PDA

View Full Version : Помощ за ББ крем?



cattwalk
05-19-2013, 22:53
Заинтересувах се от този крем.Не съм ползвала,но бих искала да си купя.Кажете каква марка ползвате доволни ли сте и колко струва приблизително?Общо взето някаква информация да ми дадете за тези кремове.

Hayashi
05-20-2013, 11:50
Зависи дали си се ориентирала към азиатски или западен.
Тукашните са си чисто и просто тонирани кремчета. Азиатските имат много функции и зависи за каква кожа ти трябва. Цената също зависи от марката и от това какво можеш да си позволиш. Няма да е лошо да споделиш и какъв цвят ти трябва.

stelit0
05-20-2013, 15:34
Аз ползвам този --> http://www.marvi.bg/pr_images/20120512180348_Garnier_BB_Light.jpg и съм доволна. Цената е различна на повечето места. Купувала съм го за 8лв.,както и за 14... Сравнително добре изравнява тена,лек е и не стой като маска на лицето. Има 2 цвята- светъл и тъмен. Пробвала съм и този на Нивеа но не ми хареса като текстура,защото е по-мазен. Като цяло препоръчвам този на Garnier :)

joannalof
05-20-2013, 16:08
И аз имам въпрос - някой поръчвал си си е ББ крем от ebay?Каква марка и на каква цена?

Hayashi
05-20-2013, 17:08
Аз. Поръчвала съм на Skin79 и Holika Holika. Имам доста мостри и на други, които все се каня да пробвам. Цената варира много. За около 10-15$ можеш да си вземеш много хубави.

bubkaa93
05-20-2013, 18:44
Аз ползвам този --> http://www.marvi.bg/pr_images/20120512180348_Garnier_BB_Light.jpg и съм доволна. Цената е различна на повечето места. Купувала съм го за 8лв.,както и за 14... Сравнително добре изравнява тена,лек е и не стой като маска на лицето. Има 2 цвята- светъл и тъмен. Пробвала съм и този на Нивеа но не ми хареса като текстура,защото е по-мазен. Като цяло препоръчвам този на Garnier :) подкрепям ... много съм доволна от ББ краме на garnier

pepa97
05-20-2013, 22:09
Мале ББ крема е страхотеннн .. аз дето имам МНОГО АКНЕ го прикрива само като се намаажа.. по добър от фдт ,пудри и т.н.. защото като намажеш не стига ,че прикрива ,ами и ти помага за порите и гнойните пъпки.. 10 лв -обаче върши чудо! МН СЪМ ДОВОЛНА!

SkyEatsAirplane
05-21-2013, 01:25
Аз съм доволна от BB cream Revlon него от ebay си го поръчвам, понеже тук не я намирам тази марка. Поздрави

fUcKsMiLe
05-21-2013, 12:28
Препоръчвам да пробваш още докато го купуваш (ако е от магазин), защото този на Нивеа на мен ми беше супер тъмен, въпреки, че беше по-светлия вариант. И да, тези на Нивеа са по-мазни, но не са зле.
Азиатските наистина са по-хубави. Обмислям да си взема нещо от Ибей скоро.

Някой, който е купувал от там (а явно сте много :Д) ще ми даде ли линк от там от къде е поръчвал и е доволен от доставка и цена и продукта? ^_^ Мерси.