PDA

View Full Version : с какъв характер сте :) :D



sunshine :**
05-19-2013, 21:01
Хей реших да пусна темичка,в която всеки да се опише с какъв характер е, какво обича да прави, любими неща и т.н., нз просто съм нова тук и исках да видя всеки какъв е такаче пишете
За мен : Аз съм с малко труден характер, понякога мога да бъда добра , понякога съм лошичка :дд срамежлива съм и не съм от любимите кифлички :дд обичам да се занимавам с хип-хоп в свободното си време , да излизам с приятели и да се забавлявам като цяло най-важното за мен е винаги да има забава и щастие, незнам защо но държа винаги около мен да има позитивно настроение, ако няма - го създавам :дд
P.S. пуснах такава тема по невнимание в раздел ' любов' но незнам как да я изтрия понеже там не и е мястото извинявам се :D

Renesme Cullen
05-20-2013, 08:20
За мен: Имам импулсивен характер; никога не лъжа (не намирам полза); казвам всичко в очите на хората (не обичам да крия и задържам неща в себе си); старомодна съм относно връзките (мразя да става по чат, мразя връзки за по една седмица и много др.); обличам се старомодно (като през петдесетте); не слушам модерна музика (и съжалявам, но не мога да го нарека музика), т.е. предпочитам стари класики като GunsNroses, Aerosmith, Nirvana, Depechemode, Alanah Myles, както и от днешните изпълнители: Lana Del Rey, Ed Sheeran, Birdy... абе все балади :D; мразя хората, които не различават рока(който обичам<3) от метъла (който не харесвам); не се интересувам от живота на другите; предпочитам малки компании (като моята-3,4 човека), отколкото големи (по 10-15); мразя града; мразя кифли и кроасани (обичам естествени хора); макар и от описанието ми да изглежда, че съм задръстена, не съм...; обичам адреналина по време на риск и всяко вълнуващо изживяване (просто за мен чувството е като наркотик); изглеждам по-голяма, от колкото съм; не се държа "момичешки"; влюбена съм в прекрасно момче (той също); мразя ограниченото мислене; мразя хора, които търсят незаслужено съжаление; обичам приятелите си, но доста ги ревнувам, което ми е голям недостатък; мразя скандали и кавги; различна съм от връстниците ми по характер; обичам да чета не-модна литература; не обичам да ям; влюбена съм в кецовете си Converse, които са стари и никога няма да изхвърля :3 и т.н. стана мноого дълго :)

girlwithblueeyes
05-20-2013, 08:26
:lol: събуди се

DieselBlood
05-20-2013, 21:14
Гаден.

CoNviCt
05-21-2013, 14:45
влюбена съм в прекрасно момче (той също);

Той също е влюбен в прекрасно момче? Кофти.

tonssy
05-21-2013, 14:55
^ :lol:

~The Smile~
05-21-2013, 15:40
По характер съм хем съм добра, хем съм лоша. Обаче лошата ми страна е по-голяма, но това зависи от хората-как те се държат с мен. Но се държа така, както получавам от страна на хората. Много съм наивна, връзвам се на измислиците на всеки... Доста съм срамежлива и съм ужасно много притеснителна... Винаги ме е страх да не объркам нещо, защото все се старая да съм идеална. Също така съм много потайна, неразговорлива, ревнива, заядлива... (е, скорпионище съм си...) Но поиска ли някой услуга от мен или обещая нещо, веднага помагам или спазвам обещанието си, никога, ама никога не забравям, това което съм обещала. Мога да пазя тайна до гроб. Пълна съм с тайни не само на приятели, а и на други хора още от много отдавна. Помня много! Толкова много неща съм запомнила досега и няма да ги забравя- и добри, и лоши. Нямам много приятели-само две единствени приятелки, на които имам най-много доверие. Те не ме предават, не ме лъжат, не ме изоставят в трудни моменти, споделят ми тревогите си, аз ги утешавам, подкрепям ги и те ме подкрепят, не ми позволяват да плача! Те са незаменими и страхотни! Много ги ценя, защото те са истинските. Само на тях казвам всичко. О, забравих да добавя, че съм лесно ранима... и много лесно се влюбвам с грешните хора... :х
Обичам да рисувам, да фотографирам, да чета книги, да слушам музика, която като жанр е дъбстеп, поп и музика от 80-90-те, обичам да прекарвам времето си навън, имам предвид сред природата (Ах, как обожавам природата!), обичам да пътешествам! Обичам да ходя на планина със семейството ми (Планинският въздух ме омайва, гледката съм високите планини е вдъхновяваща, о, дано това лято отидем някъде из планините! Миналата година ходихме на Родопите, качихме се на "Орлово око" точно преди буря и понеже самата площадка беше от метал, а имаше много светкавици, косите на мен и родителите ми се наелекризираха, беше страхотно, искам пак! <33 А искам, защото обичам да се разхождам сред планините, разбира се, пеш! И най-вече желая да се кача отново на "Орлово око", защото миналата година не можах да се налюбувам на гледката, защото, както вече споменах, идваше буря...).
Любими неща? Хм.. имаш предвид певец, музика, филм, книга? Така кажи. :) Любима книга: Изгубеният брат-Дейвид Морел, препоръчвам я, защото е много интересна и е страхотна, даже е малко плашеща, е поне за мен ;) Любим певец/певица: Мадона, Rihanna,C C Catch <33, Kim Wilde и Sandra -най-вече! Любима песен: Princess of China <3 (от миналата година е, но мен страшно ме радва!) А, и ето малко старички- от 80-90-те, които също много ме радват: Sandra-Maria Magdalena <3, ето и линк към тази песен ---> http://youtu.be/qw-h2VvUE4Q ;Kim Wilde-You Keep Me hagin on ---> http://youtu.be/BNyRU0fKHAY ; Modern Talking-Cheri cheri lady тя също е много готина <3 --> http://youtu.be/eNvUS-6PTbs ; C C Catch-Haven and Hell ---> http://youtu.be/Mnv1gjloWhw и ето една на Coldplay-Paradise, и тя много ми харесва, клипът също е много хубав <33 ---> http://youtu.be/1G4isv_Fylg
А за ТВ- предавания... ами, турски сериали главно.. и един филм, който много харесвам- Титаник. <3 Ии... това е общо взето. :)

MonicaR
06-02-2013, 20:49
Мразя: лицемери; използвачи;хората, които се правят на готини т.е. фалшиви тъпанарчета; непостоянството и хора, които отменят планове в последната минута; тъпи изцепки; хора, които приемат всичко буквално, без чувство за хумор; мразя да ми дават съвети, когато не съм ги искала; мразя когато хората не оценяват какво съм направила за тях и го приемат за даденост... + това мразя и да ставам рано, да ям застояла манджа и най-много да вися пред асансьора 10 мин, чакайки дядовците по-долу да се наприказват. :D

Обичам: хора със странно чувство за хумор, като моето :); истинските си приятели, с които прекарвам и повечето от времето си; обичам музиката, т.е. песните, които имат смисъл, без значение какъв жанр са; обичам да съм сама вкъщи; с огромен кеф си включвам алармата дори и през уикенда и като се събудя хвърлям будилника надалеко и пак заспивам (звучи мазохистично, но е истина)

Понякога съм доста критична със себе си. Гледам да покривам собствените си критерии, а не тези на останалите. Във връзките си с хората искам нещата да са взаимни, т.е да получавам това, което давам. Не се интересувам много много от чуждото мнение, особено когато става въпрос за външност и модни тенденции и т.н. Мога да пиша и още, но взе, че ме домързя :) Нещо, което не харесвам в себе си: правя всичко в последния момент.