PDA

View Full Version : Приятелят ми...



sweety933
05-19-2013, 12:56
Здравейте! :) Аз съм човек с не много опит в любовта и като цяло не мисля, че много ми върви... Преди известно време обаче... в живота ми се появи 1 момче.Много се харесахме и вече сме заедно от известно време (не малко, но не и толкова много).Всичко беше идеално до един момент, виждахме се и всеки ден, само през уикенда не, защото не е от моя град (учи тук) и си ходи тогава.Ваканцията ме покани да остана за малко у тях, запознах се и с родителите му.Като цяло нещата между нас се развиха доста бързо и все още сме много влюбени... или поне аз съм сигурна, че вече го обичам (той ми го е казвал също, дори ми го каза първи).Изведнъж обаче след като се върнахме в моя град нещо се случи с него... започна да се държи по-студено, а и имахме 1 голям скандал малко след това (преди това не сме се карали почти, само няколко пъти леки спречквания)... Явно му се отрази не толкова положително многото прекарано време с мен, това е и защото не е имал сериозна приятелка преди мен... но започна да ме обвинява за това, да говори за мои негативни черти от характера и въобще не знам и аз къде отиде тази хубава приказка... Същата тази вечер си писахме до 4 през нощта и се разбрахме на другия ден да се видим... но той каза, че не може да издържи повече и дойде с колата и говорихме в нас... И двамата бяхме видимо разстроени, но въпреки това се прегръщахме... Не можех да го отблъсквам, даже го целунах и той отвърна... На следващия ден трябваше да се видим за едни пари и ми беше писал смс "няма да позволя това да свърши така" и аз му писах в скайп и той поиска да дойде до нас да се видим ... и уж се сдобрихме.Проблемът е, че сега му нямам толкова доверие, а той не ми показва много много, че ме обича и не знам... Аз ли искам прекалено много от него, той ли се промени, какво се случи... Искам да съм с него, наистина искам, но искам да видя и от негова страна някакви усилия, а той е и такъв човек, който не си показва толкова често чувствата и се обърквам... Все пак знам, че ги има, но имам нужда от малко повече внимание и нежност, все пак дълго време бях сама. :( Бих искала някакъв съвет как да спася тази връзка, защото съм на 20 години и наистина желая да имам сериозна връзка, омръзна ми от несериозни...

П.П Извинявам се, че е толкова дълго, но пак възможно най-накратко преразказах ситуацията. :)

Lilanda
05-19-2013, 13:04
Защо просто не поговориш с него още веднъж? Мисля, че така ще си изясните доста неща. :)

balu4ka
05-19-2013, 15:44
Ако искаш да спасиш връзката си ,то ще стане само в разговор очи в очи с него.Щом не сте се карали досега,намери причината за дразгите ви в последно време,ако е нещо в теб самата-опитай се да го промениш.Защото в една връзка и двамата трябва да са наясно,че за да е здрава такава,то трябва да се правят компромиси
Успех.

sweety933
05-19-2013, 21:49
Да, ние говорихме, но ако трябва пак... Мерси и на двете за отговорите. :)