PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата....



Renesme Cullen
05-19-2013, 16:56
Въпросът ми е чисто хипотетичен. Просто наскоро забелязах, че момчетата на възраст 13-16 си падат по анорексички. Т.е. невероятно слаби момичета. Но, чудя се, дали има такива, които си падат по нормални представители на нежния пол с плоски кореми, тънка талия, но широк ханш? [нещо от порядъка на Ким Кардашиан преди да роди]?
П.С.: Не съм сигурна дали е в правилната графа, извинете ме за което :))))

Horrificus
05-19-2013, 17:09
Мне, извинявай ама по дойни крави не си падам. Веднага мога да ти кажа защо - ако едно момиче има целулит и е като напращяла кобила на 15години на 25 ша е като кит, пък на 40 не ми се мисли

Sirona
05-19-2013, 17:12
^откога синоним на нормални момичета е дойна крава?

gabe
05-19-2013, 17:13
Не, аз си падам по мадами с атлетично тяло. Анорексичките са кожа и кости, като ги пипнеш се разпадат. По-добре леко закръглена, отколкото анорексичка.

Renesme Cullen
05-19-2013, 17:35
е, не с целулит... просто да не са с 5 см разстояние между краката, а да са.. с нормални женски форми (широк гръден кош, тясна талия, широк ханш)

karzon
05-19-2013, 17:37
http://24.media.tumblr.com/3d4b3a7702c1bb423e72a7957c4cb81b/tumblr_mf1vjatrjI1qihjzoo1_500.jpg аз си падам по такива

Markuss
05-19-2013, 17:41
харесвам всякакви момичета, стига да има нещо в главата си. Е, разбира се бих имал някакви моменти на вътрешен бунт, ако момичето с/у мен е 200 кг. , но момичета с ханш и дори леко пълнички са ми горещи колкото и слабите.

shmatarok
05-19-2013, 18:00
Въпросът ми е чисто хипотетичен. Просто наскоро забелязах, че момчетата на възраст 13-16 си падат по анорексички. Т.е. невероятно слаби момичета. Но, чудя се, дали има такива, които си падат по нормални представители на нежния пол с плоски кореми, тънка талия, но широк ханш? [нещо от порядъка на Ким Кардашиан преди да роди]?
П.С.: Не съм сигурна дали е в правилната графа, извинете ме за което :))))

От кога по-слабите момичета автоматично се приемат като анорексички? Много се дразня на хора, които нямат представа какво означава дадена дума, а я употребяват. Анорексията е заболяване на психическо ниво, т.е. дори и да са кожа и кости, момичетата продължават да си мислят, че са дебели и трябва да отслабнат още чрез гладуване, диети и т.н.
Друг е въпроса, че си има и слаби момичета, които не са болни и въпреки това се спрягат за анорексички само защото са с по-фини фигури. По същия начин ме дразнят и коментари за момичета с по-едър кокал или развито тяло, които се спрягат за дебели. И какво означава нормални представителки на нежния пол? Точно Ким Кардашиан ли е етикетът за хубаво женско тяло?
:? :? :?

Fucking_perfect
05-19-2013, 18:06
Слабите момичета за мен са много по-красиви от по-едрите и дебелите.
Защо за вас момичетата,всяка която е по-слаба от вас е анорексичка ? Много ясно,че не харесваме анорексички,но не харесваме и момичета,които са 10 кг по-едри от нас :D

fenastz
05-19-2013, 18:10
Ти да не си социоложка и да си правила анкета за момчета между 13-16 г. какви момичета харесват? Вместо да ревеш, че си дебела иди на фитнес.

Kristianc95
05-19-2013, 18:11
http://i.actualno.com/club.bg/files/2012/03/18/fee9724b23.jpg > http://4anta.com/wp-content/uploads/2010/02/viktoria.jpg

AnarchyBoy
05-19-2013, 18:32
http://i.actualno.com/club.bg/files/2012/03/18/fee9724b23.jpg > http://4anta.com/wp-content/uploads/2010/02/viktoria.jpg

+1 :lol: първото е много по красиво от второто, няк'ви разпадащи се не ми трябват ;)

Delziec
05-19-2013, 18:36
+1 :lol: първото е много по красиво от второто, няк'ви разпадащи се не ми трябват ;)

да те е страх да не я бутнеш , че ще се начупи

LadyDi
05-19-2013, 18:56
Ким Кардашиян пък да е символ за женска красота... Задникът ѝ е огромен. Има достатъчно други известни личности с нормални размери.
И това че няколко момчета са те отхвърлили, не значи, че няма да се намери някой ценител точно на твоята красота. Просто този, по когото си падаш в момента, явно има слабост към слаби момичета.
Както казах другаде... Beauty is in the eye of the beholder... Красивото за мен, едва ли ще е красиво за теб.

AnarchyBoy
05-19-2013, 19:00
Ким Кардашиян пък да е символ за женска красота... Задникът ѝ е огромен. Има достатъчно други известни личности с нормални размери.
И това че няколко момчета са те отхвърлили, не значи, че няма да се намери някой ценител точно на твоята красота. Просто този, по когото си падаш в момента, явно има слабост към слаби момичета.
Както казах другаде... Beauty is in the eye of the beholder... Красивото за мен, едва ли ще е красиво за теб.

И Кака е права обаче ;) за един си красив за друг грозен за трети обикновен, а за четвърти си прекрасен ;3

Renesme Cullen
05-19-2013, 19:01
От кога по-слабите момичета автоматично се приемат като анорексички? Много се дразня на хора, които нямат представа какво означава дадена дума, а я употребяват. Анорексията е заболяване на психическо ниво, т.е. дори и да са кожа и кости, момичетата продължават да си мислят, че са дебели и трябва да отслабнат още чрез гладуване, диети и т.н.
Друг е въпроса, че си има и слаби момичета, които не са болни и въпреки това се спрягат за анорексички само защото са с по-фини фигури. По същия начин ме дразнят и коментари за момичета с по-едър кокал или развито тяло, които се спрягат за дебели. И какво означава нормални представителки на нежния пол? Точно Ким Кардашиан ли е етикетът за хубаво женско тяло?
:? :? :?
Не ме разбра... просто не знаех как да нарека момичетата, които са наистина кльощави и чак хърбави... Под "нормални" разбирам такива, които не изглеждат като по-горе изброените, но не се водят и към дебелите... т.е. средно положение... и да, наясно съм, че не съм човека, който да определи кой е нормален и кой-не. Просто не намерих точните думи да се изразя :) иии да, Кардашиан беше доста лош пример...

LadyDi
05-19-2013, 19:03
И Кака е права обаче ;) за един си красив за друг грозен за трети обикновен, а за четвърти си прекрасен ;3
Много ме кефи да ми викате "кака" :blush: :cool:

Renesme Cullen
05-19-2013, 19:10
Ким Кардашиян пък да е символ за женска красота... Задникът ѝ е огромен. Има достатъчно други известни личности с нормални размери.
И това че няколко момчета са те отхвърлили, не значи, че няма да се намери някой ценител точно на твоята красота. Просто този, по когото си падаш в момента, явно има слабост към слаби момичета.
Както казах другаде... Beauty is in the eye of the beholder... Красивото за мен, едва ли ще е красиво за теб.
Съгласна съм за Ким.. Никой не ме е отхвърлял, имам прекрасен човек до себе си. Никой никога не ме е наричал дебела (освен приятелките ми и то на шега), 173см съм висока и съм 60кг, което изобщо не е наднормено тегло. Дори имам леки плочки на корема, но както и да е.... Просто съм забелязала някои момичета, които се комплексират, защото не са под 30 килограма, и могат да прибягнат към доста опасни методи за отслабване... Просто се надявах някой да им вдъхне надежда.

AnarchyBoy
05-19-2013, 19:15
Съгласна съм за Ким.. Никой не ме е отхвърлял, имам прекрасен човек до себе си. Никой никога не ме е наричал дебела (освен приятелките ми и то на шега), 173см съм висока и съм 60кг, което изобщо не е наднормено тегло. Дори имам леки плочки на корема, но както и да е.... Просто съм забелязала някои момичета, които се комплексират, защото не са под 30 килограма, и могат да прибягнат към доста опасни методи за отслабване... Просто се надявах някой да им вдъхне надежда.

Моме, аз съм 187см момче съм и съм 84 кг, тренирам активно ;) и изглеждам гоУем.. :?
закръглена си да ти кажа :lol: Спортуваш ли ?

Какооооооооооооо знам аз :) как да ти казвам!! :oops:

LadyDi
05-19-2013, 19:34
Какооооооооооооо знам аз :) как да ти казвам!! :oops:
Не бе, сериозна бях, че кака ме кефи :)

RenesmeCullen, радвам се за теб. А колкото до другото - няма как да им се вдъхне надежда, ако те не си дадат реална самооценка.

AnarchyBoy
05-19-2013, 20:31
Не бе, сериозна бях, че кака ме кефи :)

RenesmeCullen, радвам се за теб. А колкото до другото - няма как да им се вдъхне надежда, ако те не си дадат реална самооценка.

Ама и аз съм сериозен. :oops: Защо си мислиш, че не съм? :D
Мен пък ми харесва, да се правя на детенце, и да казвам, Каааааааааака 8-)

Renesme Cullen
05-20-2013, 07:26
Моме, аз съм 187см момче съм и съм 84 кг, тренирам активно ;) и изглеждам гоУем.. :?
закръглена си да ти кажа :lol: Спортуваш ли ?

Какооооооооооооо знам аз :) как да ти казвам!! :oops:

Ъъ.. Спортувах до преди половин година (сега спрях защото не ми остава време). И кое ми е закръгленото? Дори не си ме виждал... Тук не става дума за мен!

AnarchyBoy
05-20-2013, 07:45
Ъъ.. Спортувах до преди половин година (сега спрях защото не ми остава време). И кое ми е закръгленото? Дори не си ме виждал... Тук не става дума за мен!

Аз ти казах, че при моите пропорции изглеждам голям.. ;)
а тренирам и имам масивна физика (все пак съм мъж)
Твоите пропорции предполагат да си пълна, освен ако нямаш тежък кокал, тогава става :)

Renesme Cullen
05-20-2013, 07:51
Да, имам тежък кокал и по майчина и по бащина линия. Но все пак в моите и твоите пропорции има доста голяма разлика...

girlwithblueeyes
05-20-2013, 08:00
Не е хубаво да си нито много дебела нито много слаба
А това че си спортувала преди година и сега нямаш време са си някви оправдания .Хора които са 12 клас или на работа ходят намират време да отделят поне 30 минутки за спорт а пък ти нямаш време :lol:

AnarchyBoy
05-20-2013, 08:13
Не е хубаво да си нито много дебела нито много слаба
А това че си спортувала преди година и сега нямаш време са си някви оправдания .Хора които са 12 клас или на работа ходят намират време да отделят поне 30 минутки за спорт а пък ти нямаш време :lol:

Уча за матури/кандидат студентски/работя/ и пак имам време за спорт :lol: колко по заета от мен да е.
А също така и излизам на вън, не е като да си стоя само вкъщи или само на тренировка, излизам си през свободното време. 8-)

LadyDi
05-20-2013, 08:17
Да ви кажа, това със спорта зависи от човека. Аз, например, не мога да спортувам сама. В смисъл, не мога у дома да си правя някакви упражнения, разсейвам се, не ги правя правилно и т.н., бол причини, на които ще ми кажете - лигавиш се. Лигавя се, ама факт - не мога.
Затова предпочитам да ходя на нещо колективно - аеробика, йога или т.н. Когато ежедневието обаче те подхване, може да не ти остане време или да си зает точно когато трябва да отидеш на тренировка.

girlwithblueeyes
05-20-2013, 08:19
Е това вече си зависи от човека
Но извинявай на 15-16 години каква толкова важна робата можеш да имаш че да не можеш да отделиш поне 1 час или 30 минутки даже .

Chacho
05-20-2013, 08:22
[b]Уча за матури/кандидат студентски/работя/ и пак имам време за спорт :lol: колко по заета от мен да е.

Един ден ще разбереш, че това ти е било най-свободното време. ^^

LadyDi
05-20-2013, 08:23
Е това вече си зависи от човека
Но извинявай на 15-16 години каква толкова важна робата можеш да имаш че да не можеш да отделиш поне 1 час или 30 минутки даже .
А не знам.
Аз обяснявам за другото :)

AnarchyBoy
05-20-2013, 08:31
Един ден ще разбереш, че това ти е било най-свободното време. ^^

Ти пък спри да ме кълнеш бре. 8-) Сега си ми е перфектно. :D
Охх, а като вляза да уча всичко ще се промени. :(

Renesme Cullen
05-20-2013, 08:41
Ами да, 7 клас съм и ходих на уроци за матурите, пък и живея само с баща си и имам куп задължения вкъщи, които ме ограничават. И не е толкова отдавна, декември-януари спрях, но есента пак започвам... И НЕ СЪМ ДЕБЕЛА, НИТО ПЪЛНА, СПРЕТЕ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН И ЗА ТОВА, ЧЕ НЕ СПОРТУВАМ В МОМЕНТА! Това не е важно, какво толкова му е смешното и странното?!? Тялото ми е нещо подобно, но с плосък корем http://in2eastafrica.net/wp-content/uploads/2012/02/Almost-fifty-years-after-her-death-Marilyn-Monroe-has-been-named-the-Top-Beach-Body-Of-All-Time.jpg ! Не разбирам кое му е важното дали ходя на спорт или не! Това си е мое решение, имам си и здравословни проблеми в момента, но вас това по никакъв начин не ви бърка. Още повече, че не ме познавате дори! Нека обсъждате темата, не мен!

girlwithblueeyes
05-20-2013, 08:43
Защото спорта е важен затова
А тоав което изреди са нелепи оправдания ама както и да е .
И кой ти е казал че си дебела ??

LadyDi
05-20-2013, 08:47
Ами да, 7 клас съм и ходих на уроци за матурите, пък и живея само с баща си и имам куп задължения вкъщи, които ме ограничават. И не е толкова отдавна, декември-януари спрях, но есента пак започвам... И НЕ СЪМ ДЕБЕЛА, НИТО ПЪЛНА, СПРЕТЕ ДА ГОВОРИТЕ ЗА МЕН И ЗА ТОВА, ЧЕ НЕ СПОРТУВАМ В МОМЕНТА! Това не е важно, какво толкова му е смешното и странното?!? Тялото ми е нещо подобно, но с плосък корем http://in2eastafrica.net/wp-content/uploads/2012/02/Almost-fifty-years-after-her-death-Marilyn-Monroe-has-been-named-the-Top-Beach-Body-Of-All-Time.jpg ! Не разбирам кое му е важното дали ходя на спорт или не! Това си е мое решение, имам си и здравословни проблеми в момента, но вас това по никакъв начин не ви бърка. Още повече, че не ме познавате дори! Нека обсъждате темата, не мен!

Дишай дълбоко и се успокой. Никой не те напада, недей да подскачаш. Само си говорим.
Така си пуснала темата, че е нормално първо да си помислим, че ти имаш комплекси. После, хората се опитаха да ти дадат адекватен съвет, ти се подкачи като ощипана госпожица. Разбрахме, че се харесваш в кожата си, което всъщност е най-важното и че има човек, който си те харесва каквато си.
Искаш да говорим за тела - говорим. Мъжете харесват поддържани тела, харесват жени, които спортуват. Спри да мислиш, че някой иска да те обиди. Така само ни караш да смятаме, че наистина имаш комплекси.

AnarchyBoy
05-20-2013, 08:52
Дишай дълбоко и се успокой. Никой не те напада, недей да подскачаш. Само си говорим.
Така си пуснала темата, че е нормално първо да си помислим, че ти имаш комплекси. После, хората се опитаха да ти дадат адекватен съвет, ти се подкачи като ощипана госпожица. Разбрахме, че се харесваш в кожата си, което всъщност е най-важното и че има човек, който си те харесва каквато си.
Искаш да говорим за тела - говорим. Мъжете харесват поддържани тела, харесват жени, които спортуват. Спри да мислиш, че някой иска да те обиди. Така само ни караш да смятаме, че наистина имаш комплекси.

Кака го каза най-добре :D
Моме споко бре, щом си се харесваш това е най-важното, всичко останало майната му ;)

Renesme Cullen
05-20-2013, 08:56
Дишай дълбоко и се успокой. Никой не те напада, недей да подскачаш. Само си говорим.
Така си пуснала темата, че е нормално първо да си помислим, че ти имаш комплекси. После, хората се опитаха да ти дадат адекватен съвет, ти се подкачи като ощипана госпожица. Разбрахме, че се харесваш в кожата си, което всъщност е най-важното и че има човек, който си те харесва каквато си.
Искаш да говорим за тела - говорим. Мъжете харесват поддържани тела, харесват жени, които спортуват. Спри да мислиш, че някой иска да те обиди. Така само ни караш да смятаме, че наистина имаш комплекси.
Не, просто се ядосах, защото дори след като изясних, че в темата не става дума за мен, веднага се почна: "А защо не ходиш на спорт? Според пропорциите ти си закръглена. Ходи на спорт за да отслабнеш. Защо си спряла да спортуваш за малко?": Сякаш съм извършила престъпление. Не ми е приятно, не искам да си споделям причините да не ходя на спорт, защото не обичам да се оплаквам, и това не засяга никой от вас. Ще си ходя на спорт, когато мога и когато аз поискам, а не когато някой ми каже.

girlwithblueeyes
05-20-2013, 09:06
Абе момиче кой ти е казвал дали да спортуваш или не а ??
Аз просто ти казах че си измисляш разни оправдания за да не спортуваш никъде не съм казвала че трябва да спортуваш.
Лейдито е права че мъжете не харесват разпуснати момичета и колкото и да го отричат такива с по пълни фигури им правят неприятно впечатление . Но също така не харесват и момичета който вie реват за щяло и нещяло . Вземи се стегни и порасни вече никой не го интересува ти дали ходиш на спорт това си е твоя воля ама недей да се дуеш на хората които искат да ти помогнат .И помеждудругото аз направо си смятам ,че имаш комплекси иначе нямаше да взимаш нещата толкова навътре .

Renesme Cullen
05-20-2013, 09:16
Не си измислям оправдания, казах, че ще ходя, но есента, защото... няма да кажа защо. Но благодаря, извинете ме за глупавата реакция :)

LadyDi
05-20-2013, 09:42
Виж, това е форум. Не можеш да се сърдиш, че хората си вадят сами заключенията :) В крайна сметка, тва е целта на упражнението.

Renesme Cullen
05-20-2013, 09:49
Добре, съжалявам

LadyDi
05-20-2013, 09:53
;)

Ahcy
05-20-2013, 10:17
на тази възраст и аз си падах по такива, сега си падам по такива с малко повече месце

LadyDi
05-20-2013, 10:39
на тази възраст и аз си падах по такива, сега си падам по такива с малко повече месце

друго е като си легнеш да ти е мекичко, а?

Violenza
05-20-2013, 10:47
Една жена докато сама не се хареса, ако ще и тялото на Жизел да има, пак няма да е харесвана.

psychopath
05-20-2013, 11:24
Мен не ме кефят анорексичките, но е факт, че повечето ми гаджета са били кльощави (може би не толкова грозно-кльощави)... :D

feikk
05-20-2013, 13:59
Като ви слушам критериите кое е слабо и кое не, направо ми идва да се отстрелям някъде сама в гората. xD Не мисля, че некви 5 кг отгоре биха спрели който и да е се хване с някое момиче, ако наистина си струва. Тия на 15 не ги мислете, нормално е още да са деца и да се смеят на по-дебеличките и да харесват най-нахаканите от класа, примерно. Аз също не съм 40 кила, нито пък съм висока 180, пък не съм имала проблем с това някой да ми каже, че съм дебела. Пък и както казаха по-горе, който има комплекс, да спортува, малко правилно хранене и твай. Стига жалване по форумите :D

PainMonopoly
05-20-2013, 14:59
Гъза на Ким Кардашиян е дебел. Има слаби момичета, които не са анорексички. Аз харесвам момичета, които си личи, че са физически активни. Повечето такива момичета ако ги погледнеш, изглеждат кльощави, но имат напълно здравословно телосложение, за разлика от болестно кльощавите момичета. Спортът прави хората секс и не бива да си търсите оправдания да не го практикувате.

DarkTemplar
05-20-2013, 15:04
друго е като си легнеш да ти е мекичко, а?
ама разбира се.

ge6aaaa3
05-20-2013, 20:13
Тва са дивотии... Нещо под 50кг, определено не може да е красиво/говоря за нормала височина-над 160см/... 50-60-65, зависи от височината и формата, са си добре. По-скоро момичетата на 15-16 си втълпяват, че харесваме анорексички... Някои, пък, /като мен/ са склонни да направят компромис откъм тяло, но пък лицето и характера да са добри. :)

Amore-Mio*
05-21-2013, 12:31
На мнение съм, че момчетата наистина харесват слаби момичета, но това не означава, че харесват анорексички. И все пак: ако един човек ти допада, няма да ти пука дали е 40 килограма или 90.

T-Rawww
05-21-2013, 19:43
Гади ми се от дебели момичета

T-Rawww
05-21-2013, 19:44
АВТОРКЕ ОТСЛАБНИ ПОРКИ