PDA

View Full Version : Как се запознавате с нови хора?



karzon
05-19-2013, 18:09
Въпрос за анкета :) Вие как се запознавате с нови хора, освен по фейсбук?

tonique
05-19-2013, 20:17
като бъдеш по-отворена към нови преживявания като Gang bang с 5 момчета..

ама чак сега видях, че си металче и мое си момче :D :D :D

AnarchyBoy
05-19-2013, 20:41
като бъдеш по-отворена към нови преживявания като Gang bang с 5 момчета..

ама чак сега видях, че си металче и мое си момче :D :D :D

15 годишен метал :lol: Авторе, ти освен с други метали, трудно ще правиш приятелства и запознанства, хората мразят металите ;) и странят от тях, защото ги свързват с наркомания, гадна музика, и алкохол.. и са прави :) същото като с чалгарите, гадно е да ти лепват етикет заради музиката която слушаш, или начина по, който се обличаш. Но такива са хора :? За т'ва по добре не се излагай с тоя метал :) ами си бъди нормален, всички обичат нормалните ;д и си слушай метал вкъщи ;) (като мен 8-)) Обличам се нормално, държа се нормално, но слушам сек'ва музика. :D

sicknessprevails
05-20-2013, 00:53
15 годишен метал :lol: Авторе, ти освен с други метали, трудно ще правиш приятелства и запознанства, хората мразят металите ;) и странят от тях, защото ги свързват с наркомания, гадна музика, и алкохол.. и са прави :) същото като с чалгарите, гадно е да ти лепват етикет заради музиката която слушаш, или начина по, който се обличаш. Но такива са хора :? За т'ва по добре не се излагай с тоя метал :) ами си бъди нормален, всички обичат нормалните ;д и си слушай метал вкъщи ;) (като мен 8-)) Обличам се нормално, държа се нормално, но слушам сек'ва музика. :D

ти ако си нормален то явно всички други не сме , в смисъл по голям гей от теб няма ;)

Leticcia
05-20-2013, 06:03
Ъм.....да се обличаш "нормално" и да се държиш "нормално"?!?Не мисля, че това е начинът...освен ако не искаш да си част от "стадото"....Аз също слушам метЪл и също съм на 15 години.В нашия град рядко се срещат метЪли, но аз се събирам с "нормални" хора и все пак се радвам, че най-добрата ми приятелка също слуша такава музика ( метЪл )^^ Мен приятели ме запознават с нови хора, също така и като ходя на различни клубове пак срещам найс пийпъл и така..... Авторе, поздрав http://www.youtube.com/watch?v=zjHoIHro_h8

Fucking_perfect
05-20-2013, 09:17
15 годишен метал :lol: Авторе, ти освен с други метали, трудно ще правиш приятелства и запознанства, хората мразят металите ;) и странят от тях, защото ги свързват с наркомания, гадна музика, и алкохол.. и са прави :) същото като с чалгарите, гадно е да ти лепват етикет заради музиката която слушаш, или начина по, който се обличаш. Но такива са хора :? За т'ва по добре не се излагай с тоя метал :) ами си бъди нормален, всички обичат нормалните ;д и си слушай метал вкъщи ;) (като мен 8-)) Обличам се нормално, държа се нормално, но слушам сек'ва музика. :D
Кой мрази хората,които слушат метъл ? Това че ти си комлексиран не означава,че всички хора са като теб.
Тоя етикет го лепват само в България,за това и тая тъпа държава няма да се оправи никога.
А какво ще рече " За т'ва по добре не се излагай с тоя метал ами си бъди нормален всички обичат нормалните" ??? Не знаех,че музиката определя това колко си нормален.По-добре не давай тъпи съвети,ами вземи се научи да пишеш.

sunshine :**
05-20-2013, 11:44
абе виж всеки различно- едни завързват лесно запознансва с нови хора , а други не. Зависи кой какъв е - аз лично съм от вторият тип към познатите ми и близки приятели съм луда , забавна и печена - с непознати срамежлива и здухана :D всеки с характера си , аз ни моа се сприятелявам лесно - минус за мен , а за теб нз как е : ))

Chacho
05-20-2013, 11:53
Не се запознавам с нови хора, за да се запознавам с нови хора. Запознавам се, когато имам някаква причина. Така че според ситуацията.

А за метълските дразги в тоя форум сте закъсняли с 5-6 години.

karzon
05-20-2013, 12:23
15 годишен метал :lol: Авторе, ти освен с други метали, трудно ще правиш приятелства и запознанства, хората мразят металите ;) и странят от тях, защото ги свързват с наркомания, гадна музика, и алкохол.. и са прави :) същото като с чалгарите, гадно е да ти лепват етикет заради музиката която слушаш, или начина по, който се обличаш. Но такива са хора :? За т'ва по добре не се излагай с тоя метал :) ами си бъди нормален, всички обичат нормалните ;д и си слушай метал вкъщи ;) (като мен 8-)) Обличам се нормално, държа се нормално, но слушам сек'ва музика. :D

1. Нормалните хора са скучни :)
2. Имам приятели, просто ми беше интересно да разбера ВИЕ как си намирате.
3. Харесвам се какъвто съм и си държа на своето, показвам на всички че съм метъл и не ми пука за мнението им :D