaznacheniee
05-22-2013, 21:46
бат венци си го биете и без да ви го дава, ама тоя път ще играят и пачките на домуса

psychopath
05-22-2013, 21:54
Ами да де, нали това казвам и аз... колко трябва да даде Мустакатия, за да не ни скачат, ами да полегнат? :D
70% от офертата на тотогорец мисля, че ще свърши работа. :д

RedArmy
05-22-2013, 22:12
модерният футбол е... толкова жалък, такава мафия, такова нежелание за игра.. че дори не искам да си губя времето да го гледам, без значение български, английски или какъвто и да е.. и все пак с малки изключения

http://www.youtube.com/watch?v=TE--go1OAGg

psychopath
05-22-2013, 23:05
Разград - горд побратим Орла,если вы ,болгары,понимаете о чем я)))

I do, but the football team from Razgrad has nothing in common with the city. Just a mobster with millions and they became famous, and teams with history and tradition fade in dust.
Against modern football.

Под една публикация на новата ултрас фракция на Лудогорец - Green ladies

ахахахаххахаха :Д

DieselBlood
05-23-2013, 09:52
http://www.sportal.bg/news.php?news=428189
Така ли носите името на месията и давате пример на децата бе?
СМЪРТ за всички наркомани!!!
Явно са смятали да се надрусат по шампионски...
Ние поне не копаем гробове насред стадиона си.

NqkfaNikakva21
05-25-2013, 16:53
Ко каза, ко? :D :D :D

OoVasKoO
05-25-2013, 16:58
КОЙ Е ШАМПИОНАА ДА ЧУЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ??!?!?!?!

NqkfaNikakva21
05-25-2013, 17:00
ЛЕВСКИ СОФИЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ


Опа, не :lol:

prosto_chovek
05-25-2013, 17:00
http://store.picbg.net/pubpic/66/53/38d5e128d69e6653.jpg


http://www.youtube.com/watch?v=3ubVCgmYSsc

yakuza_
05-25-2013, 17:01
Не гледам футбол, ама един авер им е голям фен (ходи на мачовете с хора от агитката и тн) и мисля да се ебавам малко :D

NqkfaNikakva21
05-25-2013, 17:01
Не гледам футбол, ама един авер им е голям фен (ходи на мачовете с хора от агитката и тн) и мисля да се ебавам малко :D


много е забавно :lol:
като гледам големите мъжлета как циврят по терена .. мале, мале :lol:

cunt
05-25-2013, 17:02
аре ЧЕСТИТО шампиони хахахаха а да ви еба майката бе наркомани сектор б на хероин
ИМА ГОСПОД ЕЙ бухахахахах умирам си от кеф

OoVasKoO
05-25-2013, 17:07
аре ЧЕСТИТО шампиони хахахаха а да ви еба майката бе наркомани сектор б на хероин
ИМА ГОСПОД ЕЙ бухахахахах умирам си от кеф

НЯМА ТАКЪВ КЕФ ЧОВЕК, НЯМААА!!!! Аз съм до стадиона, на 300 метра. Тихо е като в пустиня. Всички са се скрили в миши дупки. ИМА ГОСПОД, ИМА, ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА!!!!
Дойдоха кат аслани, тръгнаха си НАСРАНИ!

MaLyKoLiU
05-25-2013, 18:34
Та къде сте сега, шампиони?
Честита ви 27ма титла... оп, обърках... някой друг път в бъдещето... :)

OoVasKoO
05-25-2013, 18:46
КОЙТО СЕ СМЕЕ ПОСЛЕДЕН, СЕ СМЕЕ НАЙ-ДОБРЕ ;)

prosto_chovek
05-25-2013, 18:58
Много ми е интересно това, че третите се смеят на вторите, че не са шампиони. :D Иначе един фен е фен не тогава, когато ходи да чупи пейките на стадиона, а когато подкрепя отбора дори тогава, когато пада.

MaLyKoLiU
05-25-2013, 19:37
Много ми е интересно това, че третите се смеят на вторите, че не са шампиони. :D Иначе един фен е фен не тогава, когато ходи да чупи пейките на стадиона, а когато подкрепя отбора дори тогава, когато пада.
Просто ми стана смешно, че много се кефеха, че са шампиони, а накрая останаха с калъфката... :)
А ние и 3тото място не заслужаваме. :)

prosto_chovek
05-25-2013, 19:40
Лудогорец са си най - силният отбор реално, никой не може да го отрече. Ама и ботев се бяха засилили, в един момент имаха шанс да се борят за първото място.

psychopath
05-25-2013, 21:52
Вие не сте фенове на ЦСКА, вие сте АНТИлевскари, затова не мисля да се занимавам с вас.
Не знам с какви очи говорите, гледайте си вашия отбор.

А Кольо и НякваНиква, дето не сте стъпили на един мач и дори не сте от София и не разбирате от футбол, да ми плямпате и да се радвате само на загуби на Левски, защото това е в природата на антилевскарите... е толкова нелепо, колкото и жалко.

Мен пък не ме е срам, преди няколко месеца малцина са си правили илюзии, че ще станем шампиони, а все пак показахме някакъв дух и хъс, качества не, какъвто липсваше доста години.
В Левски се работи по абсолютно грешен начин в почти всяко едно отношение, но това няма да ме откаже от любовта ми и подкрепата към отбора и по-скоро името и идеята, не ръководството и футболистите...
Всички сте фенове, когато отбора ви печели.

Да ви е честита титлата, днес сте фенове на Лудогорец, другата година, ще бъдете на Ботев Пловдив...

kosder
05-25-2013, 21:58
Всички сте фенове, когато отбора ви печели.
Това си е пълно описание на "феновете" на ЦСКА и Левски. След 1-2 лоши мача и остават само обичайните заподозрени по стадионите, после след 1-2 добри мача почва леко-полека посещаемостта да придобива прилични размери. Миналата година бяха така беше при ЦСКА, сега при вас. Просто в България няма много "истински" фенове, които да им пука за любимите им отбори и в лошите дни. Да не говорим, че все повече подрастващи са "фенове" на Барселона, Юнайтед и т.н...

cunt
05-25-2013, 22:05
Цяла седмица слушам от приятели ДУХАЙТЕ ПРАСЕТА 27 и сега след като се осрахте и ни обяснявахте кви сте шампиони и колко сте велики ние сме антифеновете ли бе? Я виж само тоя дето е направил темата кво му е заглавието КЪДЕ СТЕ СВИНЕ ,а не ШАМПИОНИ СМЕ примерно. И да супер много ми е кеф ,че е така по най-болезнения начин загубихте титлата . Първо,защото изобщо не я заслужихте и второ ,защото наглостта на повечето ви фенове и ръководни фактори в отбора е безгранична. Всичко се връща. А и не ми обяснявай как ти не си се кефел миналата година лудогорец като ни би в последния кръг.

kosder
05-25-2013, 22:08
Всичко се връща. Дано! Тамън вие с говедата няма да видите титла близо 40 години.

psychopath
05-25-2013, 22:10
Аз не си спомням чорбарите да са били по-зле от сега, като отбор, а за сектора им дори няма да говоря, ама не се ебавам, нали? Щото аз си гледам моя отбор и мразя цска в деня на дербито.
Най-малкото, защото ние не сме много по-добре от тях (освен като агитка, тази година са пълен минус) :D

prosto_chovek
05-25-2013, 22:11
http://www.youtube.com/watch?v=HaOtNMt9eVg

kosder
05-25-2013, 22:14
Положителното е, че Батков няма да види кинти от ШЛ. Всички като мустакатия, дебелия, боклуците винаги да са на загуба.

prosto_chovek
05-25-2013, 22:16
Батков е една от най - големите мутри в А група, за това спор няма.

psychopath
05-25-2013, 22:26
Цяла седмица слушам от приятели ДУХАЙТЕ ПРАСЕТА 27 и сега след като се осрахте и ни обяснявахте кви сте шампиони и колко сте велики ние сме антифеновете ли бе? Я виж само тоя дето е направил темата кво му е заглавието КЪДЕ СТЕ СВИНЕ ,а не ШАМПИОНИ СМЕ примерно. И да супер много ми е кеф ,че е така по най-болезнения начин загубихте титлата . Първо,защото изобщо не я заслужихте и второ ,защото наглостта на повечето ви фенове и ръководни фактори в отбора е безгранична. Всичко се връща. А и не ми обяснявай как ти не си се кефел миналата година лудогорец като ни би в последния кръг.

На мен ми е ясно, че и сред нашите също е пълно с дебили, които не знаят къде са намират и защо живеят.
В тази или в другата тема направих забележка, че заглавието е тъпо.
А аз не бързах да празнувам, бях наясно, че след най-голямата битка войната не е свършила и остана още една.
Само, че аз гледам футбол от много време и знам, че всичко се случва, че Славия ще има сериозна мотивация да ни скочи, ако вземат нещо от нас...ама ние не сме Ман Юнайтед, които ще треснат Уиган (примерно), дори да им се дават всичките пари на света, защото нямаме класата, която би трябвало да имаме.

Еми да ти кажа бях със смесени чувства, защото мразя селяните много повече от чорбарите, все пак чорбари имам приятели, ама селяни - не. :D
Иначе ако е имало някакво вътрешно удоволетворение, не съм го демонстрирал явно, освен на заслужилите го.

Иначе факт е, че селяните са по-добрия отбор, въпреки че ако нас са ни подпирали, тях също, не по-малко от нас, това с чиста съвест го казвам, но няма значение, бяха по-добри.
Но този отбор трябва да спре да съществува в най-скоро време.
Домусчиев да бъде разстрелян, "Лудогорец арена" да бъде превърната в трудов лагер (:D:D).
Шибаните селяни убиват още повече футбола у нас.
Футбола е за феновете! Не за болните селски комплексарски мечти на селски тарикат и мафиот...или пък за лелките и резаните селтаци, на които им се дават кебапчета и им се плаща, за да ходят на мачове.

psychopath
05-25-2013, 22:30
Положителното е, че Батков няма да види кинти от ШЛ. Всички като мустакатия, дебелия, боклуците винаги да са на загуба.
Е като видя пари от ШЛ преди години какво стана? 7~ милиона евро.
И какво се случи с готов, шампионски отбор, който за родните стандарти беше поне една класа над останалите и беше отбор, от който да не те е срам в Европа, да не падаме от Сараево и Мури...
Та вместо да се инвестират тези 7 милиона в развитие на ДЮШ, в селекция, къде отидоха?

На всичкото отгоре беше разпродаден 90% от този шампионски отбор, останаха 4-5 човека.

Докато мустакатата свиня, гореспоменатия селски барон и гърнетата не пукнат, така ще бъде!
Лошото е, че на техните места ще се появят други. :)

prosto_chovek
05-25-2013, 22:41
А изказването на Де Карвальо след мача ми е интересно как ще се коментира утре.

kosder
05-25-2013, 23:23
Е като видя пари от ШЛ преди години какво стана? 7~ милиона евро.
И какво се случи с готов, шампионски отбор, който за родните стандарти беше поне една класа над останалите и беше отбор, от който да не те е срам в Европа, да не падаме от Сараево и Мури...
Та вместо да се инвестират тези 7 милиона в развитие на ДЮШ, в селекция, къде отидоха?

На всичкото отгоре беше разпродаден 90% от този шампионски отбор, останаха 4-5 човека.

Докато мустакатата свиня, гореспоменатия селски барон и гърнетата не пукнат, така ще бъде!
Лошото е, че на техните места ще се появят други. :)Точно заради това се радвам, че мустака няма да вземе пари от ШЛ. За всичките "президенти" участието в Европа е златна мина, която после се усвоява в техния джоб, а за клуба остават трохичките. Домусбей е същия тарикат, който иска да докопа големите пари, ама засега хваща само дедовия.

OoVasKoO
05-26-2013, 06:15
А изказването на Де Карвальо след мача ми е интересно как ще се коментира утре.

Възможно ли е да го накажат?!?! Заслужава си. Той преди мразеше лефски, а сега обижда лудокравец. Ами когато лефски купуваха мачове и съдиите супер яко ги подпираха кво става?