PDA

View Full Version : с какъв характер сте :) :D



sunshine :**
05-19-2013, 20:55
Хей реших да пусна темичка,в която всеки да се опише с какъв характер е, какво обича да прави, любими неща и т.н., нз просто съм нова тук и исках да видя всеки какъв е такаче пишете :)
За мен : :D Аз съм с малко труден характер, понякога мога да бъда добра , понякога съм лошичка :дд срамежлива съм и не съм от любимите кифлички :дд обичам да се занимавам с хип-хоп в свободното си време , да излизам с приятели и да се забавлявам :) като цяло най-важното за мен е винаги да има забава и щастие, незнам защо но държа винаги около мен да има позитивно настроение, ако няма - го създавам :дд

AnarchyBoy
05-19-2013, 20:58
Обичам мляко с какао *цунка*
другото утре, че сега лягам да спя ;)

prosto_chovek
05-19-2013, 21:06
М, супер за теб. А какъв съм - който ме познава, знае. ;)

xoxi
05-19-2013, 21:09
С гаден характер съм.

AliceSw
05-19-2013, 23:07
с лош и проклет...все тая ми е отдавна, приела съм го

sicknessprevails
05-19-2013, 23:46
Обичам мляко с какао *цунка*
другото утре, че сега лягам да спя ;)
Бахти педала.

HollyGolightly
05-20-2013, 00:37
Не мога да кажа, че съм ужасен характер, но доколкото знам на хората около мен хич не им е лесно. Никога не ми личи как се чувствам, вечно съм усмихната и на някои им идва малко в повече като им кажа някоя по-така приказка с усмивка на лицето.
Обичам да рисувам, да си говоря с него, от време на време да излизам с приятелки, но предпочитам да си прекарвам свободното време сама, тъй като напоследък не ми остава много от него.

girlwithblueeyes
05-20-2013, 06:46
Нямам особен заряд от към емоции и понякога на човек му прави печатление че за нищо не ми пука .
Не обичам да се хиля като зелка почти по цял ден
Не обичам да се заяждам с хората за щяло и нещяло
И намирам аз ужасно досадно да ми се говори за живота на хора който нито познавам нито ме късае дали са живи или умряли .

Markuss
05-20-2013, 06:51
Като човек съм способен на всичко човешко. С променлив характер съм, зависи как ще ме зареди другият с/у мен. Обичам бойните изкуства и свободата, която те ми дават. Обичам да чета и да ми е тихичко. Обичам близостта и доверието.

LadyDi
05-20-2013, 07:32
Капризна съм.
Към храната, към косата си, към дрехите, към маникюра, към хората около мен.
Подбирам бавно и внимателно.

AnarchyBoy
05-20-2013, 07:48
Бахти педала.

:lol: Охх, колко ме обиди, сигурно съм 100 пъти повече мъж от теб ;) това, че се лигавя нищо не значи лапе. :D

По темата: Бях много добър характер, за жалост се промених.. ся всичко ми е през оная работа и не ми дреме за нищо ;) ..

Ahcy
05-20-2013, 10:16
малко хора успяват да ме изтърпят, докато съм себе си

psychopath
05-20-2013, 11:25
Аз съм психопат.

Chacho
05-20-2013, 11:28
Променлив характер имам.

DisappointedDreamer
05-20-2013, 13:33
Аз съм феята на зъбките.

Lilanda
05-20-2013, 13:58
Много променлив..По принцип съм добричка и гледам да не правя скандали и т.н., но някой заслужи ли си го, ставам много гадна :D На моменти съм груба и то с хората, с които най-малко искам..Понякога съм УЖАСНО несъобразителна, което често ми вреди много. Имам ужасно голямо търпение към човека отсреща и в същото време вътрешно съм голяма нервачка. Колкото и да съм тъжна, се опитвам да прикрия това от останалите и рядко ми личи.
За това се сещам сега :D

fenkaaa
05-20-2013, 14:24
Хубавото в мен е,че когато съм тъжна винаги се усмихвам и не развалям настроението на хората покрай мене.. разбира се споделям с приятелите ми какво ми е,но отново се опитвам да не мисля.. Общителна съм,много лесно избухвам.Нито съм добра,нито лоша.Зависи от хората покрай мен. :D

smilelady
05-20-2013, 15:18
Преди бях много срамежлива, общо взето се притеснявах от всичко и всеки :D Сега смея да твърдя, че от този ми период е останала само частичка. На моменти дори и аз не разбирам откъде ми идва този кураж ;д Иначе съм инат, много голям :) На моменти съм наивна, но май всеки е (или е бил) малко или много. Мразя драмите като цяло, просто ми е толкова странно как някои хора сами си ги правят от нищото, не понасям да ми казват какво съм можела да направя, но не съм.. Имам и мааааалко егоистични наклонности ;д

DarkTemplar
05-20-2013, 15:19
Променлив характер имам.
Това. Много зависи с какви хора общувам.

urlittlelady
05-20-2013, 15:21
Аз съм със странен характер. Докато ме гледаш, че се хиля и в следващия момент съм се разплакала :D така казано - не мога да си го нося вкъщи, не съм такъв човек. Обичам да се смея и понякога съм отвратително лигава. Обичам да пробвам нови неща, но не и да ги правя постоянно. Бързо може да ми омръзне, а пък де да знаеш, може и да ми остане за цял живот като с танците ^^ Обичам да пътувам! Много! И това няма да ми омръзне :D Понякога съм много мързелива, но реша ли да направя нещо, го правя както трябва. Общо взето това съм аз :D :D :D

Kristianc95
05-20-2013, 16:46
Мен много често ми казват, че съм чешит :D Каквото и да значи това...

ameli
05-20-2013, 16:59
Зависи кой ден от месеца сме :D

karzon
05-20-2013, 17:12
Силно арогантен, но дружелюбен. Старае се да е компетентен по всички теми и признава когато сгреши. Налита на бой при обида на любим футболен отбор/група/момиче/тениска/вид боза.

Stan4o123
05-20-2013, 17:13
Според Кеймбридж съм : Thinker type : Introverted Thinking With Extraverted Intuition

sunshine :**
05-20-2013, 18:33
доста различни характери и черти благодаря , че споделихте :) :ПП

klimatronik
05-20-2013, 18:53
единак съм по принцип , но не винаги.

ledenakrasota
05-20-2013, 18:58
Първото нещо, което казват за мен е това колко съм била миличка. Всеки използва това умалително. Не мила, а милИЧКА. Помагам без да се замисля. Радвам се, когато ми благодарят или видя нечия усмивка. За съвет или просто разговор винаги съм насреща. Добър психолог съм. Позитивна и балансирана напоследък. Ако се ядосам, бързо ми минава, което е недостатък. Някои хора не заслужават прошка. Прекалено съм търпелива. Често бъркат търпението със слабост. Директна съм, но и дипломатична. Ядосам ли се, доста говоря. Не, че не говоря много по принцип, но мога и да не обеля дума 8 часа. Обичам точността. Това е недостатък. Склонна съм да залитна в крайност да пренебрегна нещо, заради друго нещо. Вече балансирам и това. Ако не съм в настроение, просто да не ме закачат. Не съм лоша, но по елегантен начин мога да затворя нечия уста стига да искам.

sneering
05-20-2013, 19:12
В тая галеща егото тема,яко преобладават идеализиращи себе си хора,с някакво засилена сляпа представа спрямо качествата си,самохвалещи се като тази над мен.

Кой ви набива филмите,че сте такива страхотни психолози които елегантно затапват останалите,след като останалите мислят същото за себе си,идея си нямам.Пък и кой идиот се съобразява до такава степен с настроенията на абсолютно средно-статистическото момиче от квартала,пък още по-малко си нямам на представа.

Пълен панаир на суетата.

NomNomNom
05-20-2013, 19:45
В тая галеща егото тема,яко преобладават идеализиращи себе си хора,с някакво засилена сляпа представа спрямо качествата си,самохвалещи се като тази над мен.

Кой ви набива филмите,че сте такива страхотни психолози които елегантно затапват останалите,след като останалите мислят същото за себе си,идея си нямам.Пък и кой идиот се съобразява до такава степен с настроенията на абсолютно средно-статистическото момиче от квартала,пък още по-малко си нямам на представа.

Пълен панаир на суетата.

Ооо, колко си по-различен и възвишен от останалите.

sneering
05-20-2013, 19:59
Ооо, колко си по-различен и възвишен от останалите.

Ирония-Среден 3 .. Седни си почини.

Nickolas
05-21-2013, 11:59
Кротък съм като котенце.

Illusion772
05-21-2013, 12:13
тежък характер , затворен в себе си и често избухлив , но се уча да го контролирам

Lilanda
05-21-2013, 12:22
...Ако се ядосам, бързо ми минава, което е недостатък. Някои хора не заслужават прошка...
Абсолютно по същия начин съм и аз. :D

pifiella
05-22-2013, 16:50
Всички ми казват,че съм ужасен песимист,който винаги вижда всичко от лошата му страна.Преди им спорех,че не е така,но вече ми е все тая. Но иначе съм търпелива,много търпелива и не обичам да се карам за битовизми.А и не млъквам,трябва да си търся глух мъж.

psychopath
05-22-2013, 21:20
Аз съм много проклет и долен.

mrankoniiii
05-23-2013, 18:17
С доста труден характер съм ! Доста иронична .. голяма инат

Takaki Tono
05-23-2013, 19:07
Хмм, по скоро съм си гадняр. Мразя слабите, който не могат да взимат решения и нямат инициативност, мразя мишоците и скатавките. Много съм критичен и на всичко мога да намеря косури стига да искам. Харесвам силни хора, здраво стъпили на място, интелигенти хора, добрият разговор, харесвам и лошото време ( да вали, да е облачно :) ) Но освен негативите имам и положителна страна. Винаги може да се разчита на мен, ако ти обещая нещо най- вероятно вече съм направил план как да го изпълня. Имплулсивен съм, когато се наложи лъжа като дърт циганин, но най- вече за дреболии. Що се отнася до по- сериозните неща съм честен. Обичам да помагам на непознати :) Обичам и дечицата :), кагото се размина с някой мъник в мола примерно, винаги му развошвам косичката :D Сетих се и за още една черта, която не знам дали е негативна- ако някой ме обиди такива неща мога да ти кажа, че цял живот ще ги помниш и ше се саднеш поне за 1 седмица. Иначе не съм злопаметен и прощавам на хората, стига да са достатъчно силни, за да са около мен.

Извинявам се ако има правописни грешки, още не съм свикнал с калвиатурата на лаптопа :)

tori
05-23-2013, 21:14
Това винаги ми е било много трудно. Да си определя характера смисъл. Много съм инатеста, ако си навия нещо на пръста, ако мечтая за нещо - то ще стане. Обичам да мечтая, вярвам в приказките и в красивите неща. Само дето не летя в облаците. Обичам силно и всеки, всяка частичка от света. Обаче също съм и много директна и си казвам нещата право, куме, в очи. Обичам да се подигравам на глупавите, да откривам нови неща, светове. Не съм от срамежливите, даже едно време мен пращаха да се запозная с новите деца в групата или класа. Заядлива и гадна съм само когато съм в кофти настроение, даже си личи по мненията ми. Общо взето съм изтъкана от странности, но се харесвам.

SpiritInBlack
05-23-2013, 21:22
Иска ми се да знаех.. ;] Съвсем спокойно мога да кажа , че не го знаем повече от 3-4 души. Понякога съм в особено настроение и хората ги е страх да ме гледат в очите , но през повечето време съм най-готиният и позитивно настроен човек , около когото винаги е забавно и има шоу.

RedArmy
05-23-2013, 21:24
като цяло ми казват че понякога съм нервен и педант, но това е по-скоро от заобикалящата ме среда :D обичам хора, на които не трябва да им се повтаря по 200 пъти едно и също, за да го разберат.. имам лека склонност към лидерство и инат, което е нормално, ако се вярва на зодиите (овен съм) :D но заради определени неща и хора съм склонен и на компромиси, и съм правил доста такива, дори с характера си... иначе съм срамежлив.. много, особено с непознати момичета 8-) но с познати нямам проблем, казвали са ми че съм душата на компанията и съм забавен, мога да направя смях и от най-тъпата ситуация.. обичам да обсъждам политика и дори стигам до крайности, ако ме предизвикат (обиди и т.н.)
романтичен съм, но умерено, чувствителен съм и когато обичам - обичам с цялото си сърце, а като мразя, мога и да убия
добър приятел съм, мразя предателството, мразя неблагодарници, човек все пак за едната чест живее :D
комунист-идеалист съм (да не се счита за привърженик на БСП - да умрат от хероин всички политици), мечтая си за един по-добър и справедлив свят, но това го знаят само най-близките ми, понеже не пред всеки показвам истинската си същност
като цяло доста често изглеждам песимист, но мисля че съм реалист, просто другите са прекалени оптимисти
айде стига, че заприлича на обява за запознанство, д**а :D

LadyDi
05-23-2013, 21:28
имам лека склонност към лидерство и инат, което е нормално, ако се вярва на зодиите (овен съм) :D
и аз съм командаджийка, пък съм рибок

RedArmy
05-23-2013, 21:36
командаджийка
мислех да го кажа точно така, но реших да е малко по-меко :д но няма лошо да си такъв, стига да знаеш какво правиш и да си сигурен че си прав
майка ми е риби и има много неопределим характер.. не че вярвам в зодиите де

102
05-23-2013, 21:38
Командването има две страни все пак.. и командваният е важен ква зодия е !

tori
05-23-2013, 21:38
И аз съм овен, не мисля обаче, че си приличам със зодията. Мисля, че има твърде много фактори, които ни определат характера.

LadyDi
05-23-2013, 21:44
Командването има две страни все пак.. и командваният е важен ква зодия е !

По принцип, да. Аз, обаче, имам склонност да имам нужда всичко да се случва както го искам. Инак се разстройвам :cool:
Последното - в кръга на шегата, но не е лъжа, че се мъча да строявам в две редици. Само че тия около мен са ми хванали цаката и не ми се връзват на акъла.

TrollFaace
05-23-2013, 21:46
Много командири малко подчинени ...

102
05-23-2013, 21:48
Обикновено командващите не могат да командват себе си и се опитват да го практикуват с останалите.

LadyDi
05-23-2013, 21:54
Не знам какво разбираш под "да командват себе си"

102
05-23-2013, 21:55
По-важното е ти какво разбираш.

LadyDi
05-23-2013, 21:58
Аз нямам проблем със себе си. Това е работа на другите :)

102
05-23-2013, 22:02
Сигурен съм, че можеше и по-задълбочено.

LadyDi
05-23-2013, 22:03
Сигурен съм, че можеше и по-задълбочено.

Всъщност и аз съм сигурна. Но не и в 1 сутринта. Не ми е най-продуктивното време.

102
05-23-2013, 22:08
Това е крайно разочароващо, все пак творците пишат и рисуват нощем.. тишина, ала-бала...

LadyDi
05-23-2013, 22:10
Аз не съм творец. Съжалявам, че те разочаровам.

102
05-23-2013, 22:13
Имах предвид ситуацията.... аз няма от кво да съм разочарован.. за сега.

LadyDi
05-23-2013, 22:15
Творческите ми години минаха :)
Сега предпочитам да ползвам нощта, за да се наспя.
До утре, по някое време.

102
05-23-2013, 22:24
Творческите ми години минаха :)
Сега предпочитам да ползвам нощта, за да се наспя.
До утре, по някое време.

Сякаш в контраст с тъжното ти изказване (едва ли е истина)(първата част) заваля дъжд..... тъжна красота.
Ако последната част е за мен.. Чао.

LadyDi
05-23-2013, 22:27
Сякаш в контраст с тъжното ти изказване (едва ли е истина)(първата част) заваля дъжд..... тъжна красота.
Ако последната част е за мен.. Чао.

синхрон... :cool:

psychopath
05-24-2013, 01:48
Пак ли го обърнахте на зодии? :Д

Ivaaaaa
05-24-2013, 05:43
Такаа тука ще си кажа лошия характер, който имам 8-) . Аз съм от хората, които много се влияят от чуждото мнение. Много съм суетна. Понякога не съм достатъчно уверена във възможностите си, което ме мотивира още повече и така постигам много високи резултати. Напоследък ме хвана апатия и този период продължава вече доста време. Драстично намалих успеха си от преди само една година. Когато споря никога не се отказвам и не си признавам, че греша в редките случаи когато е така. Голяма романтичка съм. Обичам нежното отношение. Не обичам да съм център на внимание. Имам доста 'приятели', но всъщност съм самотна. Трудно се доверявам. Понякога искам да съм сама, но това е само когато имам грижи и искам да помисля малко, иначе не обичам да оставам сама нито навън, нито вкъщи. Не съм жестока и безмилостна, но много злопаметна. Веднъж някой, ако се издъни пред мен и вече е извън играта, без дори и да му казвам и да си проличи толкова в отношението ми, но аз вече съм с едно наум завинаги и за доверие не може да става и дума. Мога да кажа, че съм сравнително добра. Състрадателна съм, много обичам животните и не наранявам хората, поне не нарочно. Във връзките съм пасивна т.е. никога не правя първата стъпка. Показвам чувствата си едва когато и другият си ги е признал. Не си падам по забивките за една нощ, досега съм имала само сериозни отношения. Тва в общи линии 8-)

LadyDi
05-24-2013, 05:53
Пак ли го обърнахте на зодии? :Д
Нееее, само вмятаме :cool:

BornToRaiseTheHell
05-24-2013, 06:18
Зависи от това с какви хора общувам.

RedArmy
05-24-2013, 09:30
И аз съм овен, не мисля обаче, че си приличам със зодията. Мисля, че има твърде много фактори, които ни определат характера.
И аз като цяло не съм характерен за зодията си, но има някои неща, които са типични, колкото и голяма глупост да са зодиите за мен. Иначе за овните казват че са нахални и напористи, пък аз въобще не съм така.. е, с малки изключения :D


По принцип, да. Аз, обаче, имам склонност да имам нужда всичко да се случва както го искам..
И аз 8-) Това показва че вярваш в силите си (и/или не вярваш в тези на останалите) и искаш да стане именно по твоя начин, защото само него смяташ за правилен. При мен има по малко и от двете, но в повечето пъти като (ако) сбъркам за нещо, си го признавам чистосърдечно, но, въпреки всичко, една част в мен отново ми казва, че моята гледна точка е била по-правилната :D Често дори не се стига до командване, защото ги оборвам с аргументи за секунди.. Това ми е много силна черта. Е, когато ми се занимава де.

ledenakrasota
05-24-2013, 09:42
Аз пък искам нещата да станат на момента. :D Веднага мога да направя сто неща.

bu44i
05-24-2013, 11:36
Горда членка на Freakfest-а :D
(по думи на заобикалящите "нормални")

Tsukuda_Hiroshi
05-24-2013, 15:51
В отговор на темата: скапан. Не знам дали е от зодията или от всичко ставащо около мен през годините... Направо съм е*и му майката. Ако можех и аз щях да се зарежа, ама...

102
05-24-2013, 20:52
синхрон... :cool:

Някси "паралелно" по ми се нрави.

asp1r1n94
05-25-2013, 09:04
С всеки се държа различно.

Ou7oFmYhEaD
05-26-2013, 10:21
Човек на крайностите съм или адски много се радвам или страдам за нещо все едно е дошъл края, вживявам се много в нещата, по характер съм разбран човек, винаги осъзнавам когато върша нещо нередно спрямо някой. Иии от скоро съм станала страхотен егоист.

TheBeliever
05-26-2013, 10:39
С гаден характер съм.

Абсолютно.

Не знам как ме траят хората около мен. Ината съм. Чувствителна спрямо близките си хора, но рядко го показвам. Тая всичко в себе си, вечно съм във филма. Ама моя си филм. Не го споделям с околните.
Черногледа, пресметлива и цинична. Трудно се доверявам. Рядко, почти никога, не показвам топлите си чувства към хората, които ценя. Злобна съм, особено когато не съм в настроение.
Отмъстителна съм. Ако някой някога ме нарани по някакъв начин искам да го видя да страда. Трудно прощавам.
Много съм самокритична. Все нещо не харесвам у себе си, у нещата, които правя, които съм постигнала. Следователно никога не съм доволна от себе си.
Изисквам много от хората край мен, дори когато аз самата не покривам собствените си изисквания.
Целенасочено манипулирам хората край себе, дори когато съзнавам, че действията и думите ми ги нараняват, с цел да постигна каквото съм си намислила.

В общи линии е това.

Ужасна съм.

LadyTerrible
05-26-2013, 10:46
Абсолютно.

Не знам как ме траят хората около мен. Ината съм. Чувствителна спрямо близките си хора, но рядко го показвам. Тая всичко в себе си, вечно съм във филма. Ама моя си филм. Не го споделям с околните.
Черногледа, пресметлива и цинична. Трудно се доверявам. Рядко, почти никога, не показвам топлите си чувства към хората, които ценя. Злобна съм, особено когато не съм в настроение.
Отмъстителна съм. Ако някой някога ме нарани по някакъв начин искам да го видя да страда. Трудно прощавам.
Много съм самокритична. Все нещо не харесвам у себе си, у нещата, които правя, които съм постигнала. Следователно никога не съм доволна от себе си.
Изисквам много от хората край мен, дори когато аз самата не покривам собствените си изисквания.
Целенасочено манипулирам хората край себе, дори когато съзнавам, че действията и думите ми ги нараняват, с цел да постигна каквото съм си намислила.

В общи линии е това.

Ужасна съм.
По-точно и сама не мога да се опиша. :D

muaa.
05-26-2013, 10:47
лек, но променлив :)

Glamour92
05-26-2013, 12:57
На фази съм.
Често имам усещането,че в мен си живуркат няколко човека,които нямат нищо общо един с друг (и естествено,всеки от тях си умира да излезе на показ) . А баланса между тях невинаги се оказва толкова лесно постижима задача.

***звучи доста шизо

...
+ 'dis https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/946950_10152864488885377_728556748_n.jpg

kalpazanka
05-30-2013, 14:07
и аз съм командаджийка, пък съм рибок

Мхм. Ама при мен е казармена дисциплина за пушенето вкъщи и излизането на терасата по домашни чехли. Щом пред мама прави уплашени физиономии, че ще стане страшно, ако нагази лука, смятай :D

anonymous708973
05-30-2013, 15:15
Прекрасен, разбира се! :cool:
Не, шегувам се.
Готин характер съм, ако ми се хване цаката. Нашите не са я хванали вече 18 години. :D



Последното - в кръга на шегата, но не е лъжа, че се мъча да строявам в две редици. Само че тия около мен са ми хванали цаката и не ми се връзват на акъла.

Абсолютно.


Това ми е един от недостатъците. Изключително взискателна и критична съм. Много към другите, три пъти повече към себе си, но второто рядко личи, затова и изглеждам самодоволна. Имам склонност да имам проблем, да го тая в себе си сума ти време и в най-неподходящия момент просто да изсипя една кофа помия върху главата на виновния и бедният човек не разбира откъде му е дошло, защото е мислел, че всичко е окей. Абе, имам проблем да говоря за проблеми с близки хора. Сякаш успявам да овладявам това в последната година-две. Лесно се изнервям, но пък бързо ми минава. Като ми хванат спатиите, много лесно може човек да се справи с това. Викам много. Имам склонност да пренебрегвам себе си, за да станат нещата по-възможно най-добрия начин за някой друг. Нетърпелива съм, искам нещата да стават сега и на момента и то по най-добрия възможен начин. Захващам нещо със страст и плам и може да ми омръзне бързо. И хората, и нещата ми омръзват бързо. Това определено е следствие от зодията - близнаци съм. Поне при мен нещата доста си пасват. Разпиляна съм и суперширокопръста, да не се видя с пари просто.

Плюсове: Суперуслужлива съм и за приятелите си съм склонна да направя много, винаги съм насреща за разговор или съвет. Най-добрият ми приятел ме нарича "моят личен психолог". Правя много жестове за близки хора и често очаквам нещо, защото знам колко малко би ми коствало на мен, съответно често съм разочарована. Опитвам се да не очаквам. Никак не съм егоист. Не умея да се сърдя - ама наистина, в началото бълвам огън и жупел, а после дори защитавам човека от нападките на близките ми :д Доста по-търпелива съм от преди. Давам втори шанс винаги - единствено изключение би било повторна връзка, ако не чувствам, че желая същото.
Оптимист с доза реализъм. Планирам винаги.

Други неща, които не са плюсове или минуси: Уж съм много отворена, ама съм суперпритеснителна пред непознати хора и искам да направя добро впечатление. Лесно се привързвам. Доста съм доверчива, но не го считам за минус. Имам нужда от внимание и мило отношение. Не ги ли намеря... кофти. Доста съм приказлива, но когато хората се запознаят със сестра ми и майка ми, по-скоро ме определят като мълчалива :ДД

За друго не се сещам, ще допълвам.

paradosou
05-30-2013, 16:42
лек, но променлив :)

Нещо такова и при мен.
Липсва ми воля за някои неща. Истинско отпускане си позволявам обаче само по отношение на дреболиите, важните цели си ги гоня упорито. Преди бях доста по-директна, което от много хора се възприема като негативна черта, но истината е, че в доста случаи е о'к. В неочаквани ситуации се случва да не реагирам навреме 8-), не съм запозната с тънкостите на етикецията, липсва ми търпение, критиката ми е в повече (критикувам и себе си, и околните), не съм най-подредения човек на света, нито най-организирания... 8-)
От друга страна, никак не ми липсва чувство за хумор, често разтапям ледове така. Старая се да си изчиствам предразсъдъците, чувствителна съм на тема уважение (което ни най-малко не значи, че не го получавам), винаги съм готова да помогна и в това отношение с чиста съвест мога да кажа, че не правя разлика между приятели/познати и случайни хора, не завиждам и ми е чужда злобата, постоянно чета всякакви научни статии, пък и доста друга литература (градивно любопитство xD).Изобщо не съм дребнава. Може да звучи идеалистично, но не си представям някога да имам сериозен спор с близък и да са ни проблем битовизмите. Страшен оптимист съм, в редки случаи гледам песимистично на която и да е ситуация. Като всеки все пак си имам сиви периоди, куци моменти... ама при мен никога не се задържат нездравословно дълго. Не съм властна и не се налагам, обаче и не позволявам прекалено да се месят в моите решения/да ми диктуват. Имам си собствено мнение и това понякога е причина за страховити спорове 8-), вечно анализирам, претеглям (в никакъв случай не съм колеблива!). Влагам страхотно старание и изпипвам до най-малките детайли като се захвана с нещо, проблемът е докато ми дойде музата и се самоубедя, че си заслужава. Хората лесно ми привилчат вниманието, но и лесно губя интерес - всъщност май е малко под въпрос това;; случва се напоследък, преди беше точно обратното. Явно зависи. На моменти съм класически асоциал...

XTREMEFREERIDE
05-30-2013, 16:58
Тотално моногамна от как свят светува, човек на изкуството, филмарка (ако няма кой да ме подчукне), неимоверно чувствителна (ама пък ми харесва), любвеобвилна, миличка, огромен инат, но само за хубави неща ми е служил през годините - като реша нещо, няма две мнения по въпроса (не, че не уважавам чуждото мнение, а че аз не се колебая, когато вече съм взела решение и трудно мога да бъда разубедена). Не знам какво да пиша в тая тема...някво странно ми е, не се сещам за много неща.

Като цяло, смятам, че съм благ човек и много лесно се общува с мен, защото съм комуникативна с доза срамежливост. :cool: Иначе си обичам характера, доволна съм от себе си, напоследък станах организирана, отговорна, умееща да приоритизира... Пък изобщо не съм самовлюбена, честно. А искам да бъда :/

muaa.
05-31-2013, 20:45
мисля че си моята сродна душа :D а случайно да си близнаци (дано да позная)

muaa.
05-31-2013, 20:45
paradosou мисля, че си моята сродна душа :D а случайно да си близнаци (дано да позная)

klimatronik
05-31-2013, 20:51
скорпионите сме най-яките июхууу и точка! :Д

paradosou
05-31-2013, 21:01
paradosou мисля, че си моята сродна душа :D а случайно да си близнаци (дано да позная)

май имах някакви планети в близнаци, иначе съм стрелец (със сигурост не от типичните) :-|

Hilary_
06-01-2013, 08:42
Капризна, инатлива, злопаметна, егоистична .. с една дума: неудобна!
Повечето стигат само до тук .. хаха

YSMF
06-01-2013, 10:24
Капризна, инатлива, злопаметна, егоистична
soul sister?
+ избухлива на моменти, перфекционистка, лесно се привързвам, често искам да променя себе си, но повече мисля за това, отколкото да действам, срамежлива, трудно се запознавам с нови хора. Абе гаден характер 8-)

girlwithblueeyes
06-01-2013, 10:40
Никой човек не перфектен научете го тва най-накрая .

ShtrudeL
06-01-2013, 11:55
Ще пробвам да се разкажа.

*пауза*

Даже не знам как да започна..
Мисля, че съм много разсеяна на моменти.. друг път пък като ми влезе нещо в главата, само за него мисля и сякаш се откъсвам от целия останал свят и хора..
Много съм разпиляна, разхвърляна, хаотична, неподредена, непоследователна..
Помня като слон.
Мога да се разплача за нещо, за което преди 2 сек съм се смяла като идиот и обратното..
С аааадски променливи настроения съм, като телевизор, на който сменяш каналите..
Обичам да се лигавя, защото смятам, че човек трябва да се забавлява по някакъв начин, но определено не се смятам за лигла.
Обичам, когато в битовите и ежедневни неща си намирам нещо 'мое' и нещо, което не съм търсила.
Много се вглъбявам в нещата.
Много, много се привързвам към хората, които допусна до себе си. От друга страна пък трудно допускам някой.. :>
Крайно много не обичам да ми казват какво да правя и как да го правя и с това имам много проблеми. Защото ако някой ми каже "направи еди какво си за мен" (което бих направила без да ми се 'нарежда') и в крайна сметка го направя, но не видя никакъв мил мъничък жест в замяна (усмивчица, целувчица и т.н), ще се забележи как никога повече няма самичка да поискам да направя даденото нещо.
Адски обидчива съм от хората, които са ми близки. Адски отдадена, обичаща, гушлива, сантиментална, дребнава.
Мога да бъда чудесен приятел.
Постоянно разливам и бутам нещо, постоянно си пея и ми звучи музика в главата..
Не обичам да се карам с хората, които обичам. Това адски много ми тежи.
УЖАСНО ревнива съм.
Понякога имам чувството, че се 'унижавам', за да угодя на някой друг.
Не мисля, че въпреки драмата, която все е около мен, съм слабохарактерна и някоя, която ще се остави да я тъпчат. Преди бях такава, сега не и съм готова на жестоки спорове, за да си остана.. аз.

Забих. И пак се разсеях. Стига толкоЗ.

muaa.
06-01-2013, 12:36
Защо казвате само лошите си качества?

Violenza
06-01-2013, 12:44
Защо казвате само лошите си качества?
Ох, ама как може да не знаеш? Ами така е модерно!

Нищо, че повечето са супер овчички, дето не им стиска да направят истинска мръсотийка на някого, ама няма де, важното е да се пишем лоши.


Супер гаден характер имам, ужасен човек съм, отвратителна, зла, коварна, и т.н., и т.н.

ShtrudeL
06-01-2013, 13:04
Защо казвате само лошите си качества?

Защото се сещаме първо за нещата, които ни дразнят и които искаме да променим (или не)?
Защото ако тръгнеш да обясняваш колко прекрасни качества имаш, ще последва 'ама ти за какъв се имаш, много си скромен, ау'..

TheBeliever
06-02-2013, 11:52
Защо казвате само лошите си качества?
Защото ми е глупаво да тръгна да обяснявам колко съм добричка, отзивчива и състрадателна? Защото, според мен, лошите ти черти и това до колко си наясно с тях, те описват по-истински от всички възхвали, които можеш да изсипеш по свой адрес.

Gerincettto
06-02-2013, 12:27
Общо взето труден характер.Голям инат съм иначе с доста добро чувство за хумор, търпелива съм, но на моменти съм голяма нервачка, обичам сериозните хора...и аз самата съм доста сериозна,а и тактична!

girlwithblueeyes
06-02-2013, 14:26
А какво лошо има да си добър и състрадателен?

TheBeliever
06-02-2013, 14:47
А какво лошо има да си добър и състрадателен?

Кой е казал, че е лошо?

girlwithblueeyes
06-02-2013, 14:49
Ами от повечето мнения дори и от моето излиза ,че е голямата работа да сме лошите.A е старомодно да сме добри, и състрадателни .

TheBeliever
06-02-2013, 14:55
Аз не мисля, че някой от описалите лошите страни на характера си в темата, го е направил, за да хвали или се прави на "голямата работа". Това не са неща, с които да се хвалиш, и не те прави "голям".

sneering
06-02-2013, 15:15
Има един екранен образ,на властното момиче с тежкия характер,което иска и има всичко.Обикновенно се носи на високи токчета и под тях лазят купчина хубави мъже с трапчинки и сини очи.
Само че в реалния живот липсва всичко това,освен нуждата да се изкопира нелепо този образ.

Hilary_
06-02-2013, 15:17
soul sister?
+ избухлива на моменти, перфекционистка, лесно се привързвам,

yeeeeaah .. !!

anonymous708973
06-02-2013, 16:32
yeeeeaah .. !!

Ама пък си и горда от това.

zlatko98
06-02-2013, 16:33
Ми обичам чай, пънк, блус и европейско кино, падам си нарцис и на моменти голям егоист. Като бях в детската градина тайно се смятах за по-умен от всички :D и може още да ми е останало като чувство. Старая се да се харесвам на хората и съм доста отворен, рядко се срамувам и т.н.

Hilary_
06-02-2013, 17:45
Ама пък си и горда от това.
Определено съм!

anonymous708973
06-02-2013, 17:49
А девизът ти е "Това съм аз и никога не се променям за никого", нали?

Да беше *** да ти се набие, ама то акъл.

klimatronik
06-02-2013, 18:00
А девизът ти е "Това съм аз и никога не се променям за никого", нали?

Да беше *** да ти се набие, ама то акъл.

Разкажи нещо за характера си. типични близнаци ;д

anonymous708973
06-02-2013, 18:29
Написала съм се, върни и прочети :) Като цяло си съвпадам, да :) Зодия близнаци, асцедент риби, луна овен. Възпитана съм в голяма степен от козирог, така че съм реалист като цяло и рядко хвърча в облаците.

klimatronik
06-02-2013, 18:35
Бъбривки сте вие . И винаги усмихнати, положителни емоции излъчвате, все в движение, понякога изглеждате злобнички, но всъщност сте чувствителни и раними ;)

BrokenKnight
06-02-2013, 18:49
ОНИКАЛЕН ПОРОДА САМ АС

anonymous708973
06-03-2013, 06:43
Бъбривки сте вие . И винаги усмихнати, положителни емоции излъчвате, все в движение, понякога изглеждате злобнички, но всъщност сте чувствителни и раними ;)

Много вярно :)

Wednesday666
06-03-2013, 06:55
Бъбривки сте вие . И винаги усмихнати, положителни емоции излъчвате, все в движение, понякога изглеждате злобнички, но всъщност сте чувствителни и раними ;)

Мдам, за жалост е така.
Пантерке, вълнуваш ли се за утре :D..

anonymous708973
06-03-2013, 06:57
Хаха, да :) Тъкмо си планирам менюто :)

Wednesday666
06-03-2013, 06:59
Хаха, да :) Тъкмо си планирам менюто :)

Е, поне ти да се радваш. На мен ми се реве, като се сетя :D..

psychopath
06-03-2013, 14:56
Ох, ама как може да не знаеш? Ами така е модерно!

Нищо, че повечето са супер овчички, дето не им стиска да направят истинска мръсотийка на някого, ама няма де, важното е да се пишем лоши.


Супер гаден характер имам, ужасен човек съм, отвратителна, зла, коварна, и т.н., и т.н.

При мен е обратното. :D

DisappointedDreamer
06-03-2013, 16:32
Усмихната съм едно 90% от времето, обичам да се смея и шегувам, толерантен човек съм, спокоен. Обичам да помагам, да разказвам, да се интересувам и да слушам.
Кусурите ми - прекалено критична съм, избухвам понякога, трудно се привързвам към хора.