PDA

View Full Version : какво да правя



никол
05-19-2013, 17:47
Здравейтее:))) момиче на 18 съм имах връзка 7 месеца и секса беше супер.. след това обаче имах 2 девствени гаджета които се притесниха и не го вдигнаха и е.. сегашното ми гадже пак е девствено и се случи същото.. него обаче не искам да ггубя искам да гопреодолеем но как ? Негго го е срам а аз загубих желание за секс след третия такъв случай.. да вметна че изглеждам добре поддържам се и той беше възбуден в началото но като тръгна да ги вкарва му падна..и предишните така.. как да си върна желанието и да му вдъхна увереност?

skok
05-19-2013, 18:32
Ти с гаджетата си само по 1 път ли спиш ?

fenastz
05-19-2013, 18:47
Е налапай му хуя, а ако и това не помогне му кажи да си го надърви сам и тогава го правете.

LDR
05-19-2013, 18:48
Мила, за тези неща ти трябва креативност и да си отпусната ти самата. Ако ти се стесняваш много ясно, че и момчето ще се притесни. Дай малко по-разкрепостено, на мен едно момиче като ми каже, че не може да възбуди приятеля си после стоя и се чудя как така?!...

Delziec
05-19-2013, 18:49
може да са педали ?

LDR
05-19-2013, 18:50
може да са педали ?

Съществува и такава възможност, но не вярвам момичето да е такава "късметлийка", че да попада все на такива.

Delziec
05-19-2013, 18:52
кой знае ... някой днешните момичета много си падат по тези момчета , които приличат на Justinчо или 1D .... ако все такива търси , шанса да попадне на педал е ДОСТА ГОЛЯМА !!!

LDR
05-19-2013, 18:52
кой знае ... днешните момичета много си падат по тези момчета , които приличат на Justinчо или 1D .... ако все такива търси , шанса да попадне на педал е ДОСТА ГОЛЯМА !!!

Напълно си прав.

tonique
05-19-2013, 18:56
или явно е травестит представящ се за момиче с проблеми относно партьорите си :D :D

никол
05-19-2013, 18:59
Не са педали, не харесвам този този тип който описа.. иначе с първиями приятел нямах проблеми явно аз ссе спичам ии ги сдухвам

LDR
05-19-2013, 19:02
Не са педали, не харесвам този този тип който описа.. иначе с първиями приятел нямах проблеми явно аз ссе спичам ии ги сдухвам


Ами отпусни се де,развихри се...

Delziec
05-19-2013, 19:04
тя не трябва да се отпусне , а момчетата трябва :D накарай ги да се отпуснат , може да си поговорите преди това , да ги накараш да се чувстват сигурни :) това би трябвало да помогне , играй си с тях , целувай ги тук и там ... използвай си въображението :)

tonique
05-19-2013, 19:07
развихри се като комбайн ще се впечатли 100% :D

или му пусни малко по-предразполагаща музика да се отпусне момчето пиши на лично ти дам няколко имена на тракове не искам си споделям колекцията от нежни песни :D :D

никол
05-19-2013, 19:10
Ахахахахахахахахахахаа ох убихте ме. ;д ама те се възбуждат бе даже и френска им правя ама като тръгнат да го вкарват.. явно трябва да спра да ходя с девствени :дддд

Delziec
05-19-2013, 19:11
както ти гледам подписа "Азис - хоп" :D ще е интересен този playlist

tonique
05-19-2013, 19:14
е начи си лошо момиче като те погледнат в очите и изпитват страх и за тва спадат :D :D

а замисляла ли се, че проблема мое да е в теб, а не в тях :D

тука на чатче го обръщаме ама няя се нерви, админчето или там какво му викате модератор :D

Delziec
-Ами тоя подпис е още когато излезна песента и от доста време не бях влизал преди 2 дена влезнах си пусна един азотен бустър за продажба ама нещо май тука няя фитнес маняци :D

иначе не е нужно се пробваш по-такъв долен начин се включиш в разговора ни :D

никол
05-19-2013, 19:18
Е замисляла съм се естествено като тръгнем да го правим се спичам заради всички провали и явно човека до мен го усеща..а може и да съм оот злите момичета да ахаахах

DragonLady
05-19-2013, 19:24
Предразположи го максимално, целувай го по устните, тялото, зърната ( не само при жените са чувствителни ), спусни се надолу, направи му френска и когато вече го е удървил на макс да ти го вкара веднага ( след свирката ) , демек преди да е спаднал.

tonique
05-19-2013, 19:24
ммм ето виждаш ли тряя ме черпиш, че ти намериш грешката :D

е ако си 1,60 на 80кг. ги разбирам момчетата няма смисъл да пробваш никакви методи да ги задържиш да са с теб :D