PDA

View Full Version : Липса на приятели !



TetRaKa
05-19-2013, 16:20
Аз съм момче и съм на 16 , до 7 клас имах добри приятели (около 5-6 човека с които се движех и ми беше доста забавно). Те бяха големи пичове . С единия от тях си бяхме най-добрите приятели ,но до края на 7 клас . След 7 клас сички се разделихме , аз отидох в др. училиште кадето никои не познавах и така 8 клас беше най-кошмарния за мен. С никои от старите си приятели не излизам а в моя клас са само момчета и са пълни грубяни , нямате си и представа за какво става дума .... пардят по време на час , бият се , закачаха ме от самото начало (преди даже да са ме опознали , но понеже съм бъзлио не им бих по един иумрук както направиха други и на тези други повече не им се наложи да правят нищо ...), например искам нещо от някои и казвам вълшебната думичка моля , НО тои ти казва с тон ''ДА СИ ГЛЕДАЛ'' , както си стоиш в междучасие някои идва при теб почва да те обижда , да ти вика педал/гей и към тоя някои се присъединяват и останалите и те продължават започнатото ,а по какъвто и начин ти да им отвърнеш те ще ти се присмеят(а аз чакам с нетърпение да свърши междучасието и да имам малко спокоиствие) , защото ВЕЧЕ те мислят за отрепка на която могат да се гаврят , ще ти се изгаврят дори и да се защитиш физически . В края на 9 клас съм , др. година съм 10 - вярвате ли че е възможно да са 10 клас а да са толкова прости ... пълни двоикаджий са, не че аз съм отличник , но се въртя около 4,5,6 и не съм зубър та да им давам повод за гаври ... Има само 1 момче с което се движа а то е щото то е задръстено , постепенно и аз ставам задръстен вече... Незная какво да правя искам приятели ,а явно в такъв клас освен тормоз друго няма да получа ... Надеждата ми е че ще утида да уча в университет и че ще попадна в добра обстановка с добри хора , НО не ,,,няма да стане , не защото не мога да си зема матурите , не защото не мога да се класирам за общежитие ,а защото нямам касмет и ще попадна отново сред простаци и боклуци на обществото ! И така сред тези от класа ми , не ми остава нищо освен и аз да стана битка като тях , веднаж ще пребия някои и сичко ще спре .За 1 лято мога да си променя характера коренно както го направих 7-8 клас в 7 клас бях пич и биткаджия които искаше да се бие и да защитава самочувствието и гордоста си , а в следващич момент в 8 клас бях никои и нищо. Даваите коментари и савети ... Какво да правя ? Да си пръсна ли черепа , защото не ми се живее ..., да ходя на даскало и да ме тормозят , да нямам приятели и да стоя у нас сам като затворник , дори някои път плача просто ,защото искам да се върна назад във врамето и сичко да си е както преди .

yoniaw
05-19-2013, 16:54
Хей хей!Привет!Аз съм момиче и съм на 13 и съм 6-ти клас...Много добре те разбирам.Но няма смисъл да обвиняваш себе си и да не искаш да живееш.Спокойно.Аз вече се научих да си живея самичка...почти...Първоначал но изпаднах в депресия но след това си казах майната им!Тука съм за да уча.И така.Всички започнаха да ми завиждат за добрите оценки и още по-гадничко стана...но спрях да обръщам внимание на глупавите закачки на момчетата...какви момчета?Готови да ме пребият...Това момче ли е!?Дръж се мъжки!За разлика от мен ти си момче и при теб е друго!Аз си свикнах вече...колко му е.Не само в училище можеш да създадеш приятели...В квартала в който живееш например...или от интернет!Не се отчайвай!

nea_
05-19-2013, 17:25
Приятел как ще си пръскаш черепа бе ??? Я стой мирен. При мен беше абсолютно същото 4 5 6 7 8 клас. Аз обаче като някой ми кажеше нещо ставах и почвах да се бия, нищо, че съм момиче. Не ми пукаше изобщо. Тогава нямах никой до мен (както и сега). Всички ме гледаха лошо, всички ме мислеха за странна, но не ми пукаше. Трябва да се научиш наистина да живееш сам и над нещата... не някакви боклуци да те правят на по-голям боклук от тях !!!!! Най-важното е да разбереш, че те не са хората, който трябва да слушаш. Като ти кажат нещо изобщо не им обръщай внимание . . . (можеш да пропуснеш боя, защото аз в повечето случай бях набита ;д) важното е да гледаш напред и да мислиш за бъдещето си. Това няма да е винаги така спокойно.

karzon
05-19-2013, 17:39
Аз съм 8 клас в ЕГ с 23 момичета и 3 момчета, питаш ли ме :Д Всичките някакви мега тесногърди и не те възприемат ако не се интересуваш от испански сапунки/корейски поп например.

Somerhalder95
05-19-2013, 19:37
Както момичето каза приятели не се създават само в училище,а на тези от твоя клас не им обръщай толкова внимание като спреш да им обръщаш внимание те ще загубят интерес да те тормозяр и ще спрът

tonique
05-19-2013, 19:57
Тази нощ като си легнеш си кажи: искам да бъда старото си аз ще отида в това ш*бано даскало и всички ще имат респект към мен ще се отнасят към мен подобаващо - кажи го и на ум преди да влезнеш сутринта в даскалото също :)

Първия който те обиди отвръщаш му още по-брутално та всички да му се смеят или ако имаш по-голяма смелост направо му казваш да те чака след часовете зад даскалото или направо го почваш без приказки :)

Почни да се занимаваш с някакъв спорт бокс, борба или фитнес, ако искаш да подобриш външността си тъкмо ще можеш да отстояваш позицията си на мъж :)
и друг път като някой си каже някаква обида си казваш на ум.. аз мъж ли съм или съм пут*а ще го направя тоя за смях още сега!!

И почни да се събираш с готините, тъпаците са аут от твоя списък :)
И спри да казваш думата МОЛЯ ТЕ дори и на момиче .. забрави я от твоя речник просто :)
И това, че пърдят, бият се, гаврят си е нормално - тъпаците отнасят всичко затова не бъди от тях :)

Ако не предприемеш нещо още ще се еб*ват с теб, затова помисли :)
Дано да съм успял да те мотивирам поне малко :)

Somerhalder95
05-19-2013, 20:16
Според мен насилието е последното решение.

tonique
05-19-2013, 20:55
Според мен насилието е последното решение.

еми какво ще кажеш на вашите и ще те направят на още по-голяма пу*ка или на директора :D
имах един случай преди 2-3г. като бях 8-9 клас с един от моя клас беше 2 пъти по-голям от мен и го биех почти постоянно.. баща му на родителската казва, че не може така щял да ме съди говорил с майка ми, класната и т.н. на другия ден всички го еб*вахме не прави като него :D и класната на другия ми ден ми четеше конско как съм ги биел като е по-голям от мен :D не трябва да изпитваш страх просто

аз му казвам начина, ти не го отказвай ;)

ако искаш да станеш респектиращ и да командваш всички от твоя клас така трябва да стане :)
ако искаш да станеш мъж, а не жена трябва да не допускаш никой да си прай гаври с теб дори и да е най-великия, най-здравия и т.н. :)

Като те ти прилагат насилие, ебавки и ти отвръщай с същото.. а не да си траеш на чина ..
също така и момичетата не се впечатляват от такива мизерници който са центъра на ебавките :D

sunshine :**
05-19-2013, 21:18
Аз съм на 14 и немога да кажа че нямам приятели но нещата са доста сложни да кажем че чувството е същото :) наистина приятели не се намират само в училище, просто се запознай с нови хора / било то по интернет или в квартала ти , близо до даскалото няма зн / просто създай нови приятелства и скоро нещата трябва да са същите както преди но с нови хора :) аз сега завършвам 7 клас и най-вероятно няма да се виждам вече със приетелите си или най- много с 1-2 но.... аз не се плаша защото отивам в гимназия с нагласата че ще имам друг живот , други приятели.Просто както казах запознай се с други момчета и момичета извън даскало и постепенно и в училище нещата ще се променят :)

tonique
05-19-2013, 21:37
В всички училища, гимназии или университети ще има балъци, ако не искате да сте отегчени казах по-нагоре какво да правите е примерно в университет е тъпо да се биеш пускай бъзици на тъпаците и дружете с по-готините :D

Купувайте си яки дрехи по-често или по-точно моловете :D

има и страшно много неща, но ме мързи да обяснявам (колкото и тъпо да звучи повечето ще кажат не искам да бъда такъв да обиждам, да се бия, ще си кротувам те ще спрат ще им омръзне - тайно в вас има една частица която вика с силен глас искам да бъда готин, да бъда от тяхната компания) :)

nea_
05-20-2013, 12:01
Тази нощ като си легнеш си кажи: искам да бъда старото си аз ще отида в това ш*бано даскало и всички ще имат респект към мен ще се отнасят към мен подобаващо - кажи го и на ум преди да влезнеш сутринта в даскалото също :)

Първия който те обиди отвръщаш му още по-брутално та всички да му се смеят или ако имаш по-голяма смелост направо му казваш да те чака след часовете зад даскалото или направо го почваш без приказки :)

Почни да се занимаваш с някакъв спорт бокс, борба или фитнес, ако искаш да подобриш външността си тъкмо ще можеш да отстояваш позицията си на мъж :)
и друг път като някой си каже някаква обида си казваш на ум.. аз мъж ли съм или съм пут*а ще го направя тоя за смях още сега!!

И почни да се събираш с готините, тъпаците са аут от твоя списък :)
И спри да казваш думата МОЛЯ ТЕ дори и на момиче .. забрави я от твоя речник просто :)
И това, че пърдят, бият се, гаврят си е нормално - тъпаците отнасят всичко затова не бъди от тях :)

Ако не предприемеш нещо още ще се еб*ват с теб, затова помисли :)
Дано да съм успял да те мотивирам поне малко :)

evala

Amore-Mio*
05-21-2013, 09:49
Обърни се към родител/приятел/учител/директор.
На тия им е нужно да поговорят с психиатър, защото са тотални загубеняци, най-вече откъм мозък. И не се поддавай на тия простотии, дръж на себе си и се докажи, че си човек, уважаващ себе си, имащ гордост и достойнство.

KrisoBG
05-21-2013, 19:34
Мога да ти дам един съвет, от който се възползвах цели 6 години. Сега съм седми клас и се преместих в друга паралелка с по-нормални хора. Но да не се отплесвам, това е твоята тема, не моята. Съвета ми е просто да ги манипулираш и да лицемерничиш....лесно е, особено ако са глупаци, каквито ти ги описваш. Всичко, което ти трябва, е огромно желание и донякъде бърз ум. Направи привидно приятелство с някои от тези, които не те тормозят толкова много, като главната ти цел е да откриеш нещо "общо" между вас като за начало. След това като се съберат, за да те дразнят, просто се възползвай от това, което си научил за тях поотделно, и започни да си играеш с тях, настройвайки ги един срещу друг и т.н, но не избързвай много!!! Пак казвам, изглежда сложно, но е възможно! Аз така правех и успях да си опазя характера, и в същото време да отбивам атаките на простаците. Другият вариант е игнор, но той не винаги е толкова възможен. Успех и кажи, ако се е получило!