PDA

View Full Version : Как бихте се справили, ако момиче тръгне да ви бие?



Uzerneim
05-19-2013, 12:06
Един въпрос който винаги съм се чудил.

Вие си момче. Спорите с някакво момиче на много важна тема, в която тя е абсолютно грешна, но поради високото й самочувствие на пача (извинете ме за израза), не отстъпва и не отстъпва. Минава време, заобикалят ви 10-20 човека и наблюдават вашия лют спор. Вече е приклещена от вашите аргументи, тя е бясна, защото губи спора и трябва да си признае, че е в грешка. Но в същия момент... тя избухва, почва да крещи, да ви налита на бой, да ви плюе и псува.

Не ми се е случвало но съм виждал хора, на който им се е. И в България това ми се струва най-сложната ситуация за решаване, защото момичетата са Overpowered на много места.

В случай имате няколко опции.

1. Да я ударите в самозащита. Тази опция крие голяма опасност. Мачо момчетата, който са току-що дошли, част заобиколилата ви тълпа, може да ви скочат и да ви изпотрошат, защото сте докоснали момиче (нищо, че то ви е налетяло първо).

2. Да стоите и да блокирате нейните удари, докато тя ви плюе и да чакате всичко да отмине с кисела и крива усмивка на лицето ви. След което да видите как се фръцва с нейните приятелки и си отива, мислейки, че е права.

3. Да хванете ръцете й и да я обърнете с гръб към себе си. Да чакате, докато дойде някой да я усмири (или докато се обаждате на полиция, която би ви се изсмяла и сигурно глобила за глупавата причина). Това мисля, че е най-разумното решение, защото не показва насилие и не би предизвикало мачовците. Но с голям шанс да накара нейните приятелки да се присъединят към побоя над вас.

4. Да избягате. Умна постъпка, но губите позицията си, губите достойнството си, губите и спора.


*Забележете, вие сте САМ. Нямате приятели около вас или на тях не може да се разчита.

DaNGeRousLy
05-19-2013, 12:09
3. Да хванете ръцете й и да я обърнете с гръб към себе си



.. и да я изнасиля анално.

Uzerneim
05-19-2013, 12:14
.. и да я изнасиля анално.

No! :D

karzon
05-19-2013, 12:18
Нали искат равни права. Просто ще и избия зъбите :)

Uzerneim
05-19-2013, 12:23
Нали искат равни права. Просто ще и избия зъбите :)

Не е печелившо действие, защото като скочат мъжете от тълпата да я защитават става опасно.

NqkfaNikakva21
05-19-2013, 12:35
Ако си е селска пръчка, каквато описваш в ситуацията, и аз като момиче ще я ударя така здраво, че да си държи устата затворена. Грозно, красиво, тва е положението. Такива си го заслужават.

Въпреки, че го има и тънкия момент, защо въобще човек би имал каквито и да е взаимотношения с подобен индивид?
Леко така под нивото на средно интелигентния човек идва. Ама пък от къде да знае човек какво ще му се случи някога.

RedArmy
05-19-2013, 13:02
Ако си е селска пръчка, каквато описваш в ситуацията, и аз като момиче ще я ударя така здраво, че да си държи устата затворена. Грозно, красиво, тва е положението. Такива си го заслужават.

Въпреки, че го има и тънкия момент, защо въобще човек би имал каквито и да е взаимотношения с подобен индивид?
Леко така под нивото на средно интелигентния човек идва. Ама пък от къде да знае човек какво ще му се случи някога.
това
подписвам се под всяка дума :D
никога не бих ударил нормално момиче, но такива пачи си го заслужават и това че е от женски пол не би ме спряло изобщо, няма по-грозна гледка от тъпа гъска с високо самочувствие, че и нахална

klimatronik
05-19-2013, 13:08
Щом си толкова тъп,че да спориш с такава пипи чак до бой....... и те е страх да не те набият някакви си мачовци'' - мисли му...
Хвани я за ръце, заплаши я.. де да те знам

yakuza_
05-19-2013, 13:17
Ще се обадя на 112, ще се престория, че съм мангал и ще кажа, че съм обект на престъпление от расова омраза и ми нарушават правата. Веднга ще дойдат от евророма, хлезинския комитет, господари на ефира, карбовски и кулеков, ще изгонят лудата и ще започнат да ми задават въпроси от сорта на - като малък бил ли сте малтретиран сексуално ?

Uzerneim
05-19-2013, 13:35
Ще се обадя на 112, ще се престория, че съм мангал и ще кажа, че съм обект на престъпление от расова омраза и ми нарушават правата. Веднга ще дойдат от евророма, хлезинския комитет, господари на ефира, карбовски и кулеков, ще изгонят лудата и ще започнат да ми задават въпроси от сорта на - като малък бил ли сте малтретиран сексуално ?

:D :D
Иначе да... изглежда тоталното избягване на подобен спор е най-разумното решение, защото няма как да има добър край.

Supermassive____
05-19-2013, 23:52
Няма как да се случи това.

sicknessprevails
05-20-2013, 00:49
Най добре е 4. Ако няма свидетели , тогава 1 , може да се започне с bitch slap и да се завърши с лоу кик примерно ;)

PainMonopoly
05-20-2013, 08:57
Няма шанс да изпадна в такава ситуация, с анти хора просто избягвам да общувам, камо ли да споря с тях.

yakuza_
05-20-2013, 09:14
Няма шанс да изпадна в такава ситуация, с анти хора просто избягвам да общувам, камо ли да споря с тях.

И аз се чудя как може хората да изпадат в такива ситуации :D

Chacho
05-20-2013, 09:19
И мен не ми се е случвало, та преценявам, че добре доджвам тия създания.

Ако мога, ще си тръгна без да й обръщам внимание. Ако е много бойна, ще млъкне след един шамар. Пък ако ще и 100 души да има покрай нея, ще се спасявам някак си.

Wax
05-20-2013, 09:43
Шъ иа прибиа с тръбътъ

psychopath
05-20-2013, 11:40
Бих я резнал...ама без да повтарям.

LadyDi
05-20-2013, 11:44
Ще се обадя на 112, ще се престория, че съм мангал и ще кажа, че съм обект на престъпление от расова омраза и ми нарушават правата. Веднга ще дойдат от евророма, хлезинския комитет, господари на ефира, карбовски и кулеков, ще изгонят лудата и ще започнат да ми задават въпроси от сорта на - като малък бил ли сте малтретиран сексуално ?

бил ли си малтретиран като дете?!

yakuza_
05-20-2013, 11:56
бил ли си малтретиран като дете?!

Да, от жена в синьо VW поло :/


Не :D

LadyDi
05-20-2013, 11:59
Знаех си, че никога няма да я забравиш.
Такива жени идват веднъж в живота :cool:

yakuza_
05-20-2013, 12:01
Понякога ти идват в гръб и се озоваваш в окръжна с фрактура на краката :/

Време е да седна да уча за държавния :D

LadyDi
05-20-2013, 12:02
Съгласна съм и по двете точки :)